Na dotek (S01E03) (epizoda)

 • USA

  Touch

Horor / Drama

USA, 2018, 53 min

 • Heisenberg_
  *****

  "Touch me." ... Parádní epizoda prokreslující již tak zajímavý charakter Theodory - teprve v této epizodě jsem si všiml, že její mladší já je hráno velice talentovanou Mckennou Grace... Prolínání přítomného a minulého dění obstojí i z gradačního hlediska... Vedlejší dějová linka s Mr. Smileym byla špičková!(21.1.2019)

 • tron
  ***

  Okej, takže až pri tretej časti som pochopil, že sa tu prelínajú dve časové línie a v skutočnosti tu tým pádom nie je až tak veľa postáv, keďže deti sú v skutočnosti neskorší hlavní, dospelí hrdinovia. Inak som ale veľmi inteligentný. Po fakt slabej druhej epizódy sa atmosféra v tretej predsa len zlepšuje a je tu pár fajn nepríjemných scénok (hlavne tá s pivnicou a baterkou). Negatívnejšie hodnotím slabšie scenáre plné predvídateľných momentov a priemerných hercov, až na bisexuálnu Theo.(20.10.2018)

 • corpsy
  ***

  Keďže je to dnes moderné, tak sa zameriame na dnešnú modernú ženu, ktorá je silná a je...lesba. Príbeh to nikam neposúva a bez tejto podrobnosti, by to aj bez toho bolo nudné. Strašenie opäť nikde a pomaličky prichádzam k celkovému hodnotenie, ktoré má ešte 7 šancí na reparát.(5.2.2019)

 • micle21
  ****

  Posledních dvacet minut jsem se konečně chytil a uteklo to rychle, do té doby jsem si řikal, proč je tohle takový fenomén. Snad se to rozjede ještě víc.(4.3.2019)

 • Esgalnor
  *****

  Z "té navíc" se během jednoho dílu stává nejlepší a nejzajímavější postava seriálu. Navíc Theo ztvárňuje vynikající herečka! Seriál má pomalejší tempo, neservíruje horor v pravém slova smyslu, ale zaměřuje se na osudy a traumata jednotlivých postav a skrze flashbacky přenáší nepříjemnou tísnivou atmosféru. Dojde na pár docela silných scén a závěr láká dál. Slabší scénář jsem tentokrát skoro nevnímal - pořád mě uchvacuje řemeslná stránka, režie a práce s detaily (postavy stojící v pozadí při "paranormálních" jevech v Hill House jsou neuvěřitelně creepy!).(17.12.2018)

 • - Písnička, která hraje v 13. minutě, je „Cold Hearted“ od Paula Abdul. (Bioscop)