Proč právě on?

Prečo práve on?

• Austrálie

Komedie

USA / Kambodža, 2016, 111 min

"Možná bys mohl přijít dáme relax, film a hm,hm,hm." - "Cože? Ty si chceš zašukat?" Přisprostlá romantická komedie se spoustou bláznivých situací. "Dvojkokot." Potěšila Zoey Deutch a všudy přítomný hlas Kaley Cuoco. Jinak je to obyčejné a podobných filmů s tímto námětem je spousta. - 50%.(31.10.2017)

• OG_Swifty

Nejsem teda zadnej puritan a pro "fuck" sam nejdu daleko, ale tenhle film mi prisel jen jako nesmyslna a neuveritelna explicitni plejada pro osloveni publika, kterymu pro zabavu staci hodne "fuck", huleni a precenovana "cool" blondyna z teorie tresku. Nechapejte me spatne, komedie na tema "holka ma netradicniho pritele a predstavuje ho rodine s vyraznou otcovskou postavou" mam docela rad, ackoliv jejich kvalita je vetsinou prumerna, mozna lehce nadprumerna. Presto me vsechny ty filmy jako Peeples, Guess Who nebo Meet the Fockers bavily alespon o 50% vic nez tohle. Ty predchozi filmy jsou totiz uveritelny, sympaticky a humor netlaci na pilu. Tady to byl ale portret genialniho programatora / milionare, kterej se chova a mluvi cilene jako debil, a jako rodic bych se sebral uz behem tech prvnich 15 minut na navsteve, kdy se mnou mluvi o kokotech a curacich a sukani my dcery. Zhruba v pulce filmu jsem si proste rikal, ze ten film neni vubec vtipnej. Nakonec jsem tam nasel par momentu, ktery me pobavily (lizani kundy s tatou pod stolem, zrani novin k veceri), ale daly by se spocitat na prstech jedny ruky a mnohem vetsi stopaz filmu mi pripadala proste trapna. Bryan Cranston byl misty vtipnej, bavic Cedrik nebo ajtak byli zajimavy a vtipny a duchodci Kiss mi prisli mega seschly a smutny.(9.11.2017)

Dcera se rozhodne seznámit rodinu se svým milionovým přítelem, ze kterého se vyklube postrach pro všechny rodiče. Po docela nudných trailerech to vypadalo na parodickou mašinérii americké produkce a docela jsem se obával. Naopak ve výsledku jde o velmi povedenou komedii, která v první hodině sype vtipnou scénu za scénou a nemá hluchá místa. Některé hlody jsou opravdu už na hraně, ale nikdy to nesklouzne do otravně trapných situací a nedá se tomu nic vytknout. Každá postava je zábavná a hlavně duo Cranston s Francem září. Ke konci filmu dochází dech, nastolené tempo a klasický závěr s happy endem trošku celý dojem kazí. Nicméně i tak se jedná o jednu z nejlepších komedií, kterou jsem za poslední dobu viděl......7/10(20.1.2017)

Tým nastávajícího zeťáka se snaží na domácím hřišti přesvědčit rodinu své milé o upřímnosti svých citů i níži vlastního mentálního levelu. Tak autor pojmenovaný po německém přístavu vykrádá vlastní dílo Meet the Fockers, akorát s tím rozdílem, že tady chybějí oba zakladatelé domácího klubu.. Pod námětem podepsaný lascivní barel Jonah Hill může být jedním z důvodů, proč jsem se příliš nebavil. A nebo za tím byla přepálená vulgárnost, afektované postavy, vtipy, co nevědí, kdy skončit a mezi řádky schovaný povýšenecký výsměch staré škole.. Ze spodu tlakově čištěný Bryan Cranston mi přišel poněkud ztracený a já se mu ani nedivím..(27.4.2017)

• lamps

Nečekal jsem, že zrovna Cranston vleze do úchylné přisprostlé hovadiny, ale on se do ní doslova ponořil hlavou napřed. On sám je sice navzdory hloupé roli pořád sympaťák, stejně jako jeho protihráč Franco, který je občas dokonce i vtipný, ale vše okolo nich je nasáklé hnusným žánrovým stereotypem posledních let, kde je každý zvrat dopředu čitelný a každý skvělý fór zneuctěn deseti lacinými sprostými narážkami. Dvě hvězdy, kromě herců, výhradně za vzpomínku na Růžového pantera, která pobavila fakt upřímně.(2.5.2017)

• - Když se Ned Fleming (Bryan Cranston) pokouší dostat do počítače společnosti Laird, píše hesla, která se mu zobrazují jako slova. Z bezpečnostních důvodů se však hesla vždy zobrazují na obrazovce jako série hvězdiček. (Dr Lizal)

• - Podle herečky Megan Mullally měli herci tolik prostoru k improvizaci, že bylo natočeno přes 240 hodin filmu, které se nakonec pro finální verzi sestříhaly na konečných 90 minut. (Dr Lizal)

• - Během scény u helikoptéry se začalo tetování hvězd na Lairdově (James Franco) těle vysušovat a praskat. (Dr Lizal)