Proč právě on?

Prečo práve on?

• Austrálie

Komedie

USA / Kambodža, 2016, 111 min

Rozhodně musíte mít chuť na něco bláznivého až ujetého - to dostanete. Pro spravení blbé nálady jako dělané. Řada vulgarit mě zde vůbec neurážela, naopak sem patřily. Málem jsem upadla při scéně, když mírumilovný Laird dojemně sype zrní a vzápětí hází slepicí místo zbraně. Pitomina, která plní účel.(25.9.2017)

Pohodová, příjemná oddychovka, které se někde opravdu zasmějete, ale bohužel opravdu jen někdy. Škoda.... Kdyby se tam narvalo více střeštěností, které Franco už několikrát dokázal, že opravdu umí, tak by šlo zajisté o mnohem zajímavější snímek, pro který by stálo za to jít i do kina..... Ale takhle vám stačí pohodlí obýváku. 60%.(16.3.2017)

Neříkám, že jsem nějaký starý páprda, to vůbec ne, ale nejmladší už taky nejsem. To bude asi důvod, proč na mě většina těchto klasických amerických komedií, plných přehnaného, někdy až trapného ("fekálního") humoru už prostě neoslovuje. A tohle je přesně ten případ. Samozřejmě se tam vyskytlo pár vtipných momentů, ale u většiny scén jsem spíše kroutil hlavou. Nicméně koukatelné to bylo, ale rozhodně to není film, který bych někomu doporučoval nebo si jej pouštěl znovu.(23.3.2017)

Rozpočet $38miliónovTržby USA $60,323,786 Tržby Celosvetovo $118,029,794Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ klasická otravná americká komédia, postavená na nadávkach a praštených scénach, pár scén pobavilo ale ináč to išlo mimo mňa /40%/(30.4.2017)

Přiznávám, že na komedie moc nejsem, protože mě málo která dokáže pobavit a rozesmát, ale tomuhle filmu se to povedlo. Neříkám, že je to prdel celou dobu, ale najde se tu pár výživnejch hlášek a scén u kterých jsem málem uchcával. Proč právě on se tak pro mě stává jednou z těch lepších komedií, který jsem za poslední dobu viděl. Slabší 4 hvězdy.(7.6.2017)

• - Když Gustav (Keegan-Michael Key) představuje rodině internistu Randyho (Jacob Kemp) řekne, že absolvoval „summa cum laude“ na MIT. MIT však nedává svým studentům latinská vyznamenání. (Dr Lizal)

• - Sváděcí scéna v ložnici mezi „sjetou“ Barb Flemingovou (Megan Mullally) a Nedem Flemingem (Bryan Cranston) nebyla v původním scénáři. Mullally ji navrhla během zkoušek. (Dr Lizal)

• - DJ na vánočním večírku není komparzistou. Je to skutečný DJ z povolání Steve Aoki. Dort hozený na jednoho z účastníků je typickou součástí na jeho vystoupeních. Stejně tak Elon Musk je skutečným Elonem Muskem, zakladatelem společnosti SpaceX a ředitel automobilky Tesla. Také Gene Simmons a Paul Stanley, originální členové kapely Kiss, ztvárnili sami sebe. (cze.Oi)