Úhoři mají nabito

• Slovensko Úhoři mají nabito (více)

Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU (Útvar rychlého nasazení) stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Bohatým brát a chudým dávat. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Kam až může vést lidská hloupost ve spojení s nešťastnou shodou okolností?! (Falcon)

Khamsin

Poslední dobou mám docela "štěstí" na filmy, které obsahují velmi zajímavý nápad, který je však režisérsko-scénáristickou dvojicí zmuchlán a zahozen. Nejinak je tomu i v tomto případě. Při sledování tohoto filmařského pokusu mi několikrát v hlavě rezonoval hlas Zdeňka Svěráka... "Jen o jedno prosím... aby se věci nechopil břídil". Stalo se. >| ()

arinečka

Zatím jsem dala tři hvězdičky a budu koukat dál, ale myslím, že ti, co dávají dva a jeden a odpad, velmi přehánějí. Docela mě těch 34% překvapuje. Chvilkama se bavím a pořád mě ještě zajímá, jak to bude dál. Není to odfláknuté, dá se brát jako krimi komedie. nevím, proč české filmy jsou tak často podceněny při hodnocení. tenhle si to nezaslouží. ()

klasik79

Něco tomu chybí, něco zase přebejvá... Stačilo by pár drobnejch změn ve scénáři a mohl to být akční, zábavný, možná i dramatický kousek. No, ale jak už se posledních 30 let v českém filmu děje (až na výjimky) není to NIC. ()

tančísvlky

Vysoko nadpriemerný film na obrazovkách a podivné hodnotenie väčšiny tunajších recenzentov ma skutočne vôbec neprekvapujú. Páni herci v tomto filme sú skutočne optimálne na svojich miestach. Možno som uvažoval aj o štvrtej hviezdičke, ale možno ju pripojím po druhom sledovaní tohto kvalitného filmu. Tlieskam k Vám v stoji pán režisér Vladimír Michálek ... ()

Inozuka

Ano, ten film je rozkolísaný, ano, je v dost ohledech blbý a naivní a ano Michálek se bezesporu před lety asi dost praštil do hlavy, ale nedá se upřít, že by Úhoři nebyli zábavní. Banda je dobře poskládaná a ač se nezbavila občasné šmíry, dá se říct, že herecky trefila své archetypální předobrazy dobře. Nejvíc bavil Kaiser, následován Vyorálkem a Matějem Hádkem. Z hlediska dnešní tuzemské produkce takový průměr ... ()

rublik05 odpad!

Pokud hledáte snímek, jehož shlédnutí se dá považovat za docela legitimní způsob mučení, tak to jste tu správně. Opravdu nechápu smysl točení takových hloupostí. Absolutně nezajímavý, nelogický a nezábavný pokus o komedii s dramatickými prvky. Těch dramatických prvků je ve filmu asi jak ve vládě odborníků, teda prakticky žádné. Další z těch českých tupých snímků, který jen potvrzuje, proč je česká kinematografie tam, kde je. Zasloužený odpad, nic víc si tohle "dílo" nezaslouží. 0/10. ()

ForGump odpad!

Chci být pozitivní. A tedy Vladimír Michálek se od minule zlepšil, přičemž pokud bude pokračovat dále, tak už brzy uvidíme něco jako Zapomenuté světlo. Trochu ho podezírám, že chce natočit nějaké kultovní filmy jako bratři Coenovi/Tarantino, i tím, že z předchozích známostí obsadí známé herce, dobře to natočí a hudbu nechá dělat kultovního Romana Holého. Jenže tenhle film je dementní, nelogický, absurdní, šílený, zbytečný a... tak. Schválně si najděte, jak probíhalo analyzování scénáře ve Státním fondu kinematografie, který i přes odborný rozbor film podpořil, to samé udělala i ČT. 20% Místo koukání na tento film doporučuji recenzi Františka Fuky na jeho blogu, kde s humorem jemu vlastním vypisuje dojmy, jak možná snil, a celý film docela rozsáhle vyspoiluje. A zpětně si říkám, že jsem měl ty peníze dá spíš jemu, než bandě v čele s Michálkem a jejich vidláckým Hádkům, Kaiserovi aspol., které se pouze baví svými malými TRAPNÝMI radostmi. ()

chelsea63

Zpočátku se to jeví jako podivná sonda do práce oddílu URNY, kdy člověk neví, jestli jsou to takoví matlové, nebo co to má vlastně znamenat. Ve chvíli, kdy konečně divák pochopí, že tohle je partička "úchylů", kteří si na přepadový oddíl jen hrají, jako by dostal film smysl. Ne vždy se všechno podaří a některé scény jsou dost jalové, ale některé dialogy mají grády a vlastně všichni hrajou dobře. Závěr bez vysvětleného a komentovaného úmrtí Komára je ale dost podivný. Nicméně, v této chvíli vygenerovaných 36 % je podle mě nespravedlivě málo. ()

ANTYCHRYST

Ani dobré herecké obsazení nezachrání.. Špatnou kameru a extrémně tupé dialogy.. Ty jsou místy až k pláči.. 30% chyběl humor.. nadhled.. Hodně slaboucke ()

Mamlas odpad!

Debilní film o debilních lidech s debilním příběhem korunovaným superdebilním scénářem. Až jsem měl pocit, že s tím musel pomáhat Troška. Obdivuji tvůrce téhle sračky, že se nestydí vylézt z baráku. Dno odpadu. Blejt. ()

Solverino odpad!

Krásný a rizí Odpad! Chápu, že herci musí platiti složenky, ale režisér by se měl na to fakt vyprdnout a jít dělat někam na pás, má tolik imaginace, že by mohl třeba v Boleslavi montovat Škodovky. Jinak je to fakt naprostá tragedie s poměrně slušnými herci (až na tu blbku od kamene), kteří nemají co hrát... ()

Mr.nachos

Předpokládám, že to se někdo sakra nudil při vymýšlení tohoto paskvilu. Škoda peněz v kině. Vzhledem k obsazení jsem čekala pecku a ona to blbost u který koukáte na hodinky a modlíte se, aby už to skončilo. ()

Pitryx

Už jsem tedy zkousal všechno, i ten hnus, když jsou mladé holky potetované, ale to v tomto filmu s tou černou rtěnkou, to bylo opravdu na blitíčko. To, že film nemá souvislý děj nevadí, ale některé úseky se prostě nepovedly. A některé pobavily. Nějak zhruba po polovině se to zvrtne úplně, když se ta užvaněná kráva začne stýkat s tím v nemocnici. Od té doby to už jde jen s kopce dolů. Kaisera nemusím, ale tady to snad tahal jen on. Za to má dvacku. ()

ostravak30

Ježiš, to je blbý. Hláška z nějakého filmu, ale už nevím z jakého. Hodnotím už nějaký pátek, ale jak mám hodnotit tento film, to fakt netuším. Je to neskutečně pitomý film. Od scénáře přes příběh až po hudbu. Nejhorší je, že herecké výkony nejsou tak špatné, protože ani herecké obsazení není špatné. K tomu už můžu říct jen jediné, měli bychom se v této republice konečně zamyslet na jaké filmy poskytujeme finance jako daňoví poplatníci. Vždyť právě Vladimír Michálek má za sebou ještě větší průšvih v podobě Prázdniny v Provence či v Pohádkáře. Asi mu nějak došla šťáva. Vždyť tento člověk má za sebou výborné Babí léto, Je třeba zabít Sekala či O rodičích a dětech. Všechno výborné filmy. Ale úhoři mají prostě vyblito. ()

Pajislav

Dobrý. Škoda toho slovníku, ale to je dnes v každem filmu obecně :(. Poučný film, dobre charaktery postav... Komar byl na pěst :-D ()

Ricci

Herecky ne špatný film, obrazově také. Ale točit na objednávku se nevyplácí - a tak nějak se to nevyplatilo, což dokazuje velmi plytký scénář. ()