Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WUTEN
  ****

  Kurva mať! Ja pěrdole! Když vypustím ty nudné momenty kdy se Kuba rochní v těch schizoidních myšlenkách a snech, tak to byla opravdu dobrá podívaná jakou jsem od Poláku nezažil. Celé je to v noční atmosféře polských silnic a ulic k tomu ještě to zimní období které vytvořilo tu syrovou atmosféru taková jaká patří k těmto filmům. Poláci to pojali opravdu tvrdě, nemazali se s tím, herci a jejich exprese emocí na mě zapůsobila, bylo to věrohodné a k tomu ty polské nadávky a hlášky vždy okořenili některé scény. A sám Kuba je klasická nemluvný tvrďáček, nic nevysvětluje ani není vtipný, prostě myšlenkami je ve svém světě. Tohle pro mě bylo za 4*.(8.5.2019)

 • Enšpígl
  *****

  Tak tohle byla nekompromisní jízda drogovým podsvětím Varšavy. Neskutečně sebvědomý a filmařsky absolutně vyzralý film, který rozhodně nedělá komprosi, kvůli tomu aby získal rodinné diváky. Násilí, kurvy, mrtvoly, výstavní gangsterský slovník, který obsahuje minimálně třikrát kurwa v jedný větě. Nadupaný soundtrack dělá z některých scén až hypnotickou záležitost. Až mýtické ředstavy hlavního hrdiny dávají seriálu takový správný drogový opar. Celý seriál působí naprosto reálně, věrohodně a ví přesně jak pracovat s divákem, každým dílem je atmosféra dusnější, mrtvol přibývá, tvrďácká květomluva z úst ostrejch hochů jede na plný pecky a já nestačím žasnout nad tím co dokáží v Polsku natáčet, to je na hlubukou úklonu. Nemluvě o hereckých výkonech, takový Robert Więckiewicz tady válí na oscara.(16.2.2019)

 • DwayneJohnson
  ****

  Viděno všech osm dílů. Poctivá porce polského, kriminálního seriálu, který dává nahlédnout většinou na tu druhou stranu. Stranu zločinu, drog, vydírání, vražd. I když se tu a tam mihne nějaký policajt, je většinou tak zkorumpovaný, že si ji skoro spletete se zločincem. Největší dojem na mě udělala ta temná atmosféra, výborný dabing a pak hlavně postava Kuby v podání stylizovaného Kamila Nozynského, kterému jsem ten jeho klid a rozvahu a to hlavně ze začátku těžce záviděl. Na konci je to už boj kdo z koho, ake to už nakonec můžete vidět sami. Stojí to za to a fakt, že nejde ještě hodnotit, nebo komentovat celá série, ten mě nechává ledově klidným. Tlačítko Ctrl+C to jistí- napraveno 17.2.2019.(17.2.2019)

 • theSaint
  *****

  Poláci opět dokazují, jak moc umí a že mezi světovou špičku patří. Nejlepší evropský seriál roku 2018, který sebevědomě a nekompromisně ukazuje prostředník západním kolegům. Marná sláva, slovanská syrovost a surovost z toho cáká na všechny strany a pokud na to někdo slyší, tak to jsou prostě Slované. Vizuál s hudbou je naprostá slast, která má až hypnotický účinek. Kubovo podvědomí mi značně připomínalo Triera a jeho Království. Prohlídka podsvětí ještě nikdy nechutnala tak skvěle. P.S. Všiml jsem si, že tu někdo vyzdvihuje dabing- tak samozřejmě bez dabingu, je totiž příšernej- skutečně ještě někdo dobrovolně čumí v 21.století na dabing?!?(20.2.2019)

 • hujerita
  ****

  Konečne viem aký je rozdiel medzi Audi TT a a Fiatom Multipla :-D Inak, že fakt dosť dobrý seriál O tom sa nám Slovákom ani nesníva, že taký natočíme. Jednoducho paráda. vadil my akurát tak Kubuš, ktorý mz prišiel ako keby ani hrať nevedel a pred koncom ani nevedel narátať do päť. Atmosféra úplne parádna a mafiáni ako zo života divokých 90-tych rokov.(10.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace