You Found Me (S01E08) (epizoda)

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2019, 1 h 6 min

Konec, který vás dokáže naštvat, ale takovým tím vtíravých, lehce pozitivních způsobem. Chci další sezónu, okamžitě. Nezbývá mi nic jiného než se pustit do komiksu. První řada je tím správným alternativním řešením pro současnou televizní produkci komiksové sekce. Je to dobře napsaný příběh s postavami, které si oblíbíte, dokážete s nimi prožívat jejich strasti a padouchy budete správně nesnášet. Smělé se do toho pusťte. Season 1 - 80%.(27.7.2019)

Závěrečný vyhrocený dialog spolu s geniálním mindfuckem na konci... Oh wait(19.8.2019)

"Cause everybody hurts. Sometimes." ... Když jsem o tomto unikátním počinu konverzoval s kámošem, o této epizodě mi řekl doslova toto: "Pojebeš se." ... A? Stalo se tak... Finále jaksepatří! Starlight i Deep si zde prošli trnitou změnou charakteru. Bůh žehnej Karlovi, a A-Traine, přeju příjemnou smažící kůru v pekle. A čeho jsme se nakonec v samotném závěru dočkali? Napínavě temné dialogové sekvence, jež vygradovala v naprosto nepochopitelný mindfuck! A co si s touto situaci vůbec počít? Počkat si ksakru další dlouhý rok na to, jakým nečekaným směrem se tento konec, jenž si s diváky doslova vytřel prdel, vyvine. Verdikt: 91%(16.8.2019)

"What is Lockheed Martin's number one product? Its top seller. You should know this, you served on their board of directors." "The Patriot missile." "Correct. Northrop? B-2 Stealth. General Dynamics? Tomahawk and the M1 Abrams. Billions of dollars of bleeding-edge hardware. Do you know what all of that is as of today? A worthless pile of shit. Because Naqib and other super terrorists like him can flick away that junk like flicking a flea. So it doesn't matter where heroes really come from. Frankly, it doesn't even matter how the enemy got the Compound V. What matters is they've got it. It is a whole new world now. And there is only one company that has the product to fight back. My company. My product."(19.8.2019)

A závěrečná pointa? Ženským se nedá věřit, chlapi jsou suroví natvrdla, nevyhrává ten, kdo má koule, ale ten, kdo má ty vaše v ruce, naivitou se moc daleko nedostaneš...někdy leda na JIPku... . Přestože nám poslední dvě epizody trochu hollywoodovatěly, pořád zůstává úroveň vysoko. Druhou řadu si nenechám ujít. PS: Karl Urbanbyl skvěle drsňnácký, ale po herecké stránce ho Antony Starr převálcoval. Jeho mimika a lehké přehrávání bylo přesné.(18.8.2019)