Na dotek (S01E03) (epizoda)

Touch

Horor / Drama

USA, 2018, 53 min

Posledních dvacet minut jsem se konečně chytil a uteklo to rychle, do té doby jsem si řikal, proč je tohle takový fenomén. Snad se to rozjede ještě víc.(4.3.2019)

"Touch me." ... Parádní epizoda prokreslující již tak zajímavý charakter Theodory - teprve v této epizodě jsem si všiml, že její mladší já je hráno velice talentovanou Mckennou Grace... Prolínání přítomného a minulého dění obstojí i z gradačního hlediska... Vedlejší dějová linka s Mr. Smileym byla špičková!(21.1.2019)

Z "té navíc" se během jednoho dílu stává nejlepší a nejzajímavější postava seriálu. Navíc Theo ztvárňuje vynikající herečka! Seriál má pomalejší tempo, neservíruje horor v pravém slova smyslu, ale zaměřuje se na osudy a traumata jednotlivých postav a skrze flashbacky přenáší nepříjemnou tísnivou atmosféru. Dojde na pár docela silných scén a závěr láká dál. Slabší scénář jsem tentokrát skoro nevnímal - pořád mě uchvacuje řemeslná stránka, režie a práce s detaily (postavy stojící v pozadí při "paranormálních" jevech v Hill House jsou neuvěřitelně creepy!).(17.12.2018)

Keďže je to dnes moderné, tak sa zameriame na dnešnú modernú ženu, ktorá je silná a je...lesba. Príbeh to nikam neposúva a bez tejto podrobnosti, by to aj bez toho bolo nudné. Strašenie opäť nikde a pomaličky prichádzam k celkovému hodnotenie, ktoré má ešte 7 šancí na reparát.(5.2.2019)

Okej, takže až pri tretej časti som pochopil, že sa tu prelínajú dve časové línie a v skutočnosti tu tým pádom nie je až tak veľa postáv, keďže deti sú v skutočnosti neskorší hlavní, dospelí hrdinovia. Inak som ale veľmi inteligentný. Po fakt slabej druhej epizódy sa atmosféra v tretej predsa len zlepšuje a je tu pár fajn nepríjemných scénok (hlavne tá s pivnicou a baterkou). Negatívnejšie hodnotím slabšie scenáre plné predvídateľných momentov a priemerných hercov, až na bisexuálnu Theo.(20.10.2018)

• - Písnička, která hraje v 13. minutě, je „Cold Hearted“ od Paula Abdul. (Bioscop)