Bloodshot

• USA Bloodshot (více)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

aR3Zz

Celkem jednoduchá podívaná, nijak složité postavy, relativně primitivní scénář, nápad taky není originální. Přesto (nebo možná právě proto) mě to velmi bavilo, akce byla totiž prvotřídní. Sem tam pozlobil střih. 70% ()

Maximilianus

Vin Diesel, ktorý má nadpozemskú silu dostane do tela nanobotskú technológiu, vďaka ktorej má ešte viac neskutočnú silu, ale ktorej vôbec nerozumie a bohužiaľ mu neposilnila mozgové bunky, takže je to zasa iba Dominic Toretto, ktorý nepotrebuje auto, pretože on sám je mašina. Prvá polovica bola fakt nuda, potom nastal na pár minút lepší obrat a potom to bola hollywoodska podpriemerná klasika. Akcia nič moc, vtip pod hladinou mrazu, postavy klišé. No, nič moc ale pozrieť sa to dá, len to nie je dobré. 5/10. ()

rublik05

Vůbec nechápu, proč měl vůbec tento snímek putovat do kin. Z mého pohledu se jedná o příběhově velmi jednoduchý televizní snímek, který nezachraňuje ani přítomnost hlavní hvězdy Vina Diesela. Jediné plus spočívá v tom, že snímek neztrácí čas a hned od začátku se jde na akci, takže ze začátku vůbec nenudí. Po akční stránce je film však dost nezajímavý, souboje či přestřelky jsou tuctové, nenabízí absolutně nic nového. Digitální efekty taktéž nic moc, mohly být využity daleko lépe a více. Příběh jako celek moc nefunguje, je plný nelogických scén a ke konci již dost nudí. Scénáristé si taky moc práce očividně na snímku nedali. Diesel se zde herecky nějak extra nepředvede, role moderního terminátora mu moc dobře nesedla. Celkově jsem od filmu čekal daleko víc, přišel mi jen jako obyčejné akční sci-fi béčko, bez nějaké větší ambice. Bloodshot je ten typ filmu, které si pustíte jen jednou a bohatě stačí. Bohužel zapadne mezi tucty jemu podobných. 3/10. ()

Likan7

Střihače trailerů by měli zastřelit. Co jiného si zaslouží člověk, který dokáže v ukázkách vykecat jediný twist (který je v půlce filmu) a pro jistotu to ještě orámovat veškerou akcí, takže ve finále se podíváte na několik minut dlouhý trailer a znáte celý film? Bloodshot totiž nic jiného a hlavně lepšího nenabízí. Všichni se tu berou strašně vážně, chybí tu nadhled pitomého béčka. Triky jsou minimálně deset let starý (což by mi ani nevadilo), a kamera je fakt šílená. Film nabídne jednu lepší přestřelku někde v tunelu a díky všudepřítomnému kouři, červenému blikajícímu světlu a kameře nevidíte zhola nic. Diesel tu není špatnej, jen je prostě zoufale nudnej jako ve všem, v čem hraje. Bloodshot byl od trailerů odsouzen k záhubě a světe div se, on opravdu špatnej je. ()

Tipko

Myslím, že vo filme Blood shot je použitá veľmi zaujímavá myšlienka o ovládaní ľudí skrze nano čip. Dnes to vyzerá tak, že sa vo svete k tomu schyľuje a to pod pseudo humanistickými názvami. Potom však ľudia prídu o slobodu a stanú sa z nich otrocké bábky v rukách globálnej vlády. Preto by ľudia mali tomu povedať nie, dokiaľ sa ešte dá. ()

E lan

Ale je jo, je to tak přesně mezi dvěmi a třemi. Primitivní scénář, akční (ne)herecké výkony a překvapivě slušné triky. Dobře se u toho odpočívá když od toho člověk nic nečeká. ()

gemi

Vin Benzen v klasickém akčňáku, v jakém si ho jenom člověk dokáže představit. Spoustu akce a dobré triky podkopává slabší scénář. Ale o nějaká hluboká moudra v těchto filmech fakt nejde... ()

Nix

Taková Dieselovská jednohubka. Ono je to i takový mix jeho filmů mi přijde, ale úplně bych to nezatracoval, podívat jednou se na to dá. Ale jako ani akční, ani žádná jiná pecka, která by vás vystřelila z trenek to není. A pokud neznáte Diesela, určitě si dejte jiné filmy než začít tímto, mohli by jste být zklamaní. ()

tlesk

Bloodshot je až k uzoufání obyčejný, průměrný film, který jako by se stejně jako jeho hrdina zastavil v devadesátkách, kdy se možná jednalo o populární postavu, ta se nicméně v přehršli filmové konkurence ztratí a zapadne. Vin Diesel předvádí několikátou variaci na zamlklého, zádumčivého a drsného hrdinu a ač mu ta role stále sedí, rozhodně svým charismatem film nezachrání. Tento počin je předvídatelný a bohužel veskrze prostý a nenabízí nic, čím by na přehršel nejen komiksových, ale i jakýchkoli jiných akčních filmů vyčníval. A to je i jeho celkem výrazným hřebíkem do rakve. Pokud pak vůbec kdy toto dílo dostane pokračování (k čemuž konec, otevřený jak příslovečná vrata vysloveně vybízí), snad se jeho tvůrci více odváží. Nebo třeba přijdou s jinou postavou, která mezi víc než bohatou superhrdinskou konkurencí dokáže více zaujmout… ()

oldy

Klasicke Sci-fi bečko :) Diesel ma své oblibene tilko snad v každém filmu :D Michael Sheen tam podle mě ani neni :D Na jedno shlednuti stači. ()

Clark_Kent

Standartní Diesel, zamlklý, zádumčivý, ultra-efektivní likvidátor. Je mi celkem fuk, jak zdejší ubrečenci brečej a kritizujou, mě tahle úderná oddechovka kurevsky sedla, narozdíl od vyčichnuté sérii FF. ()

GameboyNES

Obyčejné béčko, které ničím nevyniká. Prvních 40. minut je navíc strašně vleklých a nezajímavých. Radší bych Vítěze Pohonná hmota, viděl v dalším Riddickovi. Mno těžkej podprůměr 47% ()

Mufuck

Opravdu už nerozumím tomu co místní přívrženci ptákovin k zamyšlení sledují shazováním filmů podobného ražení jako je Bloodshot. Viděl jsem přes tisíc filmů a celých seriálů, abych mohl s čistým svědomím napsat, že tenhle film prostě stojí za skouknutí, a to nejen "v rámci žánru", ale prostě jen tak... Boha jeho, natočí se takových debilit, takové množství filmů, u kterých po dvaceti minutách začínáte klimbat, takových debilit, co stály mnohem větší balík peněz... Teď je opravdu v módě koukat na film, který má utahanou kameru a vy sledujete tři minuty záběr do toho samého místa. Třeba zrovna Brad Pitt nám to předvedl za poslední rok dvakrát- jak jeho cesta do vesmíru, tak nejhorší film Tarantina ever jsou toho důkazem...Ale to nee, je to Tarantino, tak to automaticky dáme pět hvězdiček. Ale přitom Bloodshot je tak jednoduše zábavnej, rychle odsejpající... A jedna rada pro intouše se dvěma hvězdama - prostě si příště nepouštějte dalšího Diesela, radši koukněte na Transformerovou pohádku pro patnáctileté a nekurvěte těmhle svižnejm filmům rating. Takže na truc pět hvězd pro Bloodshot a už teď se těším na další "Dieselovou" jízdu..A vy si pusťte třeba Ulici,blbci! ()

Shitonit

Líp by v tom seděl snad jen Arnold za mlada. Vin exceluje, chvíli mě vadil takový ten game styl, připadal jsem si že nečumim na film ale do PS4. Pak jsem si zvykl, prostě to k tomuto filmu patří. Akční scény jsou dotažený až.. až přetažený k dokonalosti. Dále ..Bloodshot je míchanice Matrixu a Terminátora. Tak mi to chvílema přijde. Opět ale nic na škodu. Je to přímočará rubačka, kde hlavní týpek je téměř nesmrtelnej, vyvražďuje bez okamrku cokoli a kohokoli. Bloodshot je film, kterej mě chytil za koule a přikoval oka k tele. Bloodshot je parádní akčňák, kterej se nemá ze co stydět. ()

JohnZ87

Komorní akční béčko jen s hrstkou herců, které nic extra originálního nepřináší, ale jde o celkem svižnou a zajímavou podívanou. 60% ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020