Ve světě sužovaném smrtícími tvory, kteří loví podle zvuku, hledá dospívající dívka se svojí rodinou útočiště za městem, kde narazí na tajemný kult. (Netflix)

Hapretor

Má to super atmosféru a skvěle to odbíhá ... až na to že je to kravina ... ( ale je milé taky někdy vidět, že si USA Army neporadí vždy a s přehledem a se vším a vždy a hned ). ()

misbos

Hluchá Kotelnice proti blanité zkáze - aneb - jak mít solidní herce, dobrý téma s hromadou možností, a skoro dokonale to VYMRVIT. Little black goat´s daughter tentokrát nemá co hrát (a nikoho nezapíchne), stejně tak zbytek obsazení, a tak se všichni bezcílně plácají sem a tam podle vrtochů "scénáře" a snaží se aspoň v jednotlivejch scénách vydolovat něco málo koukatelnýho. Za tu čistě profesionální (a marnou) snahu dvě. Dejte tý holce něco lepšího, ona na to má, s přehledem uřezala tři hlavy... ()

figliar

Pokiaľ by som nepoznal filmy A Quiet Place a Bird Box, asi by som hodnotil lepšie. Ale tento film je iba ich slabá kópia, s neoriginálnym scenárom a hlúpou myšlienkou, ktorá mi pripomenula príšerný film Piraňa 3D. Aspoň s CGI sa mohli tvorcovia viac pohrať. ()

Vabr

Pokud se vám nelíbil A Quiet Place ani Bird Box nebo hodláte tohle sledovat jako první z těchto tří snímků, nekoukejte se na tento film. Jestli vám to přišlo v poho, tak se na tohle můžete podívat. Na Německo bych řekl, že velký pokrok, vypadalo to úplně jako americký film. Efekty jsou trochu horší, ale moc to nejde poznat (na rozdíl od Syna Temnoty). Příběh si myslím, že jde moc rychlým tempem. Některý scény jsou zbytečně dlouhý (scéna v autě) a některé zase moc krátké (střih na metro plné lidí). Chování postav je takové hloupé. Líbí se mi vztah mezi hlavní postavou a jejím crushem. Řekl bych, že by takto vypadala apokalypsa, akorát bez panikaření lidí - probíhala úplně v pohodě bez jakýchkoliv bouraček, což je dost zvláštní. Zdá se mi, že tu hodně věcí nedělalo skoro žádný hluk a normálně by aspoň dělat mělo. Líbí se mi konec a ta sekta. Sekta byla ze začátku fakt hodně trapná a věděl jsem její záměr, ale pak se dobře rozjela. U filmu jsem neusínal (v poslední době se mi to děje často). Dávám dobrý 2 hvězdy. VYHODNOCENÍ: PROČ VŽDYCKY JEDOU NA SEVER A NE NA JIH?! ()

Hpatrik

Na to že to má tak kvalitní obsazení jsou tu neuvěřitelně nízkorozpočtové triky, byť jich je jen pár. Žádná větší dramatická zápletka tu není, kromě té těsně před koncem, která je nekompromisně utnuta hned v začátku. Slabé. ()

helraiser

Naprosto pohodový béčko, které rozhodně nezklame. Létající příšerky byly super a i postavy nebyly nejhorší. Kdyby takhle dopadly při nejhorším všechny filmy, tak by bylo na světě krásně. Pohodová odpočinková zábava. ()

Stíba

Německé Tiché místo které nejvíce trpí nedotaženým scénářem a celkově prázdným finálním rozuzlením. ()

Raijin

Dalsia apokalypsia, podana inak, alenu toho to konci. Nezaunimave vyobrazenie nepriatela, ci uz ludskeho alebo toho prirodneho. Hadam iba dva dobre momenty v celom filme, ktore ma stiahli. A ani nemam pocit, ze som sa dockal konca. Mam si domysliet sam, scenar mi zaver neponukne. ()

Maximilianus

Nuda a zbytočný film. Má to hluché dieťa ako Tiché miesto, má to slepé príšery s výborným sluchom, ktorý im v mnohých situáciách vynecháva rovnako ako Tiché miesto, má to útočisko ako Bird Box, atmosféru B-čkových hororov/trilerov konca 90-tých rokov a začiatku milénia vysielaných na markíze v nedeľu o 16tej, ale chýba tomu napätie, hororové prvky, originalita, zaujímavé postavy a v podstate všetko. Škoda pozerať. ()

zapalik

Tohle byla od Netflixu slabota. Který debil by si s sebou bral čokla, když utíká před nebezpečím, o němž ví, že reaguje na hluk, a psovi nevysvětlíte, že nemá štěkat? Téma jak vykradené od Tichého místa, konec strašně nepřirozeně urychlený. Nedokázalo to ve mně vyvolat žádnou emoci, jen jsem se nudil a to je špatně. ()

cr8g odpad!

Totální odpad! Největší vaginalni hlen, co jsme za poslední rok videl.... mam chut se podrezat a vypichnout si ocicka! ()

Simomon

POSLEDNÍ SLOVO: Fascinuje mě, jak může netflix vyprodukovat tak strašně low budget zalezitost. Nehlede na digitalni triky z roku 2001 jde o dechberouci nudu, kde nefunguje absolutne nic. 1/5* ()

Marty7CZ

Efekty vynikajíc(Netflix to umí) ale jinak to byl tak lacinej příběh, že to mlátí futrama.... Tucciho mám hodně rád, ale tady neměl co hrát. Takže za 40% ()

Megynka

Jediný důvod, proč jsem se na to vydržela dívat, je hlavní postava. Jinak je to hrozné, nudné a navíc už to tady bylo v podobě Tichého místa ... ()

Brooks

Tiché miesto bez šikovných scenáristických vychytávok, režijnej kreativity i audiovizuálnej príťažlivosti. Čiže bez všetkého, čo by urobilo tento tuctový, nevýrazný scenár výnimočným. Béčko ako od SyFy. ()

departed

Další z netflixovských budgetovek, která se snažila roztomile konkurovat Bird Boxu či Quiet Place, ale vlastně na všech frontách tak nějak zaostala a vlastně se ani moc nesnažila jít divákům naproti s něčím novým, nečekaným, co by tenhle thrillerový podžánr (filmy, ve kterém musí postavy držet piču, jinak je po nich) obohatilo o něco zajímavého. Celý ten průběh byl takový mdlý a tvůrci nedokázali ani pořádně nastartovat začátek oné ,apokalypsy', aby to diváka usadilo na prdel. Zkrátka se to tak nějak stalo a protagonisti už byli na cestě jinam a pak byl najednou konec. Takhle ne. ()

Najt

Nečtěte ty kecy typu ,že to je vykrádačka tichého místa a bird boxu. Kdyby všechny filmy byly originální, tak na co by jsme koukali ? Já už toho viděl dost a když chci pustit třeba nějaký horor, tak už pomalu nevím co, proto jsem rád za takové filmy, jako je třeba Potichu. I kdyby bylo 10 filmů na toto téma tak je to jedině dobře, protože bude na co koukat a jestli to někomu VADÍ !! tak ať na to prostě nečumí !!! Pro mě byl tenhle snímek velikým překvapením a vůbec si tohle hodnocení nezaslouží. Je to další, skvělý survival thriller a parádní atmosférou, dobrými herci, skvěle natočené, tvorové byly zobrazeny precizně a mě to bavilo od začátku do konce. Kdyby nebylo toho příšerně urychleného konce a film byl o půl hodiny delší s nějakou další zápletkou, tak bych se nebál dát plný počet. ()