Sežrána zaživa

• Itálie Mangiati vivi (více)

Po zavraždění skupiny lidí, kteří měli návaznost na náboženskou sektu Jonase, se policie dostane na stopu adresy dívky Sheily, díky kousku filmu, který se najde u vraha. Na filmu je její sestra Diana, která před časem zmizela, při účasti na zvláštním rituálu. Po zjištění uvedeného místa se Sheila vydává hledat svoji sestru do džungle Nové Guinee plné barbarských kmenů kanibalů. (Q FILM)

Shanen29

Na 80. roky hodně drsný film,ale pobaví i po ix letech,ale v žádném případě bych po tolika letech v tom nehledal preciznost.Prostě to nejde.A je pravda,že nikdo již nic podobného nenatočil.Velká odvaha minulých let. ()

masekjc

Krásná Janet Agren a ještě krásnější Me Me Lai v další italské parodii na horor o kanibalech. Podobné jako Vymítač kanibalů, Cannibal Holocaust a Last Cannibal World - opět porcování živých zvířat a hodně erotiky. ()

GameboyNES

Těšil jsem se na pořádný gore masakr. Bohužel film je více dobrodružný, než masakrující. Mno nějaký baštění uší, ruk, uřezanejch cecků, tam teda je, ale čekal jsem víc. Takovej průměr. 57% ()

Olafson

Tuctová lidožroutská opičárna tentokrát s minimem lidožroutů. Film poněkud vykrádá slavnější Deodatovu předlohu ale bez Blairwitch efektu. ()

Guran

Film nemá špatný děj a herecké obsazení. Filmaři se nebály ukázat nahotu ženského těla a také sex za což dávám obrovské plus, protože sexuální a erotické scény jsou zde excelentně provedené. Je to film o kanibalech, proto je jasné, že zde bude spousty krve a orgánů, což je také pravda. S cenzurou se nešetřilo a vlastně jsem nečekal, že film bude dobrý, protože tyhle kanibalský filmy nemívají úspěch. ()

Prochy84 odpad!

Zbytečné. Neherci nehrají, celé to působí tak nějak uměle s cílem vyděsit, což se ale nedaří. Podobně točená byla třeba i Blair Witch, jenže tam to tvůrci zvládli více než obstojně, kdežto tohle je prostě nuda. ()

DonBraso

Malinko si říkám,že zrovna Umberto Lenzi natočí tohle,když podle jeho filmografie je to samá krimi a thriller.Na druhou stranu,proč si neskočit někam,kde už byly jiný Italové.A to zde ještě hraje Robert Kerman,který erotický filmy točil jak na běžícím pásu.Kupodivu je to snad nejvíc sympatická postavička,protože to někdy připadá jak Rambo v džungli.Druhé překvapení je,že je to lepší než Kanibalové a to si fakt myslím asi jen já.Ale ano.Lenzi totiž používá trochu více scénaristý šust papíru a víceméně se z tohohle filmu stává hotové dobrodužství.Těch pár chuťovek je fakt jen na kuráž,aby to vypadalo,že jsme v kolonce hororu.Je vidět,že kameramen čekal hodně na zvířata,jakoby z cyklu National Geographic.Násilí je zde naprosto nulové a nějaké dvě soulože nejsou vůbec něčím hektickým.Největší limit je samozřejmě ve trikách a gore efektech.Popravdě to stále stačí,protože se zde fakt dost kecá o okultismu,až jsem si připadal,že jsem ve filmu Martina Scorseseho Mlčení.Příběh je doopravdy to nejlepší a slušný Robert Kerman s Janet Agren docela na pohodu v průměrném filmu obstojí.Stačí přihodit pár nahých scének a jste doma:).Brát zde svízel mučení zvířat či spíše zabijení,je jev normální a věřím,že Lenzi chtěl přitvrdit co to šlo,ale samoúčelné zabijení není vše.Želva od Deodata byla větší síla.V tomhle kanibalovém měřítku na slušných 50%. ()

Carnosaurus

Jednoznačně jeden z těch povedených zástupců kanibalského hororu. Deodatovým příspěvkům sice nesahá ani po kotníky, ale přesto jde o svěží filmeček plný nekompromisní brutality, husté atmosféry, a obstojných hereckých výkonů. Ani příběh není tak debilní, jak by se u Lenziho dalo čekat. Celkově jde o pěkně krvavý flák masíčka. Jen ta hudba je strašná, ale to se stává. ()

montel

Sheila (Janet Agren) se snaží pátrat po své sestře Dianě (Paola Senatore), která nedávno zmizela. Od policie zjistí, že je Diana zřejmě kdesi uprostřed džungle Nové Guinee. Sheila si tedy najme průvodce, který by ji dokázal přes neúprosnou džungli provést, aby sestru zachránila. Jakmile ji konečně najde v jedné vesnici zjistí, že odtud není úniku, protože se to všude kolem hemží lidožravými kanibaly...Jistě to není úplně nejhorší kanibalský film a pokud jste jejím fanoškem tak určitě doporučuji shlédnout. Ale ono je to vlastně ve všech filmech stejné. Parta bělochů jde džunglí, narazí na domorodce, kteří na ně zaútočí. Jakmile je dopadnou tak mužům odřežou údy a ženám prsa (debilní zvyk), znásilní je, provedou jakýsi rituál, vezmou jim veškeré cenosti (většinou hodinky) a pak je rozřežou a sežerou. Buď nepřežije nikdo nebo jen hlavní hrdinové. Když už hledáte pořádnou kruťárnu mezi těmito filmy, nejvíce doporučuji Cannibal Holocaust (Kanibalové). Tady zase alespoň uvidíme nahou Janet Agren známou z filmu Rudá Soňa. 40% ()

Pokri

V rámci kanibalského subžánru stále nadpriemerný film, drsnejší ako Lenziho dramatická prvotina a scénaristicky prepracovanejší ako Ženy od hlbokej rieky. Samozrejme, ak nie ste fanúšik týchto filmov, je zbytočné si to púšťať. Nie je to žiadna kultovka, ktorú by bolo treba vidieť. ()

Simaaja66

No po pravdě nevím co si o tom myslet. Ten film jsem viděl někdy v roce 1984 na VHS příšerná kvalita, ale byl jsem ubezpečen, že je to dokument a že se to opravdu stalo...:-))). Bylo mi 18 a byl to můj teprve 2 film na videu, takže jsem uvěřil...:-D. Tak snad proto dvě *. Viděno dnešníma očima..je to brak..:-D ()

patho666

Slabšie tri, najviac tomu blíži prestrelená dĺžka, dej je pozliepaný piate cez deviate, fanúšikom kanibal thrashoviek jedno zhliadnutie neublíži ale vracať sa k tomu asi nikto nebude. ()