Je důležitým svědkem, proto ho obchodníci s drogami chtějí umlčet. Nemá zbraně, policie mu nemůže poskytnout ochranu, a tak se musí spolehnout na své ruce a nohy - je mistrem bojových umění. (oficiální text distributora)

Wacoslav1

To je vydírání! Pouze zákonný nátlak! Tak jsem si po nějaký době zopakoval tuhle Brandonovu sólovku a musím konstatovat, že jsem k ní byl původně zbytečně přísný. Jasně, že tenhle film neobjevil Ameriku, ale je to takový příjemný dobový akční video béčko. Brandon mimo akčních scén tady podává i sympatický herecký výkon. Ten chlap měl prostě neskutečný charizma a uměl ho prodat. No a po bojové stránce bych řekl, že tu předvádí své nejlepší filmové kousky. Na scény kdy kamera na stativu bez zbytečných střihů zabírá Brandona, jak rube padouchy je radost se dívat, takže proč zbytečně kritizovat. Tím spíš, že o podobný kousky už dneska v žánru nezavadíte.70% ()

PetrPan

Poctivé akční béčko se všemi švary i nešvary. Ozdobou jsou bojové scény, kde měl Brandon Lee s kamarádem Imadou volnou ruku v choreografii a je nutno říct, že v tomhle měl mnohem větší nadání než jeho otec, jehož choreografie ve vší úctě stála za prd. Brandon je svěží, promyšlený, pestrý a hbitý.  Příběh je klasicky prajednoduše černobílý a naivní. Kladné postavy příšerné a příšerně zahrané, Bootheův otcovský polda  pak jasně vede, naopak záporáci povedení a sympatičtí.  Na tohle se jednou za čas vždycky rád podívám. Tři fajnové. ()

Lacike

Najlepsia akcna americka solovka Brandona Lee a môj druhy najoblubenejsi film s nim. Zostavovat poradie jeho najoblubenejsich filmov je rovnaka fuska jak u Jamesa Deana. Skoda, ze niektori velki talenti odchadzaju tak skoro. Film co sa tyka zapletky je taky solidny standard. Nic uchvatne, ale nastastie ani nic tak tupe a ohlodane na kost ako Tokio. V tomto filme dobre funguju vsetky postavy. Brandon je charizmaticky hrdina s mensim mindrakom ohladom dôvery v autority. Powers Boothe roztomily frfloš. Skvadra skvelych zaporakov a ich goril, takze sa tu mihne kopa znamych xichtov. Sklamanim je len sexy deva, ktora dvakrat sexy nie je a v erotickej scene vidno castejsie Brandonove prsia ako jej. Brandona som vzdy zboznoval ale v tomto ohlade nie. Hlavny dôvod preco davam bez vahania 4 hviezdicky su spickovo prevedene akcne sceny. Je tu kopa prestreliek behom ktorych Brandon zapozuje s dvoma pistolamy v John Woo style. Uz chybalo len paratko. No a najlepsie na celom filme su dokonale bitky so spickovou choreografiou. To ze su perfektne prehladne natocene snad ani netreba spominat. V tej dobe to bola samozrejmost. Pri bitkach niekolkokrat Brandon zlozi poctu Jackieho Police Story, ci uz jazdou na motorke alebo bitkou s vesiakom. Najlepsi je jednoznacne dost dlhy suboj s Al Leongom. Odvetu za ten zakerny chvat v Tokiu si vychutnal jak Brandon tak aj ja. Takze aj po rokoch ma toto dnes uz klasicke becko stale bavi a na konci mi pride vzdy luto, ze Brandon toho nenatocil viac. 7/10. ()

rockwoman

"Ty nezůstáváš napůl cesty viď hochu? Měl jsem dobrého učitele." Rychlý jako blesk a nejen to, měl charisma, talent a neměl by být zapomenut. Brandon Lee 1.2.1965 - 31.3.1993 ......"And you can't make choices in your career or your life based on other people's expectations. You have to make choices based on what your heart tells you to do. The character in this movie - Jake - is trying to come to some kind of peace with his father. That's something every young man needs to do in the process of growing from boy into man, and if you don't have your father around to give you that affirmation, then you just have to find that affirmation inside yourself, whether it's through visiting his grave or talking to his friends, or whatever. "‪ - Brandon Lee ( From A. Magazine Rapid Fire 1992 ) ()

Joe321

Čekal jsem od toho takové spíš céčko a ono se z toho vyklubalo solidní béčko. Velká škoda Brandona Leeho, protože z něj mohl být živější Van Damme. Kouká se na něho daleko lépe. Choreografie bojů je opravdu povedená a dostávala mě různýma vychytávkama. Do počtu ještě hláškující polda a je z toho parádní 90s akčnák. -"Pomozte mi!" -"S_ru na tebe! Stevene, zvedněte to h_vno a ukliďte ho někam." ()

• Ve scéně, kdy hlavní hrdina projede oknem motorkou a spadne na zem, má krev na pravém koutu rtů. Při detailním záběru je zranění na levé části rtu. V dalším záběru je opět na pravé straně! (FilmFan24)
  • Natáčení filmu probíhalo v Thajsku a USA, a to ve městech Chicago a Los Angeles. (GASTON73)
  • Hlavní protagonista Brandon Lee si přál obsadit na pozici režiséra Johna Woo. Studiu si však jeho rukopis na snímku vidět nepřálo. (Monco)

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin