Lehce nadprůměrná komedie s velmi živou a dobře hrající Whoopi Goldberg, která celý film táhne. Nebýt jí, tak to ani nestojí za pozornost. Docela dost mě taky překvapila samotná Whoopi a její až nezdravě štíhlá postava. Nejvíce to vyniklo na plese, kde na sobě měla modré šaty. Myslím, že už v žádném jiném filmu nebyla tak hubená jako právě zde. Ostatní herecké obsazení je nevýrazné, ale to ani celkem nevadí. Vtipných míst se tu nachází docela hodně, ale v komedii jich neni asi nikdy dost. Hudba je poměrně slušná, zato kamera působí pochmurně a nudně. Na rok 1986 je to však obstojná komedie, která pobaví i po 20 letech.(15.2.2008)

Je to docela vtipné. I když trochu, umm, poplatné své době:-) Český dabing je spráně béčkový... Vzpomínám, že když jsem byl (hodně) malý, patřil v mých očích tento film mezi jakousi aristokracii. Těžko takový dětský pohled popsat dospělým slovníkem. Málem jsem ale zmlátil babičku, když ho vymazala z kazety.(8.1.2008)

• Lacike

Whoopi tu hrá úradníčku v banke, ktorá sa pri chatovani na PC zapletie do špionážnej hry. Napriek tomu, že sa vo vedľajčích úlohách mihne niekoľko ďalších skvelých komikov, tak to vôbec nie je vtipné. Väčšinu filmu sedí Whoopi za obstaróžnym počítačom a nudne si píše s nejakým agentom. Potom sa na chvíľu vydá na menšiu misiu a splní triviálnu úlohu a tak stále dookola. Proste nuda. 4/10.(29.1.2020)

Zábavná taškařice, představující jednu z prvních komediálních rolí Whoopi Goldberg. Ta má svůj specifický styl humoru (ostatně jako každý druhý), který nemusí sednout všem. U mě se to střídá, zatímco ve Whose Line Is It Anyway byla perfektní, v Jumpin Jack Flash už se mi tak nelíbila. Klady jsem musel začít hledat jinde, ve svižném ději, v příliš nezamotané zápletce, nadprůměrné scéně na britském konzulátu, ve scénkách "I am little black lady in big silver box" a "Dogs barking. Can't fly without umbrella". Průměrná osmdesátková komedie.(3.11.2008)

Řekněme, že to byla v podstatě hrozná blbost, ale 2 hvězdy by byly asi málo :) Whoopi mi nevadí (v některých filmech se mi naopak líbí, viz. Duch) a ani tady nebyla špatná, ale to střídání šílené komedie s kriminálním thrillerem na mě bylo chvílema trochu moc. Nicméně nějak se tomuhle filmu povedlo upoutat ve dvě ráno mou pozornost a já doteď nechápu, co mě u filmu drželo až do konce. Každopádně něco do sebe to asi mělo.(26.3.2012)

• - Film měl původně režírovat Howard Zieff. (HappySmile)

• - Filmový debut Kellie Martin. (HappySmile)

• - Film dostal název podle známe skladby kapely The Rolling Stones, která ve filmu zazní, a to do konce ve dvou verzích - v originální a ve verzi od Arethy Franklin. (Punisher)