Ve světě sužovaném smrtícími tvory, kteří loví podle zvuku, hledá dospívající dívka se svojí rodinou útočiště za městem, kde narazí na tajemný kult. (Netflix)

Mamutol

Mně se to docela líbilo. Příšerky docela dobrý (nevím jaký byl rozpočet na CGI) a celkově to bylo několikanásobně lepší než třeba Bird Box (2018). ()

nemer

Ač mají prakticky stejný námět, hodnotím jako zdařilejší než Tiché místo. Ale pořád je to béčko béčkovaté. ()

J.Mayen

To bylo tak zábavný asi jako ranní vstávání v pondělí do práce. Pokud vynechám to že ve filmu není ani špetka atmosféry, tak naprosto cílený obsazování podtlakem a cílený za měření se na rodinu, jejíž členem je hluchoněmá. Samozřejmě všichni členové Dokáží komunikovat bezproblémově znakovou řečí a nejen členové ale i okolí přátelé dá se říct všichni kteří přišli do styku právě s tou hluchoněmou. Naprosto idiotský chování všech členů rodiny když vědí že ty netopýry láká hlukSebou furt uštěkaný ho čokla A astmatickou bábuJá dostane astmatický záchvat v tu nejmíň vhodnou dobu.Že by se v tak krušné období formovala různá uskupení fanatiků se mi zdá spíš jako málo pravděpodobné ale pochopím že při tak chápem scénáři bylo nutné ještě něco přivymyslet. I tak se ale jedná o velmi slabý Podprumerny snímek, Který funguje jako dokonalé uspávadlo, tímto měním svoje hodnocení ze 2 hvězd na jednu. ()

blazma

Nedá se říct, že by mě to nebavilo. Na úkor toho, že příběh tohoto typu jsme v poslední době měli až moc a byli i povedenější než tento film. Největší mínus mají pro mě ta sekta záporáků. Nemám moc rád když se v post apo. příběhu objeví nějaký kult, či sekta. Děje se to až moc často, že kdyby se opravdu nějaká apokalypsa stala, lidi by chtěli zakládat kulty jenom proto že filmy jsou toho plné. ()

Skrivan

Film, který je doslova zapomenutelný. Zhruba někdy v půlce jsem si říkal, že je mi to zvláštně povědomé a jestli opravdu dali do traileru tolik scén, až jsem si ke konci uvědomil, že už jsem to jednou viděl. Jsou tam napínavá místa, ale většina situací i chování postav je prostě bizarní. ()

Rychloskot odpad!

Tomu stejnému tématu moc nerozumím. Přidali prvek sekty, který mě nijak neoslovil, nápady víceméně neoriginální, herecky průmerné, trošku nudné, nijak zábavné vizuálně... Nerozumím tomu, proč to vzniklo. ()

Astonko

Viem, že film je založený na knihe, ktorá bola vydaná pred Tichým miestom, ale aj tak nejde o nič iné, ako len priživovanie sa na filmoch s podobným tématom, ktoré v poslednej dobe zaznamenali veľký úspech. Príbeh prináša málo nových nápadov, z ktorých mňa osobne zaujal len jeden (drtička), čo je na 90 minút žalostne málo. Aspoň to však prejde rýchlo. 2.5/10 ()

TesterX

Opravdová slabota. Svoje momenty by to mělo, herci nebyli špatní, ale ve výsledku je to prostě levné televizní béčko bez nějakého náznaku originality, či překvapení. ()

Lucienne6

Film podobný již natočenému Tichému místu, slabší, ale i přesto se zatajeným dechem koukatelný .. konec by šel víc rozvinout :) ()

brasek

Od Netflixu nič dobré nečakaj, aj keď sa zlepšili, v podstate od absolútnej tragédie občas motyka vystrelí a podarí sa im nejaký ten priemerný film, lenže tomuto snímku k tomu niečo chýba. Zo začiatku to bolo naozaj zlé, príbeh sa však rozbehol. Bol to taký druhotriedny príbeh so všetkým špatným, ale aspoň to malo nejaký dej. Triky sa mi nepozdávali, ani hudobný doprovod ktorý mal navodiť nejakú melancholickú apokalyptickú atmosféru. Celé je to fádne, bez nápadu a prekvapenia a miestami sa mi zdá že to bolo dejovo prekombinované. ()

argo.smile

Urobil som chybu a veľkú keď som dal na pár komemtov. Po zhliadnutí som nebol s hodnotením ďaleko od odpadu. Nič sa nestane keď neuvidíte tento zbytočný film, ktorý neponúkne nič viac okrem nudy. ()

Perunwit

Další v řadě katastrofických klonů na téma Bird Box a Tiché místo. V kostce tedy: Originalita nevalná. Herecké výkony průměr. Digitální zpracování vesp - slabší průměr. Kamera dobrá, režie slušná. Film co neurazí a dá se v klidu skousnout, do kolonky horror bych jej neřadil - to pak plodí spoustu zklamaných komentů. Po slabším začátku se celkem rozjede a nemá příliš hluchých míst, napomáhá i střízlivá stopáž. ()

Skylwalker42

Ano...s béčkovými rysy. Naprostá vykradačka Zimmerových varhan z Interstallaru. Ale pro mě lepší podívaná než tolik opěvované "Tiché místo". Sympatičtí hrdinové, kratičká pasáž...příjemná survival podívaná :) ()

PanJelen

Až nastane tento typ konce světa, stačí zapnout drtičku na každé zahradě a problém se vyřeší. Fungují jim ty internety a elektřina tak proč chodit až na sever. Spíš než horor, je to průměrné drama a kvůli jasně viditelné hrozbě, dnes nemůže nikoho už vyděsit. Největší přednost filmu je, že má jen 90 minut a rychle to uteče. ()

Sashmen13

Ptáci ale mnohem horší, tohle se těžko popisuje, mám rád tyhle horor premisy ale za prvé: Tohle je snad už třetí nebo čtvrtej film s premisou " nevidím, neslyším atd.". Za druhé, existence těch stvoření byla totálně retardovaná, ok jdou po zvuku, jak ale létají aniž by narazili atd? Nechápu a za třetí, jasně je jich hodně, ale jak se mohlo nechat lidstvo vyzabíjet takovou blbostí, opravdu podceňujete lidskou vynalézavost. Obligatorní šílenec, nejlépe naboženský, je samozřejmě součástí balení. ()

PeDe

Stacilo zapnut ten sekacik kam sa isli pozabijat, ono by to fungovalo aj dlhsie a ludsvo keby chcelo tak ich s takymito strojmi vyzabija do roka. Cize scenaristicky nedotiahnute, kedze jedinu ucinnu zbrat co im stoji priamo pred domom pouzili na par sekund. CNN mali vysielat - zapinajte kombajny, sekacky, drvicky, motorove pily, atd. Ale nie, my ideme do kempu strielat ich lukmi. ()