Policistka Sharon Pogueová po těžké autohavárii zachrání život řidiče, jehož manželka a syn při srážce zahynuli. Po roce se uzdravený řidič „Catch“ stane strážným andělem své zachránkyně a při služebním střetu s gangstery jí rovněž zachrání život. Mezi Catchem a Sharon se začíná tvořit citové pouto, které komplikuje Catchova minulost, s níž se nevyrovnal a odmítá se Sharon svěřit. Překonat nelehké začátky nepomáhá ani citové trauma Sharon z narušeného vztahu s otcem, jehož kvůli násilí na matce dostala kdysi do vězení. Šťastné lásce Sharon a Catche brání bolest z nemožnosti překonat psychické bariéry, zejména Catchův pocit viny a nenahraditelné ztráty. Sharon ale o svou lásku bojuje… (TV Prima)

zipper111

Podle mě prostě Lopézka není dobrá herečka, ani není moc pěkná...příběh taky mírně dementní takže nevidim nic jiného než...ale co dám jí aspon jednu * za snahu! ()

Aleee89

Tohle se mi nelíbilo. Opět zde hrála trapná a nudná JLo, takže hned pár bodů dolů. Zápletka nic moc, takové nijaké, nudné. Prostě se jedná o nedobrý film, který mě nijak nezaujal. ()

Vědma

Napřed to vypadalo tak dobře, že jsem si říkala, proboha proč v tom hraje Jennifer Lopez, ale pak se to ustálilo na něčem méně než průměrném, i když James Caviezel - to je teda fešák. ()

Nuala

Vzhledem k tomu, že Jennifer Lopez pro mě není žádná herečka, není pro mě ani tento film pořádným filmem. ()

lekr

Průměrné a ničím nezajímavé krimi drama, které své poselství nedotáhlo do konce. Sexy Jennifer Lopez to aspoň oživuje. ()

Martin741

Reziser Luis Mandoki /Kdyz muz miluje zenu/ natocil nudny a podpriemerny film, ktorom exceluju dvaja herci, co vobec nevedia hrat, a to James Caviezel /Umuceni Krista - inak je to herecke drevo na pohladanie, ten nezahra nic/ a druhe herecke drevo sa vola Jennyfer Lopez- ta je na tom podobne ako Caviezel, ak nie este horsie. No a tak vznikol tento podpriemerny paskvil. Dejova linia je slaba a nevyrazna, po hereckych vykonoch ani chyru ... no dopozeral som to ledva, ledva. Fakt ako, taketo filmy radsej nie : 30 % ()

carly

mám tento film rada. je taký smutnokrásny. Jim Caviezel je neodolateľný a Jennifer tu podala jeden zo svojich lepších výkonov. ich utrápené duše, ktoré až v tom druhom nájdu pokoj sú zvláštne skutočne neskutočné. je to ľúbostný príbeh, ale je v ňom dostatok drámy, aby nebol presladený. a spokojný (nie šťastný) koniec predišiel melodráme. ()

Juto

Úprimnosť ich vystúpení (Lopez a Caviezel) prekonáva prerušovanú nepravdepodobnosť scenára Geralda Di Pega. 6/10 ()

otík

Vedle celkem obstojné a věrohodné Lopezové podává Caviezel jeden z nejhorších hereckých výkonů vůbec. Jeho hrdina je navenek i uvnitř rozervaný a přesto mu to nelze věřit. Hrdina je sice zmaten vývojem životních událostí, ale i herec je evidentně zmaten a neví, kdy se smát a kdy plakat. A celkově je tenhle film průhledný jako průstřel v okně. ()

farmnf

Po druhém shlédnutí jsem zvednul hodnocení na 2 * . JLo mě vlastně příjemně překvapila, že sem tam dovede i hrát. V první polovině této americké sračky se něco odehrává a šlo by z toho i vytěžit středně zajímavý příběh. Druhá polovina je melodramatická snůška hloupých keců, viz scéna na hřbitově, no to by se jeden i mnozí poblili. Proč ten film vlastně mám, je jasné. Jlo není umělkyně, je to portorikánská číča na kterou je příjemné se dívat, zvlášť když celý den musím sledovat 150 hnusných smradlavých dementů v práci. Ti také hrají role podle zpackaného scénáře jako v tomto případě Jlo. ()

Jizni Tlapa

Nechápu proč jsem si myslel a čekal, že se Jamie Caviezel promění ve sviňskou bestii, která by dala Policajtce nádech čehosi zajímavého!Čekané "překvápko" se nekonalo, a tak konstatuji pouhy podprůměr s fešákem J.Caviezelem s naprosto šílenou kostymérskou prací a obyčejně příjemnou Lopez, která ve fízlovsky nafouknutých kalhotech má zadek větší než obvykle... ()

lennyd

Policistka Sharon Pogue (Jennifer Lopez) při jednom zásahu u smrtelné autonehody zachrání život mladému muži. O rok později, aniž by si ona či on uvědomovali, že se již setkali, se potkají znovu, a tentokrát on (Jim Caviezel) zachrání život jí. Je to všechno jen dílem náhody nebo zaúřadoval osud? .. Škoda první pěti minut, protože celou záhadu divákovi autoři prozradí předem, a pak jsou oba ústřední hrdinové tak trochu za blbce, že si ani jeden z nich ono setkání nepamatuje. Takže chudák divák jen čeká, kdy konečně procitnou, vzpomenou si, vezmou se a budou spolu šťastně žít až do konce života :) Takhle jednoduché to ale není - to by asi na celý film nestačilo, tak pro jistotu ještě ona řeší problémy se svojí rodinou (asi hlavně proto, aby se mohla jemu sem tam vyplakat na rameni). Spíše než příběh mne ale zaujaly herecké výkony - ač většina zpěvaček ve filmu působí tragicky, tak J'Lo to prostě sluší, a s Jimem Caviezelem tvoří docela příjemnou dvojici... ()

pytlik...

K ději se nevyjadřuji, páč ten vůbec nestojí za řeč, ale vážně se divím, jak někdo může považovat Lopézovou za krásnou. Za a) v 99% případů hnědé oči srážejí ženu přinejlepším do šedivého průměru, a Lopézová mezi to jedno šťastné procento rozhodně nepatří. Za b) její vlasy odbarvené na blond skutečně náramně, náramně ladí k její výrazně tmavší, typicky bronxové pleti. Za c) nevím, co je hezkého na velkém zadku a malých prsou. Navíc, 75% žen je bohužel obdařeno podobně, takže po dnu stráveném v práci a na ulici má člověk nakoukáno tolik, že poslední, co ještě chce, je koukat na tyhle typy večer v televizi. PS: Nehledě na vzhled, Lopezová je divná i jinak. Si tomu svýmu záhadnýmu milenci stěžovala, jak v noci cítí "kulky na prsou". Znám ženy, kterým to nejen nevadí, ale dokonce se jim to i líbí a vyžadují to... ()

VanTom

Falešný mysteriózní odér tlačí tuto tuctovou romantiku do větší osudovosti, než by si "zranění" hrdinové zasluhovali, oboustranná katarze pak funguje napůl, jelikož vedlejší linky i postavy, zejména na straně domácího násilí, jsou zoufale upozaděné. Nicméně Jennifer Lopez to v roli fakt sluší a emoce ve vztahu jí uvěříte, pokud zrovna nepřítomný výraz Jima Caviezela spíše než o tajemnosti a záhadné minulosti nesvádí k úvahám o jeho prostomyslnosti. 50 % ()