poster

Proč právě on?

 • USA

  Why Him?

 • Slovensko

  Prečo práve on?

 • Austrálie

  Why Him?

 • Velká Británie

  Why Him?

Komedie

USA, 2016, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  O existenci filmu vím dlouho, trailery byly takové ála moderní Efronovky, jenže o to víc mě překvapily ohlasy a recenze, že tohle rozhodně není žádný průměrný kousek z ranku Dirty Grandpa. Tohle je poctivá přisprostlá komedie typu Rogenových Sousedů, jenže o level nebo dva vtipnější, svižnější a obecně stravitelnější (i když těch extravagancí je habaděj a Bryan "Heisenberg" Cranston z toho ve filmu nemá radost). James Franco si roli nejhoršího zetě na světě neskutečně užívá a skopičiny s Michaelem Keyem jednoduše stojí za to. Musím se přiznat, že už jsem tak trošku čekal, že mě nic hrozného nečeká, ale stejně mě výsledek více než příjemně překvapil, takhle dobře jsem se už delší dobu nezasmál...9/10(17.3.2017)

 • VasaX
  ****

  Klasický styl humoru, co by jste čekali od Hamburga, možná ještě trochu vyostřeným Franco/(Rogenovským) "stylem". Každopádně je to velká sranda, zejména díky obsazení. Kombinace Franca a Carstona je super a do toho Key a svým hlasem Cuoco, plus tuna pop-kulturních referencí a cameo (Třeba Elon Musk! A Kiss a Aoki), příjemná gradace a ač průhledný, tak zajímavý děj. Za mě hodně slušná komedie, na kterou se po čase bude dát podívat s klidem znova, což se o mnoha komediích často říct nedá...(21.3.2017)

 • Happens
  ***

  Začátek je totální úlet, nadupaný akcí, stupňující se do hutné kaše, která ale začne pokulhávat, nedrží rytmus a sklouzává do takové té klasiky - emeriky. James Franco je luxusní, sluhu by v klidu mohl zahrát Seth Rogan, ab to mělo ty správné grády v soudružnosti této dvojky. Jsem druhou polovinou filmu mírně zklamaný, proto 3 *.(22.6.2017)

 • JohnCZ
  *****

  Skvělá a v první polovině hodně vtipná komedie, která v půlce druhé sklouzává do klasické šablony hádek a odpouštění, ale po celou dobu se nese v tak příjemném duchu, že ji to nemám vůbec za zlé. Franco je tu naprosto božskej a jeho grimasy a střelenost táhne celý film. Nutno ale dodat, že Bryan Cranston mu skvěle sekunduje a na Zoey Deutch se zase příjemně dívá. Po dlouhé době jsem se zase opravdu upřímně zasmál a to nejen jednou. A kdo mi sežene wallpaper z Lairdovy plochy, dostane zlatého bludišťáka!(20.3.2017)

 • packa
  ****

  Žádný art, prostě Francovsky "pokleslá" komedie, v jejíž první třetině jsem se neskutečně bavil, ale která s blížícím se finále prostě ztrácí drajv. A konec je samozřejmě absolutně tuctový. Franco ujde, Cranston výborný, pubescentní syn velmi dobrý, dcera příšerná - doufám že o té herečce už v životě neuslyším. Za první půlku dávám tři hvězdičky, bonusovou čtvrtou pak za scénu s japonskou elektronickou toaletou. Umíral jsem smíchy!(23.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace