Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vitální Terry Doolittleová je bankovní úřednicí a vede poměrně osamělý život bez jakékoli radosti. Zatímco sedí u počítače a sní o princovi z pohádky, objeví se náhle na monitoru volání o pomoc od jednoho britského agenta, který byl zatčen v některé ze zemí někde ve východním bloku. (oficiální text distributora)

Recenze (38)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Zábavná taškařice, představující jednu z prvních komediálních rolí Whoopi Goldberg. Ta má svůj specifický styl humoru (ostatně jako každý druhý), který nemusí sednout všem. U mě se to střídá, zatímco ve Whose Line Is It Anyway byla perfektní, v Jumpin Jack Flash už se mi tak nelíbila. Klady jsem musel začít hledat jinde, ve svižném ději, v příliš nezamotané zápletce, nadprůměrné scéně na britském konzulátu, ve scénkách "I am little black lady in big silver box" a "Dogs barking. Can't fly without umbrella". Průměrná osmdesátková komedie. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Whoopi tu hrá úradníčku v banke, ktorá sa pri chatovani na PC zapletie do špionážnej hry. Napriek tomu, že sa vo vedľajčích úlohách mihne niekoľko ďalších skvelých komikov, tak to vôbec nie je vtipné. Väčšinu filmu sedí Whoopi za obstaróžnym počítačom a nudne si píše s nejakým agentom. Potom sa na chvíľu vydá na menšiu misiu a splní triviálnu úlohu a tak stále dookola. Proste nuda. 4/10. ()

Reklama

jatamansi 

všechny recenze uživatele

Jedna z komedií, ve kterých kdyby nehrála hvězda, nestojí za shlédnutí. Naštěstí je tu Whoopi Goldberg a její nezaměnitelné a nenapodobitelné herectví, které pozvedne i takový překombinovaný a nepravděpodobný špionážní příběh. Zde navíc ještě úžasně štíhlá a v některých šatech božská. Přičemž její kouzlo je hlavně v těch nemožných kalhotách a svetrech a pokrývkách hlavy nebo papučích se zvířecími hlavičkami. Všichni osttaní za ní bezkrevně hráli druhou ligu. ()

Agatha 

všechny recenze uživatele

Lehce nadprůměrná komedie s velmi živou a dobře hrající Whoopi Goldberg, která celý film táhne. Nebýt jí, tak to ani nestojí za pozornost. Docela dost mě taky překvapila samotná Whoopi a její až nezdravě štíhlá postava. Nejvíce to vyniklo na plese, kde na sobě měla modré šaty. Myslím, že už v žádném jiném filmu nebyla tak hubená jako právě zde. Ostatní herecké obsazení je nevýrazné, ale to ani celkem nevadí. Vtipných míst se tu nachází docela hodně, ale v komedii jich neni asi nikdy dost. Hudba je poměrně slušná, zato kamera působí pochmurně a nudně. Na rok 1986 je to však obstojná komedie, která pobaví i po 20 letech. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Mala by som si na chrbát pripäť 50 dolárov a vykrikovať: ´Tu je obed, tu je obed!´“ Tradičný matný americký spotrebný tovar 80. rokov 20. storočia: komédia, špionáž, možno kúsok romantiky, spievajúca Whoopi, James Belushi s tlmičom, Benny Hill... režisérka Penny Marshallová dobrý film nakrútila až neskôr (VEĽKÝ s Tomom Hanksom). ()

Galerie (30)

Zajímavosti (9)

  • Na pohřbu špiona Marka Van Metera říká ministr, že byl Van Meter úspěšný v pohlednicovém průmyslu, což má být narážka na seriál Get Smart, kde měl agent Maxwell Smart krytí jako pracovník firmy s pohlednicemi. (HappySmile)
  • Původní název byl Knock, Knock (Ťuk, ťuk). (HappySmile)

Související novinky

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela

19.12.2018

Penny Marshall, režisérka filmů Velký, Čas probuzení nebo třeba Velké vítězství, zemřela ve věku 75 let. Americká producentka a režisérka byla sestrou rovněž zesnulého Garryho Marshalla (Pretty Woman… (více)

Reklama

Reklama