Energický David Basner si v Chicagu buduje velmi úspěšnou kariéru. Je vedoucím reklamního oddělení a svého šarmu a schopnosti pohotových odpovědí využívá nejen při jednáních, ale také při svádění krásných žen. Nejinak je tomu v případě jeho zatím největší zakázky, reklamní kampaně pro leteckou společnost Colonial. Aby dosáhl svého, musí protrpět s despotickým ředitelem letecké společnosti nekonečné chvíle na golfovém hřišti i v divočině při lovu kachen. Součástí jeho plánu je samozřejmě milostná pletka s jeho sebevědomou dcerou Cheryl, která u Colonialu pracuje jako ředitelka propagačního oddělení. Jednoho dne ho však jako blesk z čistého nebe zasáhne zpráva o rozvodu rodičů, s nimiž se léta nestýká. Davidova matka Lorraine se po šestatřiceti letech manželství rozhodla opustit Davidova nevrlého a sobeckého otce Maxe a začít nový život. Navíc oba rodiče hledají u syna oporu. David, který se stává jejich nedobrovolným zpovědníkem, se s překvapivou urputností pokouší najít příčiny konfliktu a zachránit, co se dá. Jeho kariéra se překvapivě ocitá na vedlejší koleji a úspěšný mladý muž je nucen přehodnotit přístup k životu. Pomůže mu setkání s bývalou spolužačkou a kamarádkou Donnou, která ho miluje stejně jako na střední škole? (Nova Cinema)

PetrJulian

Můj oblíbenec v tomto filmu totálně zklamal. I když za to vlastně ani nemohl - jeho výkon byl standardní, ale slabý byl film. Vše umocnila natažená dvouhodinová délka a podle mne nepovedený Hanksův dabing Ondřejem Vetchým, ten mi tam vůbec neseděl. A protože nemůžu v hodnocení zjemnit půlhvězdou, napíšu to sem - celkové hodnocení: 50%. ()

alex011

Tazko sa mi to hodnoti. Musim povedat ze som mal vazny ale vazny problem vydrzat pri tomto filme. Je to najnudnejsi film s Hanksom aky som zatial videl, ale este mi nejake zostavaju pozriet. Neskutocne nudne a pocas pozerania som nechapal k comu tento snimok vobec je. Dopozerat som sa donutil len z dovodu ze tam hra prave Hanks a nechcel som nejaky jeho film oznacit ako "odpad" (odpadom oznacujem snimky, ktore su pre mna nedopozeratelne). Za dopozeranie a za Hanksa davam * a druhu * za celkom pekny zaver, kde bola aspon nejaka pekna myslienka a za cast pred koncovymi titulkami, kde som sa prvy krat pocas filmu zasmial :) ()