Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

helloween93

Další stará Seagalovka, v které nechybí zlomené ruce, nohy a mnoho Seagalových chvatů, na které je radost pohledět. Muž s cejchem smrti navíc má tajemnou voodoo atmosféru. Dále bych vyzdvihl opravdu povedeného záporáka(y). Film jsem viděl jako malej a znovu až nyní a pamatoval jsem si závěrečný souboj katanami mezi Hatcherem a Screwfacem. 4* ()

Evander

Po nějaké době jsem se opět dostal k jednomu z mých v mládí oblíbených filmů. Muže s cejchem smrti jsem vždy hodnotil velmi vysoko a proto jsem si ho po letech pustil jako film pro páteční večer. Nebudu ho nijak hanit, jen konstatuji, že tomuto typu filmů jsem již odrostl a tak musím jít s hodnocením dolů. 65% ()

Rathalos

Tentokrat si to Steven Seagal rozda s jamajskym gangom,samozrejme nechybaju pastne suboje a lamanie kosti,vyborna akcna zalezitost...:-) ()

MickeyStuma

V ulicích města se objevil jamajský gang rozšiřující mezi mládeží drogy. A Steven Seagal potřetí v roli drsného poldy, který s tím udělá přítrž. A čert vem, že jsou jeho metody protizákonné. Další nestárnoucí segalovka, která byla třetím počinem a od těch předchozích se ničím neodlišující. Aikido v jeho podání je opět prezentováno v té nejsyrovější a nejbrutálnější podobě. To se však už od něj očekávalo, takže zklamání nepřišlo. Naopak dochází k mírnému zlepšení. Příběh je jako obvykle stavěn na jednoduchosti a tak je opět kladen důraz hlavně na akční scény nově ve spojení s neobvykle temnou atmosférou. Ať se to dnes někomu líbí nebo ne, Steven se tímto již právem zařadil mezi legendy akčních filmových hrdinů. Ani tento snímek svou poctivou akční prací nijak neupře a svou akční zábavností má co divákům ukázat i dnes. ()

BOURQUE

Z hľadiska príbehu jeden z tých najtemnejších filmov, v ktorých Steven Segal účinkoval. Začiatky 90-tych rokoch, kedy Steven Segal bol ešte plnej sily a vo skvelej fyzickej kondičke. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Besyn

Seagal tentokrát proti zlejm Jamajčanům.Další solidní zářez do Seagalovy průměrné až odpadové tvorby. ()

Torgal

Jeden zo slabších "starých dobrých" Seagalov. Príbeh je zredukovaný na vetu "Napadli ste mi rodinu, tak vám za to polámem ruky a potom zabijem." Natočené je to neinvenčne, jediné čím zaujme je (na súčasné pomery) vysoká miera násilia. 5/10 ()

tranquill

Zavzpomínal jsem si na 90.léta, ale už to není, co bývalo. Steven byl v nejlepší formě, ale už mne to lámání kostí neohromí. ()

DAPDO

Ty pracovat pro já a já :-) Starý časy, mladý, štíhlý a culíkatý Steven ničí gang kokosů, pro mě asi nejlepší film s ním. ()

Schlierkamp

Americký akční film se Stevenem Seagalem v hlavní roli. John Hatcher, kriminalista z protidrogového, je už unaven svou prací plnou brutality a násilí a odchází na vlastní žádost od policie a doufá, že u své sestry nalezne klid a odpočinek. Bohužel se ale se svým přítelem Maxem (K. David) přimotá k vyřizování účtů mezi jamajským a místním drogovým gangem a to pochopitelně nezůstane bez odezvy. Poté, co skupina Jamajčanů pod vedením modrookého dredaře zvaného Screwface (B. Wallace) provede útok na dům Hatcherovy sestry a těžce zraní její dceru, se Steven pořádně nasere. Vyrobí si speciální zbraně a odjedou na Karibský ostrov do Kingstonu zlikvidovat tamější drogový gang. Pomocí svého neobyčejného bojového umění, kdy využívá protivníkovu energii ve svůj prospěch, a které vypadá v podání mistra Seagala tak jednoduše, porazí všechny protivníky a na závěr ho čeká překvapení. Screwface má totiž k nepoznání rozdílné dvojče, které na Stevena vystartuje ze zálohy, avšak ani to není divokému Jamajčanovi moc platné, neboť skončí napíchnutý na ocelovou tyč na dně výtahové šachty. Vlasatého charismatického bojovníka vnímám jako největší hvězdu amerických akčních filmů počátku 90. let a Muž s cejchem smrti patří k jeho nejlepším snímkům. ()

hlína

Další Segalův výplod z těch které splývají v jedno velké nikdy nekončící béčko natočené dle jediného scénáře, který kdy Segalovi někdo napsal. Bože kolik deja-vu ještě bude následovat.... ()

FoxMulder

Když mi bylo 14, tak se mi to líbilo. Dnes mi to připadá nadmíru trapné a totálně dementní. Seagal neumí hrát a tady to přímo bije do očí. Jméno hlavního záporáka Screwface už jen podtrhuje kvalitu filmu. ()

Psycho.R

Slušná Seagalovka, kde je Steven stále hubenej. Sice dějově nevýrazný, ale v rámci porovnání současný filmografie určitě skvost. Ale chybělo mi ukončení, co se sakra stalo s tim dítětem??? ()

danny_21

Klasická Seagalovka starších ražení - hubený Steve ( kdy ještě neměl cejchu ), rychlý jako blesk a porcující si z roztomile žvatlající Rastamany ( "Já tebe znát, ty být jen prázdná skořápka uvnitř " nebo " Ty pes, co hledat kost, ale nemít zuby " a nejlepší "Já chci Hatcher mrtvý. Já chci jeho rodina mrtvá. A jestli ty nemůžeš zabít, já zabít. A potom ty mrtvý."¨) jako sausage machine. Nesmí chybět moralizování a iedová poselství nejen pro rodinné členy, podivný záporák a slabý příběh. Kvalitou leží přesně mezi Nicem a Under Siege, ale za ty hlášky musím prostě dát pár procent nahoru, to se nedá neocenit - " Tak co? Myslel si, že je neporazitelnej a druhý, že umí létat. No a? Oba se spletli " :-) 65 % ()

Matt007

Já prostě rád tyhle starý Seagalovky. Važme si těhlech jeho pár starších počinů, neboť jeho novodobější tvorba ja děs, hrůza a sodomie. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin