Režie:
Janus MetzScénář:
Olen SteinhauerKamera:
Charlotte Bruus ChristensenHrají:
Chris Pine, Thandiwe Newton, Jonathan Pryce, Laurence Fishburne, Corey Johnson, Jonjo O'Neill, Ahd, David Dawson, Nasser Memarzia, Orli Shuka, Angela Yeoh (více)VOD (3)
Obsahy(1)
Dva agenti CIA a bývalí milenci (Chris Pine a Thandiwe Newtonová) se po letech od neúspěšného pokusu o záchranu opět shledávají a jsou nuceni překročit hranice mezi profesí a vášní v tomto strhujícím příběhu globální špionáže, morálního dilematu a smrtelné zrady. (Prime Video)
Hrají
Chris Pine
USA
Nejlepší filmy:
Spider-Man: Paralelní světy (2018)
Star Trek (2009)
Star Trek: Do temnoty (2013)
Thandiwe Newton
Zambie
Nejlepší filmy:
Crash (2004)
Štěstí na dosah (2006)
Interview s upírem (1994)
Jonathan Pryce
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Miss Saigon – koncert (2016) (divadelní záznam)
Jeden život (2023)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)
Laurence Fishburne
USA
Nejlepší filmy:
Matrix (1999)
Apokalypsa (1979)
Purpurová barva (1985)
Corey Johnson
USA
Nejlepší filmy:
Zachraňte vojína Ryana (1998)
Bourneovo ultimátum (2007)
Černý jestřáb sestřelen (2001)
Jonjo O'Neill
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Pád (2013) (seriál)
Odpor (2008)
Invaze: Operace Mincemeat (2022)
Ahd
Saúdská Arábie
Nejlepší filmy:
Wadjda (2012)
Všechny staré nože (2022)
Djinn (2013)
David Dawson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
V kruhu koruny (2012) (seriál)
Ripper Street (2012) (seriál)
Maigret (2016) (seriál)
Nasser Memarzia
Nejlepší filmy:
Lovec draků (2007)
Mnichov (2005)
Epilog lásky (2020)
Orli Shuka
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Hyena (2014)
War Machine (2017)
Všechny staré nože (2022)
Angela Yeoh
Nejlepší filmy:
Batman (2022)
Solo: Star Wars Story (2018)
Když promluvila (2022)
Gala Gordon
Nejlepší filmy:
Endeavour (2012) (seriál)
Kids in Love (2016)
Všechny staré nože (2022)
Colin Stinton
Kanada
Nejlepší filmy:
Rivalové (2013)
Bourneovo ultimátum (2007)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Michael Shaeffer
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Černobyl (2019) (seriál)
Rozbitý svět (2012)
Foylova válka (2002) (seriál)
David Bedella
USA
Nejlepší filmy:
Batman začíná (2005)
Lokomotiva Tomáš: Záhada Modré hory (2012)
Lokomotiva Tomáš: Král železnic (2013)
Alexander Devrient
Nejlepší filmy:
Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)
Dánská dívka (2015)
Všechny staré nože (2022)
Anna Jones
Nejlepší filmy:
Všechny staré nože (2022)
Oscar Coleman
Nejlepší filmy:
Všechny staré nože (2022)
American Star (2024)
Derek Siow
Nejlepší filmy:
30 minut po půlnoci (2012)
DogMan (2023)
Červená, bílá a královsky modrá (2023)