Bancroft (TV seriál)

Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2017, 5x60 min

Sarah Parish dokáže tu svoji manipulativní mrchu zahrát s takovým přehledem, že bez problému převálcuje všechny okolo. V rámci role, ale i herecky. Těším se na další sérii a doufám, že ji najdou protivníka, který s ní zvládne držet krok. V rámci role, ale i herecky!(24.2.2018)

Po prvním díle je to klasika UK minisérií. Vyšetřování se děje ve dvou časových rovinách i když ten jeden je vedený jako nevyřešený případ před dvaceti osmy lety a obě vedou ženy. Vypadá to na propojenost, tak uvidím dál..............po druhém díle se fackuje trojka se čtyřkou a Bancroftová je potvora k pohledání. Jsem nejistá ohledně té průhlednosti, mám pocit, že stačí první a poslední díl a je vymalované, ale počkám, třeba se mýlím........3. Tak teď to začíná mít konečně to správné grády a máme tady potvrzené propojení obou případů........4. Netvrdím, že je to to veledílo, ale rozhodně se podívám na druhou sérii, tedy pokud bude, protože bych u babču chtěla vidět v určitém postavení, který nemohu napsat, byl by to spoiler jako Brno....(10.2.2018)

Mladá ambiciozní policistka je vzdor své snaze pověřena projít nevyřešené případy, kde narazí na téměř 30 let starou vraždu. krátce poté jí začne na záda dýchat její nadřízená. Taková obyčejná koukatelná kriminálka, která stojí především na obou hlavních protagonistkách. Sarah Parish je báječně hnusná mrcha a Faye Marsay je přesně ten typ kladné hrdinky, který žeru. Konec mě pěkně nakrknul (jak v pozitivním, tak v negativním smyslu) , ale budiž tvůrcům odpuštěno, protože se zdá, že Bancroft dostane druhou sérii. A to je dobře. 75%(18.2.2018)