Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Bývalý polda, alkoholik, který se živí jako nájemný vrah, se bojí, že mu přeskočilo, když ho komiksový jednorožec začne nutit, aby zachránil holčičku, kterou unesl Santa. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

choze 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dal jsem si jen první dva díly a od začátku jsem měl problém s tím, jak je to až otravně okázale cynické, drsné, úchylné, drzé a cool. A Happy samotný je na zabití. Škoda, vizuál i akční scény jsou moc fajn. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Happy! byl prostě novinka. I když s menším povědomým, i tak jsem se o něm plně dozvěděl úplně nedávno s příslibem toho, že jednoduše jde o seriál, kde "bývalý policista, který má problémy s alkoholem a drogami vraždí na objednávku a asistuje mu u toho imaginární kamarád". Tomu nešlo odolat. Věděl jsem, že půjde o lásku na první zhlédnutí. Ale nebylo to vyloženě tak. První díl nás jako obvykle spíše nastaví do děje, který začíná už lehce rozjetě a musíte vědět, o co půjde dál. Plus k tomu je zde klasické naznačení toho jaký humor zde asi přibližně bude. Hodně perverzní, bláznivý, kontroverzní a retardovaný. Přesně jak ho mám rád. Poté už to jde jednoduše spádem nahoru. Epizody nabízejí jasně danou linku příběhu, která má vždy, co říci. Plus k tomu je seriál v rukou technického štábu, který vytváří skoro až nový způsob natáčení a vyprávění příběhu, který k tomuto konceptu sedne jak umělý penis na Smoothieho. I když se v první sérii najdou jasně trochu zvrácenější a nebo jenom divnější momenty, jsem ochoten to přejít a akceptovat, protože tenhle seriál srší neuvěřitelnou nápaditostí, originalitou a humorem, který se dokázala tak dokonale využít až se z toho otevírá pusa. Ať už je to naprosto nadpozemský a geniální Meloni, autentický studiový Oswalt, nový Heisenberg Coster a nebo naprostý cvok Fischler. Ti všichni odvedli před kamerou tak neuvěřitelnou práci, že je s podivem, že seriál není dávno někde na piedestalu. A zjevně tam bohužel nikdy nebude. Je lehce únor 2020. A já už mám favorita na objev roku asi za sebou. "Hokus Pokus, motherfucker!" ()

Reklama

CheeseFigure 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úžasný hlavný hrdina, ktorého hlášky je radosť počúvať a na ktorého je radosť sa dívať (Christopher Meloni sa skvelo ksichtí). Úžasní záporáci. Divné scény. Krvavosť. Humor. Brutalita. Modrý lietajúci jednorožec. Čajkovského Luskáčik, ktorý sa do tohto všetkého, prekvapivo, skvelo hodil. Možno by som skritizoval akčné scény, ktoré nepôsobili tak dobre a boli trochu zmätočné, ale čo už. Príjemne prekvapenie sa z Happyho stalo. ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Seriál happy! priniesol celkom dobré duo. Keď si predstavím že hlavný herec bol dosť blázon, ak by tam hral Jack Nicholson, bolo by to ešte lepšie. Prvá séria je aj vianočná, čiže atmosféra nechýbala. Hudba je tu ozaj perfektná. Zápletka jednoduchá, niektoré časti boli nudné a zbytočné. Stopáž tak akurát, tých 8 dielov stačilo. Ak to porovnám s ostatnými seriálmi od netflixu, tento, patrí k tým lepším. 4* ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

přepálené,drsné,brutální,úchylné,vtipné a hlavně sakra zábavné.I když jsem Happyho zaznamenal už v době kdy to byla novinka,došlo na něj až teď a rozhodně nelituji.Je tu hodně vidět režisérský rukopis Briana Taylora,jemuž nic není svaté,ale zároveň je vidět že mu víc než prospělo,že k sobě neměl Neveldina,ale naopak někoho kdo ho dokázal usměrnit natolik,že z Happyho není nekoukatelná šílenost...80% ()

Galerie (122)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama