Kurva mať! Ja pěrdole! Když vypustím ty nudné momenty kdy se Kuba rochní v těch schizoidních myšlenkách a snech, tak to byla opravdu dobrá podívaná jakou jsem od Poláku nezažil. Celé je to v noční atmosféře polských silnic a ulic k tomu ještě to zimní období které vytvořilo tu syrovou atmosféru taková jaká patří k těmto filmům. Poláci to pojali opravdu tvrdě, nemazali se s tím, herci a jejich exprese emocí na mě zapůsobila, bylo to věrohodné a k tomu ty polské nadávky a hlášky vždy okořenili některé scény. A sám Kuba je klasická nemluvný tvrďáček, nic nevysvětluje ani není vtipný, prostě myšlenkami je ve svém světě. Tohle pro mě bylo za 4*.(8.5.2019)

Tak tohle byla nekompromisní jízda drogovým podsvětím Varšavy. Neskutečně sebvědomý a filmařsky absolutně vyzralý film, který rozhodně nedělá komprosi, kvůli tomu aby získal rodinné diváky. Násilí, kurvy, mrtvoly, výstavní gangsterský slovník, který obsahuje minimálně třikrát kurwa v jedný větě. Nadupaný soundtrack dělá z některých scén až hypnotickou záležitost. Až mýtické ředstavy hlavního hrdiny dávají seriálu takový správný drogový opar. Celý seriál působí naprosto reálně, věrohodně a ví přesně jak pracovat s divákem, každým dílem je atmosféra dusnější, mrtvol přibývá, tvrďácká květomluva z úst ostrejch hochů jede na plný pecky a já nestačím žasnout nad tím co dokáží v Polsku natáčet, to je na hlubukou úklonu. Nemluvě o hereckých výkonech, takový Robert Więckiewicz tady válí na oscara.(16.2.2019)

Viděno všech osm dílů. Poctivá porce polského, kriminálního seriálu, který dává nahlédnout většinou na tu druhou stranu. Stranu zločinu, drog, vydírání, vražd. I když se tu a tam mihne nějaký policajt, je většinou tak zkorumpovaný, že si ji skoro spletete se zločincem. Největší dojem na mě udělala ta temná atmosféra, výborný dabing a pak hlavně postava Kuby v podání stylizovaného Kamila Nozynského, kterému jsem ten jeho klid a rozvahu a to hlavně ze začátku těžce záviděl. Na konci je to už boj kdo z koho, ake to už nakonec můžete vidět sami. Stojí to za to a fakt, že nejde ještě hodnotit, nebo komentovat celá série, ten mě nechává ledově klidným. Tlačítko Ctrl+C to jistí- napraveno 17.2.2019.(17.2.2019)

Poláci opět dokazují, jak moc umí a že mezi světovou špičku patří. Nejlepší evropský seriál roku 2018, který sebevědomě a nekompromisně ukazuje prostředník západním kolegům. Marná sláva, slovanská syrovost a surovost z toho cáká na všechny strany a pokud na to někdo slyší, tak to jsou prostě Slované. Vizuál s hudbou je naprostá slast, která má až hypnotický účinek. Kubovo podvědomí mi značně připomínalo Triera a jeho Království. Prohlídka podsvětí ještě nikdy nechutnala tak skvěle. P.S. Všiml jsem si, že tu někdo vyzdvihuje dabing- tak samozřejmě bez dabingu, je totiž příšernej- skutečně ještě někdo dobrovolně čumí v 21.století na dabing?!?(20.2.2019)

Konečne viem aký je rozdiel medzi Audi TT a a Fiatom Multipla :-D Inak, že fakt dosť dobrý seriál O tom sa nám Slovákom ani nesníva, že taký natočíme. Jednoducho paráda. vadil my akurát tak Kubuš, ktorý mz prišiel ako keby ani hrať nevedel a pred koncom ani nevedel narátať do päť. Atmosféra úplne parádna a mafiáni ako zo života divokých 90-tych rokov.(10.2.2019)