Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

zapalik

6 Underground je výbornej film, možná nejlepší zatím od Netflixu. A ve svý kategorii nejlepší za desetiletí. Perfektní žánrová věc. I vtipy fungujou. Děj lehce dře, ale kdo by se u takovýho filmu neěčm takovým trápil, že jo. Jsou tu velký akční překvápka, fakt ale lahůdky, párkrát jsem se nadšeně a překvapeně zasmál. Záběry z trailerů vybouchaj v prvních dvaceti minutách, tak jsem se pak bál, že už to dál bude nuda, ale ani náhodou. Určitě bude pokračování. Velmi hloupý komentář: tykew. ()

arkie

Vizualne super, fyzika ehm, dejovo somarina ako cokolvek v tomto zanri. Prekvapenie - realisticke zobrazenie pomerov v uteceneckom tabore, bohuzial to kompletne zabije tradicne plochu americky pohlad na problem = zabite diktatora a jeho nasledovnik zavedie demokraciu. Vypnut mozog, uzijete si to. ()

Maximilianus

Yeah Bitch! Magnets! Humor presne taký, aký divák čaká od Ryana Reynoldsa a akcia zodpovedajúca Michaelovi Bayovi, aj keď to znamená, že v tomto filme vybuchne aj celý byt iba pri rozbití vajíčka na omeletu. Najmä prvých 20 minút je nápaditých, vtipných a mega akčných. Zvyšok je fajn, humor zostáva, aj keď niekedy mi prišiel nasilu, postavy nie sú úplne ploché, ale povedzme, že akcia dostala viac priestoru ako predstavovanie postáv. Najmä tá žena, čo hrá doktorku (mám dojem, že 5) mala veľmi malo priestoru a prišla ma zbytočná. Inak fajn. Veľkým plusom je R-kový rating, vďaka ktorému sa film nemusí držať pri zemi. 7,25/10. ()

Likan7

Už jsem si říkal, že je Michael Bay zpátky ve své nejlepší formě, kterou měl během druhých Mizerech. Celá úvodní půl hoďka je šílená, hlasitá, zběsilá, ale i zábavná, přehledná a baví. Šílená automobilová honička uprostřed Florencie Vás dokáže fakt nažhavit. Jenže pak dostanete blbej akční film, který Vás vůbec nebude bavit. Jako by si Bay všechnu manu vyplancal na tu první dvacetiminutovku a pak už se zase utrhl z řetězu, jak je mu poslední dobou zvykem. Záběry to jsou fantastický, klasicky Bayovský, jenže příběh trvá uši a akce stojí za něco jen ta při záchraně bratra. Jinak to mohlo být o půl hodiny kratší. Film by měl lepší tempo, byl by rychlejší a nebylo by tam takový vaty, která mě totálně odrovnala. A ani ten humor Míšovi nefunguje jako kdysi. ()

TMNT

šok šok šok šok šoKANtné. Výbuchy, nehody, rozdrbané autá, streľba, detailné priestrely všemožných ľudských partií, šukanie, vtipkovanie v nevhodných situáciach.... a podobné úbožiacky efektívne pičoviny. SFW verzia moneyshot compilation. spravíš HA HA na každom vtipe a pri akčných scénach sa ti derú sliny do papule a si nabudený a nasratý zároveň, lebo vieš, že by si chcel niečo viac, že chceš niečo ešte brutállnejšie, že vieš ísť ešte viacej do násilných detailov, tušíš že tam niekde je ešte další stupeň perverzie ktorá ťa už naozaj uspokojí. Ale ty môžeš iba chcieť, tak si zapchaj papulu pukancami a drž piču. A čakaj, čakaj na ďalší prijebaný film, ktorý bude tak šok šok šok šoKANtný, až ťa naozaj uspokojí (alebo iba ak nie). ()

