Stěhování není nikdy snadné. Zvlášť když chodíte na střední školu v Kalifornii a stěhujete se na opačnou stranu Ameriky. Kyle Moore (Ross Lynch) o tom ví po rozchodu rodičů své. V nové škole na východním pobřeží je úplným outsiderem, navíc hned první den přijde o telefon. Když ale v obchodním domě od podivného prodejce dostane nový telefon s tajemnou aplikací, začnou se mu plnit všechna jeho přání. Může být vším, čím kdy chtěl být. Přinese mu to ale štěstí? (Bontonfilm)

slunicko2

Žánrově čistá moderní pohádková moralitka o slávě a jak s ní naložit. 1) Takové sny jsem na střední taky míval. Ale holt mi chyběla apka Universe._____ 2) Poněkud přihlouplý děj silně vylepšují neobyčejně přitažliví kluci. 23letý zpěvák, výborný tanečník, ucházející televizní herec, kytarista , klávesák, bubeník ve svém filmovém debutu Ross Lynch (hlavní postava Kyle) má obrovské charisma. Abych nezapomněl, v roce 2018 i model pro Dolce & Gabanna. 26letý sladce machistický Gregg Sulkin (hokejista Derek) a 25letý Markian Tarasiuk (žárlivec Brian) se taky nedají zahanbit. ()

Flipnic-RE

Dnes je pátek 13. Každej dětinskej idiot se dnes bude dívat na ten strašně starej horor o hokejistovi. Já ne. Koukal jsem se na novou teenagerskou komedii Status Updatet. To se mi líbilo, protože to bylo o mladých lidech, o lásce, o rodině a o mobilu. Nejvíc mi přirostl k srdci táta - vo..votec od toho hlavního kluka, jak ten používal ten kouzelnej mobil. On byl taky hokejista vlastně... Taky se mi líbila ta holka a taky ta druhá holka, ta co vlastně byla jako ta zlá mrcha. Ale mě se nějak tak líbila víc, protože mě víc svrbělo, když jsem na ní koukal ... Tak jo, já už budu končit. ()

Aljak

Aj keď to bolo značne predvídateľné a pomerne klišovité, tak ten námet a princíp, na ktorom stojí celý film, boli vcelku vydarené. Mnoho situácií síce pôsobilo miestami až absurdne, ale napriek tomu chválim, že to neprešlo do trápneho a fekálno-alkoholického "humoru" ako pri mnohých iných teenage komédiách. V podstate to malo úroveň a niektoré scény boli fakt super (Bruno Mars a Wayne Gretzky), a samozrejme aj pointa bola napokon celkom OK (hoci predvídateľná). Stredoškolské prostredie tomu výrazne pomohlo, no aj tak vrcholom filmu bol pre mňa Drowning - naozaj vydarený song (po hudobnej aj textovej stránke). Ale napriek tomu, že tu píšem toľko chváľ, tak to zas nebolo až tak geniálne - ale zas oveľa lepšie ako ostatná súčasná teenage comedy tvorba. Btw. Taká aplikácia by sa mi inak celkom hodila... ()

Rodriguez

Asi každý někdy po něčem toužil a přál si, aby měl takové tři oříšky nebo kouzelný prsten :-D Ale když máte v moderní době aplikace v telefonu, tak proč ji nemít kouzelnou. A tak pro mladíka na střední, není nic snadnějšího než si něco přát. A že to bude někdy opravdu stát za to... 70% ()

bourec

Dost přeslazený,naivní,s celkem provařenym koncem.Koukatelný,ale jen jednou.Trochu sem měl strach,že ty schopnosti bude mít jen na jeden den,ale nakonec to fungovalo jinak,což bylo dobře.60%. ()

PROCESOR

Je potřeba k tomu přistupovat, že to je komedie hlavně pro puberťaky. Proto sem byl velmi mile překvapený, že jsem od toho moc nečekal a přitom se bavil. Dokonce sem se párkrát i od srdce zasmál, což se mi už dlouho nestalo. Jasně, že tam jsou i hluchý místa a klišé, ale to jsem neřešil. Nevadila mi ani výchovná stránka, která byla podobná, jako u Klik-život na dálkové ovládání. ()

dr.fish

Námětem připomínající legendární Freaky Friday, ale mnohem mnohem prostší. Chvílemi jsem si i říkal, že už na to nemám, pak jsem to ale nakonec dokoukal. Žádné překvapení se samozřejmě nekonalo. 55% ()

viperDavid

Asi jsem teenager :) Status update mě dost pobavil i když to není až taková komedie, že by vám praskli bránice. Prostě taková fajn pohodovka. No nic jdu si zaspívat ()

oveckaoa

Jako komedie to moc nefunguje jelikož jsem se zasmál tak jednou, ale jako romantický film je to jeden z lepších co vyšly. Hlavní herec je sympaťák (mě byl jaksi povědomý a on je to Austin z Austin a Ally) a ta blondýna je též kočka (není to žádná zmalovaná štětka s tunou make upu na sobě).Plusové body navíc za to, že zde není ani jedna scéna s fekálním humorem (což se rovná v těchto komediích zázraku) a celkově romantika působí reálným dojmem není to vyloženě něco vynuceného a člověk jim to věří. Mínusy naopak za to, že to chvílema moc nedává smysl máme zde kluka co zpívá a tančí podobně jako Bruno Mars a hraje hokej na profesionální úrovni a kromě jednoho homosexuála (neurážím sám se tak ve filmu pojmenoval) to nikomu nepřijde divné a za jeho sestru, která tam je vyloženě na silu a zbytečná. ()

Phietros

Někdy bych se taky vrátil na střední a spousty věcí změnil. Myslím že by to byla prdel s touhle apkou, kdyby jsme v té době měli lepší telefony:D. Sice se jedná o teen pohádku, podobnou asi dospělejšímu KLIK:život na dálkové ovládání ve stylu, že hlavní postava si může dělat co chce! Klasické klišé z nováčka postupem borec díky aplikaci, kterou také postupně o spousty věcí přijde. Nejlepší přání: zpívat jako Bruno Mars, bruslit jako Waine Gretsky, bojovat jako Bruce Lee. Obsazení celkově dobré, první hodina mě bavila, pak už to šlo kvalitou dolu. Nejtrapnější scéna s operním zpíváním! 65% ()

herr_carter

Sám nevím, co se mi na tomhle filmu tak líbilo, možná paradoxně ta jednoduchost, prvoplánovanost a tradiční směřování z bodu A do bodu B. Možná se mi to taky líbilo i proto, že děcka se tady opravdu snaží a příjemně hrají. Možná i proto, že po hudební stránce je film také povedený - a možná i díky začlenění epizodních, avšak pro kontinuitu filmu důležitých, dospělých známých obličejů, skoro za 4*................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Knoryblue

Táta zapnul dneska televizi a hrálo tam tohle tak jsem se díval s ním... No a byl to fakt hrozný průměr a ty Klíše😭 no ale občas jsem se zasmál takže 5/10 ()

iXtr3m3

Sterilné, neškodné, ale pozerateľné. Na druhú stranu nič, bez čoho by sa ktorýkoľvek z nás aj vás neobišiel. ()

cmenda

Na komedii slušný ale chvílema mi to přišlo dost ujetý skoro trapný ,každopádně to osloví spíše mladčí populaci kteří jsou ve věku hrdinů z filmu. ()

Kacitr

S těma čtyřma hvězdičkama jsem se tedy dost upejpala. Nepatřím mezi nadšené fanynky Rosse Lynche (nicméně, nutno podotknout, že je to sympaťák!), úplně cílová skupina už taky asi úplně nebudu... ale to vůbec nevadí, protože se na to koukalo moc hezky...Anebo jsem prostě jen byla v tom správném rozpoložení na snímek takového řažení...Tak či onak.. líbilo se! ()

Hapretor

Většinou mi jsou filmy - rádoby komedie - s teen debilama ukradený, a přijdou mi spíš debilní, než vtipný ... ovšem toto bylo příjemné překvapení ... vtipné, ne trapné, sympatické postavy a děj byl zábavný a ne přehnaný ... jen ta Famke Janssen už má lepší léta za sebou ... tady jí to nesedlo a bylo to na ní vidět ... ta ženská byla hezká jen jako mladá ... hold není jako víno ... jako ty šťastnější ženy jsou ... zabavilo, neurazilo ... ()