Středoškolačka Kelly Van Ryanová okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její matka další den ohlásí na policii, že Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perezová dívku vyslechnou a jsou přesvědčeni, že si všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. A tak si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Svými milostnými pletkami se netají, trvá však na tom, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Tollerovou, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim poví, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil, a na základě její výpovědi je zatčen. Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá nadějně, potom však Bowden tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že to nebyla pravda. Navíc prozradí, že Kelly si vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji odmítl. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opouští město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami... (TV Nova)

cross

Zajímavě rozehraný (lehce erotický) thriller, se slibnou zápletkou, ale až příliš nadstavovaným rozuzlením. Čistý žánrový průměr. ()

czdmaso

Neskutečně prokombinovaný scénář. Miluju když čekám na rozuzlení až do konce. Herecké výkony jsou poměrně slušné a bejt chlap, tak mi asi pro shlédnutí stačí i příslib sexy scény mlaďoučké Neve Cambell a Denise Richards. Navíc opět roztomilý Bill Murray a dobře udělaná muzika. ()

Kosmik 1

Vše, co je na tomhle filmu krásné, je Denise Richards, kterou jsme mohli vidět, mimo jiné, i ve filmu Hvězdná pěchota. Spousta dějových zvratů, ale žádný pořádný, co by mě překvapil. Závěr mě zklamal, představoval jsem si ho trochu jinak. Průměrný thriller. 55% ()

JohnSmith

Chvíli jsem si myslel, že dám i lepší hodnocení a to díky sice průměrné, ale překvapivé zápletce, než se příběh upgradoval na guláš. Docela odvážné erotické scény překvapily, stejně jako výborný Murray. ()

manonfire odpad!

Vrchol debility. Classic Hollywood. Kozy ven, zvraty na zvracení. Účelovost, průhlednost ...ale tentokrát je to skutečně dovedeno do extrému. Shite shite..se prober.0% ()

Smileface

Solidní avšak spíše průměrný snímeček plný překvapivých zvratů(Čím víc jich ale ve filmu bude(s postupující minutáží) tím mín pro vás budou překvapivé a zajímavé).Film plný bezcharakterních postav ve které nenajdete(Vyjma nevýrazné policejní vyšetřovatelky) kladnou postavu.Upřímě řečeno po první skvělé půlhodince jsem čekal víc,bohužel:-( ()

slovan1

Thriller, který si umí hrát s divákem. Děj je tak propletený a měnicí se, že se člověk pomalu nestači vzpamatovávat. Určitě doporučuju. Tolik zvratů snad v jiném filmu člověk nenajde. Pro přiznivce Denise Richards doporučuju dvonásob, jelikoš dokonale ví, co se svým tělem a jak ho nejlip nastavit kameře :-) ()

herr_carter

Takových dějových zvratů by s přehledem vystačilo na 2-3 filmy a i přesto, že Neve s Denise jsou asi natolik přitažlivé ženské, jako nespláchnutej hajzl, dávám filmu palec nahoru, nebylo to zlý..........moje hodnocení = 6 z 10. ()

jondoe

kedysi sa mi tento film pacil ale ked som sa nan nedavnu pozeral znova tak sa mi uz taky dobry nezdal.reziser vsak odviedol pracu aku mal a so mnou ako s divakom si celkom dobre pohral.tusil som ze nakoniec s tych hier najlepsie vyjde neve campbell.preto nedavam plny pocet. ()

!Borec!

Uznávám, že té samoúčelnosti je tam až přespříliš. Překombinovanost tím pádem působí někdy až směšně, ale přesto má film dobré tempo a udržuje diváka v napětí až do samého konce. Navíc herci posouvají Nebezpečné hry o stupeň výš. Jako "béčko" v telce je film dostačující. ()

bari68

Film si zakladá a stojí na základoch prekombinovanosti, náhlych a nečakaných zvratov a vypointovania.No, práve toto film zráža mierne k zemi,pretože ako sa hovorí: čoho je moc , toho je príliš.Škoda, inak by to bola celkom dobrá krimi-thrillerová detektívka. ()

cachina

Film může přilákat na poměrně zajímavé herecké obsazení. Dominantou snímku je ale práce s divákovým očekáváním. V průběhu příběhu nastane několik zvratů. Velkým plusem pro filmaře je, že nic nenatahují. Když už něco divákovi dojde, ihned je to řečeno explicitně. Jedná se tedy o celkem povedený thriller. I když by se někomu mohlo zdát, že těch zvratů a překvapení je na jeden film až příliš. ()

Vajonek

Taková telenovela s krimi prvky po americku. Nesympatické postavy, sto padesát dějových zvratů, v nichž se jednotlivé postavy chovají chvílemi velmi inteligentně, chvílemi jako trotlové s IQ tykve (prostě jak to zrovna vyjde), nakrucující se polonahé ženské (někteří chlapi a možná i ženy nad tím budou asi slintat, mně se ale spíš chtělo párkrát vrhnout, případně mi z toho bylo do smíchu), celé to působí dost amatérsky. Jediné, co podle mě v tomto filmu opravdu za něco stojí, je Bill Murray, který si svého lehce výstředního právníka střihl se ctí a dokázal vzbudit i nějaké sympatie (i přes ten závěr). Ve filmu má ale tak málo prostoru, že si nejsem jistá, zda se vyplatí dívat jen kvůli němu. Za určitý klad tedy také považuji, že se tvůrcům podařilo dosáhnout toho, že jednotlivé postavy byly člověku chvílemi opravdu tak odporné, jak zvrácené byly jejich charaktery, což se dá určitě přisuzovat tomu, že byly poměrně dobře zahrané. To je ale asi tak všechno, tenhle film je taková přiblbá překombinovaná splácanina, kterou ani celkem dobré herecké výkony (a skvělý Murrayův) nezachrání. 40 %. ()

eagle-eye

Tak moc překombinované, že se v tom člověk ztrácí... Chvílemi slušná dávka napětí a hlavně Denise je fakt k sežrání...;-) ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)