Autobazar Monte Karlo - Série 2 (série)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2016, 1 h 38 min (Minutáž: 7–11 min)

Komentáře uživatelů k sérii (13)

 • Malarkey
  ****

  Dal jsem druhou sérii na jeden zátah a musím říct, že je stejně dobrá, jako ta pvní. A to jsem se toho popravdě docela bál. Výsledek je ale chválitebný a i když se řada vtipů opakuje vlivem předcházejících hlášek, tak pořád jsou tu postavy, které je radost sledovat. A to jsou v podstatě všechny, které se v seriálu objeví. No, třeba se jednou dočkáme i třetí série. Myslím si, že by to bylo úctyhodné...:-)(26.9.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Blbeček, kterej nepozná, že to auto není z Německa, nepozná ani, že to bylo na střeše." A jelikož je nás blbečků stále dostatek, stejně jako stáčedel a animovaných diagnostik, tak se ojetá auta stále prodávají a Karlos má kšeft. Mě to s ním zase bavilo a taky mě to utvrdilo v tom, že mé další auto si zase odeberu nejpozději v okamžiku, kdy bude sjíždět z linky. Tedy ještě předtím, než jeho motor pozná zlaté české ručičky a moje peněženka zapláče nad ceníkem autorizovaného servisu.(25.10.2017)

 • Big Bear
  ****

  Petr Čtvrtníček i Plesl tu válí na sto procent a skoro bych řekl, že druhá řada mi sedla ještě víc než ta první. Prostě ,,Ty vole, au''. :-). Dvojka nám zase končí svatbou a já bych si moc přál, aby byla ještě třetí řada. Dyť se tam v bazáči zase pár aut narodilo a všechno je to daný do vůně... .-) * * * *(29.12.2016)

 • GeusX
  ****

  Druhá řada mne zprvo mírně zklamala, ale při druhém shlédnutí jsem si tam ten čtvrtníčkovský přidrzlý humor opět našel.(22.1.2017)

 • malylada
  ****

  Tak i přes slabší začátek se autobazar rozjel tak, jak jsem očekával. Herci jsou prostě boží a zvlášť Čtvrtníček......7/10(19.12.2016)

 • Khumbac
  ***

  Zdá se mně o stupeň slabší než-li sérka 1, ale i tak jsem se zatím dost nařezal.(11.12.2016)

 • Necrotongue
  ****

  Druhá série je citelně slabší ale jen v první polovině,pak už zase všechno šlape tak,jak jsem zvyklý z první řady,víc prostoru dostal Jaroslav Plesl a vůbec to nebylo na škodu,i když jasným tahounem seriálu zůstal Petr Čtvrtníček,ten mě rozesměje už jen tím drzým obličejem a když začne ještě mluvit...(27.12.2016)

 • rakovnik
  ****

  Druhé série už taková bomba není, ale na našich obrazovkách (monitorech) se jedná stále o ojedinělé dílo. Petr Čtvrtníček je tahounem seriálu, ale jeho kolegové mu sekundují poměrně úspěšně.(30.11.2016)

 • orkadimenza
  ***

  Zatím podstatně horší než 1. série, od úvodní znělky, méně vtipů, hlášek, a díly už nejsou tak vypointované. Holt absence Prušinovského je znát hodně, proto taky nechávám hodnocení celého seriálu na původních 5*, protože 2. série je kapitola sama pro sebe. Třeba se to časem nějak vylepší, ale moc bych s tím nepočítal.(6.11.2016)

 • Renfield
  ****

  První řada výborná, druhá ještě lepší. Humor drsnější, hlášky klasické, ale i mnoho nových. Herci ve vedlejších rolích jsou také lépe vybraní a skutečně hrají, což dílům samozřejmě ještě pomáhá. Nejlepší epizody je zbytečné vypisovat, je jich více, než v řadě první. 80%(16.9.2017)

 • nula87
  ***

  O stupínek slabší než 1. série, ale pořád dost vtipných momentů, kvůli kterým stojí za to vidět(10.1.2017)

 • pan_Bily
  *****

  Když jsem se dozvěděl o natáčení druhé řady, měl jsem trochu obavy, jestli už tohle téma není vytěžené, jestli se dá jít ještě někam dál. Při prvním dílu se moje obavy naplnily, ale už druhý díl tyto obavy rozptýlil a dál se to super rozjelo. I v první sérii byly dva tři trochu slabší díly, stejně tak tady, akorát tady to vyšlo hned na první díl, proto na úvod trochu rozpaky. Ale jinak mi tyto některé slabší chvilky (které postihnou každý seriál a jsou celkem normální a pochopitelné) nezkazily celkový dojem a pořádnou zábavu. I když je to opět super, v celkovém měřítku je ale druhá řada přece jen o něco slabší než první. Některé pointy dílů už nejsou tak vyšperkované a některé vtipy a hlášky se opakují z první série, což není úplně špatně, ale nemají už takovou údernost. Nicméně 5ti hvězdičkový počin to pro mě pořád je, i když na hraně. Uvažoval jsem chvíli i o 4*, ale opět špičkové výkony hlavní trojice, hlavně Petra Čtvrtníčka, který je v takové roli v takovém projektu jako ryba ve vodě a já tuhle jeho komiku prostě žeru, to převážilo na stranu 5*.(31.12.2016)

 • Atchyroz
  ****

  7/10(25.3.2019)