Poslední díl trilogie přímo navazuje na předchozí film Vyvrženci pekla (2005). Zbylí členové šílené psychopatické vraždící rodiny Firefly – sourozenci Baby (Sheri Moon Zombie) a Otis Driftwood (Bill Moseley) a jejich otec, zvaný Kapitán Spaulding (Sid Haig), zázrakem přežili mnohačetná střelná zranění, která utržili při přestřelce s policií, a byli umístěni do věznice s maximální ostrahou. Kapitán Spaulding je po několika letech popraven. Od uvěznění uplyne 10 let. Zejména Baby nedokáže žít v souladu s vězeňským řádem, páchá mnoho přestupků, a tak většinu času tráví na samotce. Během práce mimo prostory věznice Otise krvavě osvobodí jeho kamarád Winslow Foxworth Coltrane, známý jako Půlnoční vlkodlak (Richard Brake). Oba později přinutí ředitele věznice, aby do jeho domu přivedl Babyho. Trojice pak pokračuje ve vlně vražd, šílenství a chaosu. (noelcoward73)

Hemlock

Dům tisíce mrtvol a Vyvržencí pekla jsou rozhodně vrcholem Zombieho tvorby a na třetí díl o této sympatické rodince jsem se opravdu těšil. No, pravda, Rob trochu ubral plyn, ale nic to nemění na tom, že jsem se znovu skvěle bavil a rodinné shledání po letech v chládku bylo zakončeno super grilovačkou na dovolené v Mexiku. Asi je to film na ctyři hvězdy, ale já to tomu prostě ten plný počet dát musím - konec konců to byla pekelně krvavá jízda. ()

zubrik66

Je to film bez absolutného príbehu či pointy. Bezduché vraždenie trojice vyschnutých dôchodcov, ktoré nikam nesmeruje. ()

Pitryx

Proč to podivné vracení děje? Za to body mínus. Ani tento film nějak moc nenapravil reputaci těch předešlých a v těch prvních devadesáti minutách se více kecalo, než že by se něco dělo. Teprve pak je to to pravé ořechové, co jsem čekal. Jenže to přišlo příliš pozdě. ()

MikeMyers

Ačkoliv to modernější pojetí je tam znáť, tak to přeci jen neztrácí z předchozího kouzla. Je to opět nápadité, zábavné, kruté a syrové a hlavně stylové. Myslím že tomu uškodila trochu stopáž, kdyby to bylo o 10-15 minut kratší tak by to prospělo tempu. Škoda Sida (RIP) asi tam chyběly jeho hlášky a ještě větší p**el s nim, ale jinak sem si to užil a bavil se skvěle. Všechny tři díly sou kult. Miluju to. ()

Solverino odpad!

Otřesné přehrávání, stupidní naivistické zpracování. Vypadá to jak studentský film na umělecké střední škole, křečovité přehrávání, stupidní trapné dialogy a debilní děj. Prostě o hovně. Komu se tohle může líbit? ()

VanBradley89

Je mi to líto, ale jsem zklamaný. Zbytečné navázání na něco, co uspokojivě skončilo před 14-ti lety. Zajímalo by mě, jaká byla Zombieho původní vize. Než se mu to vzhledem k okolnostem začalo rozpadat a byl nucen přepisovat. Tři z na krev odřenýma ušima. Za Otise, Baby, za cameo Spauldinga a za slušnou první polovinu. ()

DonBraso

Na vlně se člověk zklouzne,ale zde to jen lechce štrejchnete a půjdete opět spát.Rob natočil další řadovku s něčím co člověka i bez nějakých znalostí vezme v závěru do Mexika a gringo v koncovce prahne po partičce tří postav jak název napovídá.No víte kam..Robík na to jde čiste po svém a tak člověka nepřekvapí už nic.Jeho manželka jako Baby tu hraje to eso v rukávu což se není čemu divit a začátek doopravdy baví,než Baby uteče.Ostatní postavičky nezaujmou,ale příznivce lehkého gore efektů určitě ano.Kamerový přeliv už mě osobně někdy leze na nervy,ale budiž.Někdy by si člověk připadal ke konci,že to točí Robert Rodriguez v zombie módu.Danny Trejo vyloženě mega cameo a hurá za bandou,která všechny odbouchne a frčí károu pryč.Není to pro všechny a není to něco extra,ale něco v nitru Vás žene dál,že to chcete dokoukat a řeknete si.To přeci tak špatný zas nebylo.Po druhém dějství je to určitě zlepšení,ale jednička byla jinde.Horší tři.55% ()

srolyma

Tak trochu ústup z dobytých pozic. Ujetý je to pořád, krví a mrtvolami se taky nešetří, ale nějak se z toho vytrácí nápad a hlavně vtip. ()

heavy66

Trochu mě mrzí, že se tento citlivý romanticko psychologický biják nedostal do programu Filmového festivalu Karlovy Vary. Navrhuju pozvat napřesrok na červený koberec Roba a Sheri Moon, aby si Marek užil trochu nefalšované zábavy! ()

wowylgu313

Uběhlo 14 let od Vyvrženci Pekla. Byl jsem zvědavý jak dle toho co se píše bude dějová linie přímo navazovat. No udělali to dá se říct chytře. Jeden záběr z minulosti, vězení a po deseti letech jedeme dál. Taková ta větší uchylnost zmizela. Taková ta větší perverze zmizela. A taková ta satanistická rodina zmizela. Samozřejmě tam chyběl Kapitán Spaulding, který si zde už odehrál asi tak minutu ze startu. Nahradil ho do slavného tria jakýsi neznámý bratrance. No už to nemělo takovou tu svou "krásu" hodnocení mírně snížím ale jako k celé trilogii je to stále koukatelné a když už si pustíte první dva díly tak si Baby a Otise nenechate ujít ani v tomto kousku. 60-65% a pane Rob Zombie, nechte to už být. ()

elanista1

Neviem načo mal pán režisér potrebu pokaziť po 14 rokoch dobrý dojem z vydarenej jednotky a dvojky a stvoriť tento nepotrebný film. Je zjavné, že ľúbi svoju manželku, ktorá mi dodáva v jeho filmoch šťavu, ale bohužiaľ ona sama to tentokrát nedokázala udržať. Podpriemerné herecké výkony, slabučký scenár a otrepané klišé v každej druhej scéne. Nepotrebná nahota, priemerné gore, sem tam dáky vtípek. Prvá polovica sa ešte dáko dala zniesť, ale odkedy Baby zdrhla z väzenia, tak vo filme bola polhodinová hluchá fáza, ktorá človeka uspala. Záver filmu len recykluje typické filmy "o pomste", neprináša nič nové a celkovo tak kazí dobrý dojem z výborných prvých dvoch častí. Najviac ma bavila Sheri Moon Zombie, ktorá nie je najlepšou herečkou na svete, ale má charizmu a baví ma, aj keď v prvej polke trocha prehrávala. ()

argo.smile

Čakal som epickejšie zakončenie tak som sklamaný. Bola to len grindhousová vyvražďovačka bez hlbšieho zmyslu a dvojka stále ostáva u mňa neprekonaná. ()

st4nford

Pro mě příjemné překvapení. V rámci vyprávění o něco slabší než Devil's Rejects, ale stále dobře. Zombie si udržel svůj brand a film díky tomu rozhodně nenudí. Za tenhle návrat hrdinů jsem rád. Tentokrát mi opravdu přišlo, že jsou zkažení vrazi v totálně prohnilém světě. Chyběla mi u nich motivace k útěku, ale jsem rád, že se tahle problematika řešila i v rámci narativu filmu. Jinak super. I Coltrane jako náhrada Spauldinga slušná. ()

Kushina

Film o partě správných psychopatů, kteří byli tak nechutní tak zákeřní tak nemilosrdní a stejně stál člověk při nich. To chce zkrátka talent to natočit :D 55% ()

Tomko87

Rob Zombie si natočil tretí diel o mojich obľúbených zabijákov. A nedopadlo to tak ako som čakal. Proste si vytiahol vtáka a vyhonil si. Film nemá konzistentný príbeh, len si zopakoval čo v dvojke. Len v horšom. Škoda. ()

Rob Zombie a adaptace kultovního sitcomu

Rob Zombie a adaptace kultovního sitcomu

09.06.2021

Americký režisér, scenárista a heavymetalový hudebník Rob Zombie (Vyvrženci pekla, Halloween) dva roky po uvedení svého posledního snímku 3 from Hell oznámil svůj další plánovaný projekt. A nemá jím… (více)

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu