Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

Daqvid77

Film z doby kdy se na Segala dalo ještě koukat a točili se s ním prostě Dobré filmy. Ale od určitého roku co segal nahorázna nabral na váze se už na ty filmy s ním nedá koukat..... Tento kousek ale patří ještě k těm dobrým. ()

Mouzon

Tak ten nigga s dvojčetem byl hodně dobrej. Nemám co dodat - čistá dojmologie, Steven je frajer, tyhle staré kousky mám nejraději, vše tu lítá podle plánu a protagonista se nebojí pořádně do toho kopnout. Dabing Jiřího Štěpničky je nepřekonatelná záležitost. Filmy se Stevenem Seagalem patří pohříchu mezi nejpohodovější snímky, co se mi dostanou do zorného pole, o to víc si je užívám. ()

spiritus

Segal ve vrcholné kondici, jako obávaný a nekompromisní killer všech záporáků a antihrdinů. Musím uznat, že zkraje se na Segalovi filmy skutečně dalo koukat, a to i díky surově zobrazenému násilí. V té době se jistě každý podivoval nad křupáním vazů a způsobených otevřených zlomenin všecho druhu. Přesto to u Muže z cejchem jaksi na více jak 3 stars nestačí a to díky nenápaditosti a neoriginalitě celého snímku. Ano, může to být pro někoho klasika, pro mě je to jenom další mírně nadprůměrný akční snímek, své doby. ()

Matros

Dredatí Jamajčani jsou neskutečně trapní záporáci... i na Seagalovku. Má to nějaké vtipné momenty, Seagal má pár docela vtipných hlášek a chvilku tam zase běhá. ()

mira007

Steve tentokrát proti jamajský woodo mafii, ale aby to nebylo tolik politicky americky nekorektní tak tam ve vedlejší úloze hraje jeden jamajský poctivý černý nefetující policista. Jeden z lepších Seagalových filmů, který ale Přepadení v Pacifiku nesahá ani po kotníky. ()

Mikino00

Podprůměrný akční film s banální šablonovitou zápletkou a nevýrazným Segalem. Navíc celý gang Jamajčanů je k smíchu. ()

filmator

Muž s cejchem smrti a Nico Seagala zviditelnily. Suchar co láme kosti nepřátelům na potkání a s nikým se nemazlí byl příjemnou změnou. Jamajčanova replika "Já a já tě zabít na krev, ty krvavá spratek!" patří mezi mé nejoblíbenější. Přesto se jedná o "pouze" akční film, a tak je lepší vypnout mozek při jeho sledování. Nebo si pustit na videu něco úplně jiného :-) ()

joker2

Jeden z těch lepších filmů se Seagalem. Těch zpřelámaných rukou a nohou bylo na můj vkus až příliš a akčních scén s aikido málo. Dostala mě temná voodoo atmosféra a démonický protivník "já-já". Občas padla i vtipná hláška: "Jeden si myslel, že je neporazitelný a druhý, že umí lítat.... Oba se spletli." ()

Jeremiah

Sice se zde představuje Seagal v nejlepší bojové formě, ale scénář je tak ubohoučký a herci tak nemožní a nedůvěrohodní, že to na více než 2 / i když lepší / nevydá. ()

Aurus odpad!

Velmi špatný akční film. Příběh je nezajímavý, postavy jsou nesympatycké kromě té malé holky kterou hraje moje nejoblíbenější herečka Danielle Harris. A hudba ta je nic moc. Celkově je film hroznej. Za mě 0,5/10. ()

boyd.

Steven ještě ve formě, asi můj nejoblíbenější z jeho filmů, kosti láme jedna báseň, jamajčani před ním raději sami vyskakují z okna, dabing je taky super "ROZPARAT TEBE NA KREV" nebo "JIMMY FINGERS A NESTA NEBÝT MOC DOBŘE" ()

Hapretor

Steven Fekál stokrát jinak. Film pokaždý stejný. Nicméně toto ještě patří před hranici zlomu v čirý "odpad". ()

crha

Grandiózní akčnák z rané éry SS, kdy láme kosti hnusnejm dredařům a stíná je hlava nehlava. Líbil se mi přesun děje na Jamajku a její vyobrazení jako hnusné země, která si nic nezadá co do srovnání s afrikou. V dnešní době si každej tatar s pletenym úlem na hlavě při slově Jamajka představí Boba Marleyho, Usaina Bolta či zimní olympijskou bobovou výpravu a ne jednu z (mimo letovisek) nejhnusnějších zemí na světě. Seagal se toho prostě nebojí. Kurčatow: napsal jsi to dobře a výstižně, ale na to nemusím být ani američan. ()

skipercak

Prvy film ktory som so Seagalom videl ako maly chlapec a hned ma odrovnal. Pre mna najkultovejsi Seagalov film...Hlasky, akcne sceny a frajer v hlavnej ulohe... ()

StropS

,,Jeden myslel, že je neporazitelnej a druhej, že umí lítat.''...,, No a?'' ...,, Oba se spletli.'' ... jeden z lepších počinů se Steven v hlavní roli, u kterého jsem se rozhodně nenudil. ()

inutihar

Jeden z nejlepších filmů Stevena Segala. To ale i tak není pochvala. Potěší aspoň velmi slušný reggae soundtrack a Jimmy Cliff. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin