Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Všichni jsme součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás. (Cinemart)

natalanka

Jana Plodková, Kristýna Podzimková, Lenka Vlasákova, Marek Taclík.... nemusím ani vyzdvihovat další, protože za nás vechny to byl nesmírně úžasný počin. Skvělá kamera a nitky příběhu propojené jako pavoučí síť. Postupně se to vygradovává a na konci krásná nadějná rovina :-) ()

Lucik80

Cituji: "Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás". Tak to je zajímavé, ale tohle já bych nikdy o tomto filmu neřekla. Zábavného v něm není vůbec nic, je to smutný příběh. Pevně věřím, že současné vztahy takhle určitě nevypadají a už vůbec ne, že to zná každý z nás z běžného života. To už bychom na tom byli hodně špatně. Prostě je to drama, žádná komedie ani romantika. Ale filmařské řemeslo je odvedeno pěkně, to zase jo. Herci také dobří. Akorát z těch příběhů je mi smutno. ()

waltosin

Přesně jak když krajíte bábovku jsou rozkrajený i příběhy lidí, který se ani absolutně nepropojí, prostě jako když hodíte bábovku do mixéru:D 20% ()

Merlinousek

Na české poměry dobrý počin. Herecké výkony jsou docela dobré a některé z nich (Taclík, Plodková) táhnou film skvěle, autenticky. Zpočátku jsem si trochu zvykal na styl tohoto filmu, ale zvykl jsem si. Stejně jako na zprvu vyšší počet hlavních postav. Obojí si časem sedlo a zvládl jsem se zorientovat. Jediné co bych filmu vytkl je ten závěr, ten je zkrátka, aspoň na mne ... až moc romantický. A v některých příbězích i nepříliš reálný/nepravděpodobný. Ale to neva. Jako český počin musím hodnotit 4 z 5 a Vám ostatním povědět - klidně na to běžte do kina, mrkněte se na to doma, dá se to a třeba Vás to taky mile překvapí, jako mě :)). ()

Trumper

Knihu jsem nečetl, ale dovedu si představit, že vše, co ve filmu působí křečovitě, fungovalo na papíře celkem dobře. Námět byl vyloženě postavený pro seriálové zpracování, jelikož zorientovat se během 90 minut v osudech asi 10 hlavních postav, z nichž žádná není upřednostňovaná, dost dobře nejde. Čistě matematicky vzato dostala každá postava 9 minut filmového prostoru, což fakt není dostatečně dlouhá doba na to, aby si člověk kteroukoliv z nich oblíbil. Krom toho trpí film typickými neduhy českých filmů z posledních let – až na pár výjimek toporní herci a nepřesvědčivě napsané postavy. /55% ()

ZHODNOTITEL odpad!

To byl slušnej úlet :D Mě na tom nejvíc fascinuje ta Česká televize. Čekal bych to spíš od Primy nebo od Novy. Škoda, že tak pěkná hudba nedostala příležitost v lepším filmu. ()

srolyma

Jihoamerická telenovela. Láska, nevěra, lži, komploty, propletené vztahy, ta s tímhle, ten zase s jinou, která zase s tamtím. Ženské oko pláče, chlap si otvírá lahváče ()

blondboss

Konečne sa v Česku objaví zaujímavý rodinný film a nestačím sa diviť hodnoteniam. Podľa môjho názoru značne podhodnotený snímok, ktorý síce oplýva značnou dávkou klišé a predvídateľnosti nehovoriac o zbytočne prekombinovanom a umelom závere, ale treba povedať, že ide o film režijne zvládnutý na svetovej úrovni a naozaj moderne natočený bez nejakých výraznejších hluchých miest. A práve hlavne za zvládnutú réžiu musím prihodiť štvrtú hviezdu. Pre mňa osobne rodinné prekvapenie roka. 70 % ()

DanielP.

Na český film to není marné. Jako vážně, po delší době jsem shlédl film z naší kotliny, který není blbost, celkem hezky vypráví příběhy, které nám nemusí být až tak cizí.  Hudba mě nerušila jako jiné, kamera od Tlapáka mě příjemně provázela dějem a Havlík to držel v linii. Za mě dost dobrý. ()

Prubner

Komerční eintopf, na české poměry dobře natočený a zahraný, ale úplně prázdný a o ničem. Stačí vidět jednou, ale popravdě, když to neuvidíte vůbec, nic se nestane. ()

pafka

Skvele zfilmovane drama, zalozene na vztazich a na jejich vyvoji v case. Gradovani pribehu je skvele, herci velmi dobre. Ten, kdo vymyslel nazev filmu by potreboval jednu zprava - naprosto falesne odsuzuje film do skatulky lehkych komedii, podivnych novackych pokusu a primackych kasparin. Pritom je to tak moc povedene. ()

dsaiko odpad!

Jak když pejsek s kočičkou a vlkem vařili dort. Přišlo mi, že se někdo na drogách naházel do jednoho hrnce všechny klišé a nesmysly, co ho zrovna napadly. Za Vetchého a Langmajera je mi stydno.... ()

Alden_Larson

Pane bože, to byl chaos. V tomhle filmu je toho prostě strašně moc a většina není zas tak moc zajímavá. Některé dějové linie jsou streotypní a některé postavy jsou stereotypní, tím pádem je celkem těžké se do nich zainvestovat. Ze všech postav mi přišla působivá jedna a to mi ani taková nepřišla po celou dobu filmu. Nejvíc mě štve hudba, tenhle film má víc hudby než dialogů a navíc je hudba hrozně melodramatická, místy emočně manipulativní a vůbec nezní dobře. Prezentace je fajn, i když několik scén by to chtělo přestříhat. Herecké výkony byly oukej, žádný ale nebyl ničím výrazný. 2/10 ()

jungewolf

Velmi slušně natočený film, spíš pro ženy než pro muže. Rozhodně lepší, než prvoplánové líbivé komedie z produkce Tv-Nova a Tv-Prima. Lehký nadprůměr : 3,5 - 4 * a 65 % . /// Při natáčení spolupracovali mj. hasiči ze Sdružení dobrovol. hasičů z Brandýsa n/Labem, "zahráli" si v něm 2 kaskadérky+5 kaskadérů. Hudbu nahrál Score Orchestra pod taktovkou Michaely Rózsa Růžičkové a Juraje Růžičky. Natáčelo se mj. v Hotelu Clement. Natáčení podpořil Státní fond kinematografie ČR . ()