Shaddy1

Svižné, vtipné, super kamera, efekty a především automobilová honička na začátku se fakt povedla. No a nebyl by to M. Bay, kdyby to vše nebylo okořeněno notnou dávkou výbuchů. ()

ER

Klipovitě pojatá akční ptákovina,frky Reynoldse nezabírají. A Bay si myslí,že když udělá mix všech možných "lahůdek" akčních filmů,tak se to musí líbit (a to včetně zvukových efektů ala Transformers). Dodívat se bylo utrpení. ()

netWoor

Todle se určitě vážně brát nedá. Dokonce ani v době, kdy to možná letělo. Takovej pokus o ty blbější díly need for speed (začátek) a blbější díly čehokoli jinýho (zbytek). ()

Pavel82

Bay zůstal Bayem, i když akční filmy jsou už dnes trošku někde jinde. A mně by to ani nevadilo, kdyby ve mně po závěrečných titulcích (kromě bolesti hlavy) něco zbylo... Je tu nejvíc střihu na centimetr filmového pásu na světě. Trošku se divím, že na nás jen nenechal blikat obrazovku. Některé akce jsou fajn, ale je tu i spousta vaty. Co musím pochválit je audio podklad, protože jsem tou svou rozbolavělou hlavinkou ještě mlátil do rytmu. Tomu se nedalo odolat. Oproti bayovým prvotinám, ale postrádám nějaký příběh, silnější emoce a zapamatovatelné hrdiny. Tady se najelo na vlnu bezduchých výplachů alá Transformers a pojedeme v ní asi ještě dlouho. Škoda. ()

LordMysti

Když to beru opravdu z pohledu nenáročné bezduché akce, tak to bylo fajn. Vím že to může být nefér vůči jiným filmům, ale pokud se chci odreagovat u nenáročného filmu, tak tohle funguje. ()

bearmeedek

Myšlenka celkem naivní, ta parta netvoří zrovna rodinu, ale je tu jedna věc, za kterou je mé veškeré hodnocení. Bombastická akce nebo taky sbírka různých akcí. Kamera se vyžívá v detailech zpomalením obrazu, aby každé udělání mrtvoly bylo důkladně zadokumentováno. Pravdou je, že za týden nebudu vědět, o čem to bylo. Je to na momentální pocity v akcích. ()

Klajondr

Celkem dobrej koncept, ale neseděly mi tam dvě věci. Za prvé, ty střihy a efekty byly možná až moc, skoro jsem chytal epileptický záchvaty. No a za druhé, Reynolds kterej není celý film vtipnej? No tak na to se nedá zvyknout. ()

rublik05

Od tak šíleně velkého rozpočtu jsem očekával akční nářez po vzoru prvních Mizerů nebo Skály. Dostal jsem pouze zbytečně jednoduché megalomanské akční béčko té nejhorší kategorie. Překvapila mě ta prázdnota děje, absolutně bez nějakých emocí nebo sympatických postav. Herecké obsazení vypadá na první pohled dobře, přesto herci nedokážou předvést nějaké dobré výkony a jejich postavy jsou nudné a nevýrazné. Dialogy jsou dalším kamenem úrazu, nepamatuji si z filmu jediný kvalitní dialog. Vůbec nechápu, co se to s Bayem děje, přijít s tak předraženou sračkou, kde nejlepší část filmu je asi úvodní scéna, která už tak je až moc velké sci-fi. Film byl pro mě jedno velké zklamání a je zázrak, že jsem se vydržel dívat až do konce a nevypnul to už po první půl hodině. Z milosti a úcty ke starším filmům Baye a za úvodní část filmu dávám 1*. 2/10. ()

Hashirama

Z jednoduché aritmetické úlohy Michael Bay mínus střízlivý dramaturg lze vyvodit výsledek vizuální porno, ve kterém nenajdete patu a hlavu možná na zemi úplně na sračky, takže si spousta předplatitelů Netflixu, finančního a tvůrčího ráje pro hyperaktivní vykoksované filmaře, ukroutí hlavy a dostane mořskou nemoc a ukrutné závratě, protože Bayhem je od první minuty nastaven na maximální volume a do konce polevuje minimálně, čili na celé ploše 127 minut je neustále extrémně hyperaktivní, kamera poletuje a dělá salta i během obyčejného dialogu, a ještě coby pozornost šéfkuchaře McCracka je celá scéna brutálně přesaturovaná, takže dostat z tohoto filmu nevolnost není vůbec nereálné. Bay sice přehazuje scény přes sebe, aby zakryl docela mělké vyprávění, ale balí je do vizuálně tak neotřelého a energického kabátu, že zcela jasně povyšuje formu nad obsah, což jako mistr řemeslník dělá jen dobře. Otázkou tak je pouze to, jestli divák přijme Baye jako mistra řemeslníka a bude se bavit nebo ho odsoudí jako dementa vypravěče a půjde někam blít. Já skládám mistru řemeslníkovi poklonu. 6,5/10 ()

waska

Hned první akční scéna z uraženým neuraženým zrcátkem a už mě to tak nasr..., že zbytek filmu jsem jen tupě zíral, co z kdysi opěvovaného Michaela Baye zůstalo. ()

bono22vox

Za úvodní nonstop audiovizuální jízdu a MUSE v soundtracku dávám 4* Jinak film postrádá ucelenost příběhu a větší hloubku postav, ale i tak když se řádně vypnete, tak se budete skvěle bavit. ()

Dave Lister odpad!

Nejhorší herec na světě Ryan Reynolds, v nejtupějším akčním filmu jaký jsem viděl. Naštěstí jsem vnímal jen na půl, protože se na tuto sračku díval kolega. Nicméně dva takové filmy během desetiletí, tak zahodim televizi. Ubohé, primitivní dialogy a ještě horší postavy. Ohledně hereckých výkonů bych řekl jen tolik, že Bruntálský ochotniický spolek je proti těmto zoufalcům elitní herecký ansábl. ()

Acrobat odpad!

Bez výčitiek a okolkov možno povedať (zodpovedne), že Bayova 6ka je sledom klipových sekvencií striedajúcich otáznu, divokú a nezaujímavú kvalitu. Ako film to vôbec nefunguje, prestáva to byť zábavné v akomkoľvek momente, a niekedy je vlastne problém tváriť sa, že sa bavím a nič sa teda nedeje. Priam fiktívny a nezmyselný dej vedený absurdnou premisou mŕtvych ľudí, ktorý pijú, jedia v baroch oficiálne, majú nulový výcvik, vedú operácie, ktoré nemôžu viesť a k tomu nejaký Turgistan. Príbeh, ktorý nemôže fungovať skrz dialógy, ktorý si len na pár sekúnd robí srandu, je brutálny kde nemá byť a je mdlý, kde ma rezať. Bay je od Pomsty porazených opakovanou epizódnou bezduchou farebnou omaľovánkou bez väčšieho zmyslu, kde výnimku tvoria snáď len vojaci v Benghází. Šiesti pod zemou sú len hračka v rukách jedného chlapca točená až príliš uleteným dojmom. Formálna technika môže byť ale ako Scott, zábava môže byť ale ako Jednotka príliš rýchleho nasadenia, akcia môže byť, ale len ako Skala. Títo šiesti, kde pri odstránení jedného diktátora sa vyzabíja osmina mesta, nemôžu získať akékoľvek sympatie. Bay pre mňa nemá čo ponúknuť, tá vyprázdnenosť a tuposť zo snímku len tak hučí a je len a len predstavením jednotlivých scénických vízií v hlave Baya, ktoré ako celok nedávajú sebemenší zmysel. Nečakal som samozrejme nič, lenže dostať ešte menej je trúfalé. (videné 20.10.2020, BDrip) ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají