Bloodshot

• USA Bloodshot (více)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

UhLee

(5/10). 4. Z nejočekávanějších filmů roku 2020.Taková ta klasická průměrná a mírně podprůměrná akční jízda, kde nám Vin dráždí uši s jeho hrubým hláskem. Z CGI mě taky dost po tomto filmu bolely oči, ale rozhodně třeba méně než po shlédnutí Blížence. Jinak mi u Vina ani tak nevadilo, že je místy trapný s tím jeho vážným výrazem a OP schopnostmi. Pozitiva na tomto filmu najdete, pokud jste neviděli trailer.. Jinak nebudete ničím překvapeni. Možná jenom krásou Eizy González :) Humor zde moc nefunguje.. Hlavně ten indický ajťák je dost trapný. Za to IT černoch je místy i vtipný. Jediné u čeho mi upřímně cukal koutek byl taneček Tobyho Kebbela. ()

filmmovier

Já jsem sice trailer neviděl, takže jsem byl na rozdíl od mnohých ve značné výhodě, i tak ovšem nebylo těžké odhadnout, kam to všechno bude směřovat. Bloodshot je totální béčko. Předlohu neznám, o téhle postavě jsem slyšel jen párkrát a nemyslím si, že by byla nějak zajímavá. Komiksy jsou možná dobré, ale o tomhle filmu to vážně neplatí. Přemýšlel jsem sice o tom, že bych filmu nadělil tři hvězdičky, ale nechce se mi, je to totiž fakt blbé a jediná zajímavá věc na něm je závěrečná dobře natočená a dobře vynikající akce, což je jediné, co se na filmu dá pochválit s opravdu čistým svědomím. Navíc je tam hromada momentů, které na mě vyloženě křičely, že jsou ohromně vtipné a že bych se teď měl zasmát... inu, já jim to splnit nemohl, protože opravdu vtipné nebyly, ten film je naopak vtipný nechtěně. Navíc Vin Diesel se zase snaží mluvit drsně, což mu nejde a hlavně se drsně tvářit, což mu nejde ještě víc a vypadá u toho jak šašek. Bloodshot je blbý film. Ale je blbý tak nějak hezky. 45%. ()

Lachtaan

Poslední díly Rychle a zběsile meet Riddicka a xXx. Už i takový Daniel Radcliffe se dle mého dokázal vymanit ze škatulky Harryho Pottera lépe, než se (ne)snaží Vin odtrhnout od Dominica Toretta. Ti správní herci hrají za pomoci charismatu, pan Nafta bohužel v každém dalším filmu jen díky svalům a záplavě testosteronu s adrenalinem. Na Bloodshota jsem měl před 14 dny vyrazit do kina a nyní můžu konstatovat, že tvůrci můžou být Covidu-19 vděčni, že mají na co svést neúspěch svého počinu. Tohle by v kinech totiž hrozivě utrpělo. ()

BROKEN_

Zlatý Rychle a zběsile. Vin Diesel by se měl vykašlat na tyhle ptákoviny. Jediný co se filmu povedlo je černošský ajťák ten mě bavil, a samozřejmě krásná Eiza González na kterou je zkrátka krásný pohled. Jinak je to po všech stránkách podprůměrný akčňák, na který se nemá cenu dívat, já to nějakým zázrakem dokoukal :/ ()

Johnny.ARN

Dalšia podarená komiksovka. Taká na rozbeh. Akcie je veľa a je akčná, Digitál bol najviac otravný v tom výťahu, Eiza nádherná. Netreba od toho čakať nejaký super zamotaný príbeh so zvratmi a mindfuckmi. Skôr je to také priamočiare, s pár logickými dierami a otvoreným záverom. Nvm či by kino pridalo nejakú hodnotu a nebudem to skúmať. Stačí raz vidieť. 3 z 5 ()

Ryuuhei

Vina Diesela mám hodně rád a zde si podle mě střihl docela fajn roli. Celý film je fajn, akčńárna říznutá sci-fi a pěkným zvratem. Nic moc víc k tomu říct nemůžu, jako jednohubka film posloužil víc než dobře. ()

viperDavid

Vlastně je to takovy univerzální voják (Universal Soldier (1992) ) jen s novou technologií. Nijak zlášť to neohromí, ale celkem zajímavé. Vin Disel není v žádných filmech moc dobrej herec, ale jeho kolgyňka je rozhodně koukatelná takže celkem fajn :) stojí za to vidět ano, víckát opakovat ? určitě ne ()

ivan bohatyr

Hodně podobné jako Upgrade (2018) ale kvalita příběhu je v tomto případě velice špatná, naivně se to tvůrci snaží vynahradit kupou speciálních efektů. Výsledek je jen taková bezduchá akce. Ono je to možná to co diváci od akčního filmu čekají, ale já bych si tam určitě představoval něco víc. ()

oveckaoa

Tak,že Vin Diesela zabijou i s jeho ženou pak ho oživí a mění mu vzpomínky na jeho vraždu on to pak vidí a jde se mstít. V podstatě nová verze Terminátora mixnutá s Robocopem a Univerzálním Vojákem (kterýmkoliv dílem). Každopádně podle ohlasů jsem to čekal horší akční scény jsou v pohodě s cgi je to horší (je mě jedno kolik to stálo , když to dávám do kin takové věci si musím prostě pohlídat i za malé peníze to jde viz Upgrade) ten náklaďák s tou moukou jak vybuchne tam to smrdí umělotinou a nereálnosti, že bych blil a závěrečná scéna s výtahem je snad ještě horší to nemluvím o tom, že to vykrádá Kapitána Ameriku Návrat Zimního Vojáka. 60 procent možná je i škoda, že to neodložily a nešlo to do kin později až přejde koronavirus takhle to propadne což si to zase moc nezaslouží viděl jsem daleko větší sračky než tohle (kterýkoliv díl Rychle a debilovitě Expendhovnas a dalo by se pokračovat) ()

SamVimes

Bloodshot je strašně obyčejná comicsovka. Schematický příběh alespoň nabízí jeden potenciálně slušný zvrat, jenže tomu podráží nohy trailery, které rovnou celý film odvyprávěly od začátku do konce. Akční scény nejsou špatné, ale větší pochvalu ze sebe nedostanu a to je v současné žánrové konkurenci málo. Celkově filmu chybí režijní invence nebo neokoukané nápady a obzvláště to bolí u jednorozměrných postav a jejich béčkových dialogů, které nemají dost nadhledu na to, aby bavily. Vlastně mám pocit, že by to celé fungovalo lépe jako scénář pro počítačovou hru. ()

Timak

Je to takový hi-tec předělávka Univerzálního vojáka. Vlastně jediná pořádná. Je to dost naivní, hloupoučké, ale super vizuál a sakra sexy Eiza. Diesel hraje asi jako Van Damme a kdyby dokázal super otočku a k tomu ultimátní kick, tak tomu snad dám ještě o hvězdu víc. Každopádně lepší zábava než Birds of Prey a jim podobné sračky. ()

hroubek

Čekal jsem to mnohem horší. Tím nechci tvrdit, že je to nějaký zázrak, ale je tu pár slušných věcí co stojí za zmínku. Největší problém je, že samotný marketing udělal filmu medvědí službu, když ho prakticky celý vyspoileroval. V samotném filmu pak není nic co by nás posadilo na zadek, nebo u čeho bychom si řekli, že je to parádně natočené. A tohle není problém jen "obyčejnější" režie Davea Wilsona, ale hlavně scénáře a zajímavosti hlavního hrdiny. Jelikož Bloodshot není zajímavá postava, zvláště když ho hraje Vin Diesel tím stylem jakým ho hraje. V rukou šikovnějších tvůrců by to mohlo být lepší. A nebo by stačilo, kdyby se to nebralo, tak smrtelně vážně, a bylo to přepálenější a uvědomovalo si to, že to má béčkový příběh až na půdu. Vin Diesel má pár hereckých poloh, a ty tady předvádí, a je to nuda. Eiza González se snaží a je dobrá. Totéž platí pro Lamornea Morrise nebo Toby Kebbella. Bohužel na nich film nestojí. Akce je celkem slušná, tempo filmu není nejhorší, jen mě bylo úplně jedno co se stane a jakým způsobem se to stane. Bloodshot je film za hodně peněz, ve kterém je nudný hrdina a jeho příběh je ještě nudnější. ()

VanTom

Vin Diesel se jako nezranitelný, pomstychtivý (nano)terminátor snaží (ale nenabízí lautr nic nového) a film pěkně (výpravně) vypadá i zní. Zápletka mezi klišé zvládla i mírně překvapit (trailery nesleduji), akorát děj posunovala hodně zbrkle, bez váhy rozhodnutí. Na komiksovou, snesitelně digitální akci jsem se i naladil (finále mělo docela grády), ale prostě mi tu chybělo něco výrazného, signifikantního se svým ksichtem, co by skutečně zaujalo. ()

Sany33

Príbeh:Reinkarnácia vojnového hrdinu, vštepenie mozgových vnemov a manipulácia s ním. Celkom originálne. Herecké obsadenie:Staviť v akčnom filme na Vinca Naftu je do veľkej miery stávka na istotu. Všetko sa však môže javiť inak s pribúdajúcim Vincovým vekom. Scenáristi to hravo odbúrali novo nadobudnutými super schopnosťami a tak to nabralo na dôveryhodnosti. V celku sa asi nenašla postava, ktorá by bola zle obsadená a to kvitujem. Prevedenie: Veľmi slušne zvládnuté akčné scény čo sa týka aj pästných ak streleckých súbojov. Grafická stránka trocha zaostávala hlavne v súboji na výťahoch ale v celku sa na to dalo pozerať. Pocity: Feeling po dosledovaní je celkom slušný. Od akčného filmu očakávam akciu a tá mi tu bola naservírovaná v hojnom množstve a preto nemá cenu to ďalej rozoberať. Pridaná hodnota:Nedostavila sa, aj napriek tomu že film počas celej svojej stopáže baví, veľmi rýchlo sa na jeho pointu zabudne a vyšumí z hlavy ale na zabitie nudného večera stačí. 74% ()

mkubalikova

Jako pilot nějakého béčkového seriálu na Netflixu by to možná mělo své opodstatnění. Vin je definitivně za zenitem a vyhoření v kinech při vší úctě nemůže svádět na koronavirus. 40% ()

Jaro.Krafcik

Vin diesel a jeho bloodshot, ktorý bol v kinách pozastavený vďaka korona virusu. Ide o slušne akčné béčko ktoré ma aj celkom bavilo. Dieselove filmy sú podhodnotené ako napríklad najnovšie xXx alebo lovec čarodejníc. Aj toto má primálo percent. Do kina by som na to asi nešiel, ale film na jedno popoludnie to bol dobrý. Počul som aj že sa jedná o komiksovku ktorá nieje ani od dc ani od marvelu. Myslim že dobre vystihol komentár aj užívateľ iXtr3m3, alebo Pavlis.xxx 4* ()

dragon94

Začnu negativy. Neuvěřitelně předvídatelný příběh jehož celá pointa byla prozrazena už v prvním traileru. Vin Diesel, jenž hraje opět jednu a tu samou postavu, je opět totálně prkený. Občas něco zahuhlá a to je tak nějak vše. Jeho motivací po celou dobu filmu je pomsta a nic víc se vlastně o postavě Bloodshota nedozvíme. Akce je ve většině případech až moc digitální a docela o ničem. Obzvlášť teda honička ve městě je tak debilně nastříhaná, že hůře natočenou akční sekvenci, aby člověk pohledal. Tak a teď k pozitivům. Soundtrack je fakt skvělej. Některý záběry vypadají fakt hodně cool. Guy Pearce zahrál charizmatického záporáka... no charizmaticky. Eiza González je fakt hodně sexy! A ten ajťák byl taky docela dost vtipnej. Největším pozitivem však je, že i přes ty všechny negativa mě ten film relativně bavil a nenašel jsem vyloženě pasáž, která by mě nudila. Obzvláště díky tomu soundtracku a Eize :D. Škoda jen, že to celé působí hrozně předvídatelně, ploše a bez jakéhokoliv přesahu nebo překvapení. 3* 55% ()

WincKruspe

Ne, ne, ne. Prostě ne. Od docela slibného, talentovaného herce se Vin Diesel přes sračkoidní neustálé pokračování FF stal The Rockem filmového průmyslu. Stejně jako jemu mu teď stačí se 90 minut tvářit, že ho už týden trápí zácpa a je z toho celovečerní film. Ale za peníze se nakonec zaprodá každý. Herec už z něj nebude, jen akční figurka pro idioty. ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020