Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

Cl3ricK

Docela dlouho jsem váhal, mezi 2 a 3 hvězdičkama. Pak jsem si ale řekl, ten film měl až nechutně zběsilý střih (moc toho nešlo vidět), režisérsky to moc nedrželo po hromadě (byl to fakt chaos), hlavní Boss byl jedno velké WTF a upřímně Mads mě jako ultimativní zabiják taky nijak nepřesvědčil. Jedno shlédnutí asi neuškodí, ale očekávání bylo přeji jen větší. ()

Fíla

Bylo to zábavné. Jednoduše řečeno, odlehčená střílečka s Mikkelsenem v hlavní roli. Sem tam jsem se ušklíbl, sem tam jsem si řekl jaká je to pitomost a přesto jsem se bavil. Slabší 4*. ()

berusche

Mads ale není John Wick. To je na tuty. Je úplně jiným hrdinou. Takovým prasáčtějším, méně uhlazenějším a obecně mě teda ten nádech komiksu, řežby a syrovosti dost bavil. Do červenejch? ()

Lischai

Když dva dělají totéž, není to totéž. Polar je netflixový John Wick, ale bez lidského hrdiny, pochopitelných záporáků, zajímavého světa a cool stylizace. Na začátku je to taková otravně pubertální komiksová blbina a doufal jsem, že se to časem zlepší, ale nezlepší. Jako jednorázový výplach asi v pohodě, ale víc nečekejte. ()

M.i.k.e

nemít to některý vyloženě hluchý (a blbý) pasáže,tak bych snad téhle bizarní variaci Johna Wicka chtěl dát čtyři hvězdy.Bohužel to ty pasáže ale má,tudíž ty tři jsou max.Krácení by tu vyloženě prospělo.Mikkelsen je skvělej ultra badass a je docela škoda,že zbytek mu nesahá ani po kotníky...60% ()

Figu

Nadšení!!! Tomuhle filmu nechybí nic! Drsnej klaďas, kvéry, nože, krásný holky, sex, adrenalin, drogy, domácí mazlíčci, tempo, nasazení, akce, krev, zajímavý rozuzlení!!! Ano ano, velký díky Netflixu za další skvostnej akčňák, díky Ellmariachimu za bomba doporučení, díky Mikkelsenovi za starou školu, díky Winnickoé a O. Rubyové za oku lahodící výkony a díky Knoxvillovi za velice krátkou účast!!! 90% ()

bourec

Zase nenaplněný ambice.Ty mladí zabijáci vypadli přímo z nějakýho filmu N.Blomkampa se skupinou die antword.ta jejich dějová linka hledání byla veskrze samoúčelná,naopak u jezera byla nuda.Konec to trochu vylepšil,a některý scény mě docela i potěšily.slušnej průměr vod Netflixu.50%. ()

C0r0ner

Killcount měl něco do sebe, to napůl komixové vzezření podobné třeba Kickassu se mi taky moc líbilo, ale příběh byl takový normální a dolů to hodně srazila stopáž. Mít to o třicet minut méně (se stejným počtem mrtvol), byla by to kurevská jízda, ale takhle se to místy celkem táhlo, i přes tu řežbu. 65% ()

Lenka.Vilka

Tak tohle byla pecka už od začátku. Tedy po přečtení anotace a obsazení :D navíc se to odehrává ve sněhu tak napůl ve a pro to já mám slabost celý rok, nejenom v tomhle období. Úvodní koupě psa mě dostala. A následná koupě rybiček taky. Není trochu mešuge před důchodem? Ale! Flashbacky byly hezky zakomponované a nakonec ta "poslední práce", která všechno odstartuje. Tj necelé dvě hodiny dokonalosti. Co mě však zaujalo, byla práce s barvama ve snímku. Je to adaptace komiksu, ale já si hned vzpomněla na jiný komiks. Na Zero Aleše Kota. A přestože je to hlavně o tom zabíjení, byla tady krásně zpracovaná ta lidská linka. Protože tenhle prvek v podobných filmech mám ráda. Někoho přesně jako je v tomhle případě Camille, aby se vyrovnala asi ta negativní strana zabijáka, či co. (Přiznání, do konce jsem netušila, kdo ta holka je). Navíc je tam ještě jedno moc hezké klišé, kvůli kterému si řeknete: "Tak proto se celou dobu tahaj s tou blbkou?" A my něžné polovičky budeme doufat, že se nepovedl střih, protože je tam Mads Mikkelsen poměrně dlouho nahej :D ale ta část, kde se počítají dny do narozenin. Oú...ale payback is bitch, že? Ta tancovačka v tunelu byla skvělá :) Pokud natočí pokračování, vůbec se neurazím :) ()

zette

Dost blaznive zpracovani, ktere me kupodivu bavilo. Scenar uz tak originalni neni a akcni sceny podobne tem asijskym akcnim trhakum. Celkove se jedna o zajimavy film a Mads Mikkelsen uz je jen takovy bonus. ()

Martrix

Dělat z násilných a explicitních scén cool podívanou je úchylárna. Resp. ti které to baví a užívají si to, jsou zralí na psychotesty a následně pro pobyt v nějakém ústavu. Ano, souboj může být zajímavý výrazový prostředek, jako tomu bylo třeba v Hrdinovi. Ano, souboj proti přesile může být způsob, jak ukázat nezlomnost postav, jako třeba v Sedmi statečných. A ano, dejme tomu, že to může být primitivní videoherní zábava, jako v případě Wicka. Polar ale mezi tyto filmy zapadá jen díky charismatickému Mikkelsenovi, který asi potřeboval zaplatit účty a snad díky závěrečnému "odhalení", které ovšem tvůrci v samotném závěru zkazili otevřením vrátek... . Ale ono je to jedno, protože v mých očích je to stejně škvár s mnoha vysloveně směšně hloupými momenty. Dokonce i v těch několika málo neakčních, dramatických scénách, je to kýč. Rothwell je naivní úchyl, který by se rád přiblížil Tarantinovi, nebo Ritchiemu s Vaughnem, ale zmohl se jen na velmi slušně vypadající béčko. Opravdoví nájemní vrazi, se museli třepat smíchy, ještě hodinu po závěrečných titulkách. ()

PROCESOR

Srovnání s Johnem Wickem se samo nabízí. A musím říct, že tento snímek je mi mnohem blíž. Přijde mi, že tady se povedla ta stará škola. Mads Mikkelsen vypadá v roli nájemného zabijáka hrozivě a vše mu věříte, kdežto Keanu Reeves za mě působí směšně. Děj je jednoduchý, jak jsme u podobných snímků zvyklý. Přesto sem se nestačil nudit a za mě spokojenost. ()

majo0007

Ono je to skôr komédia, úloha bossa Bluta je dokonca až fraška. Po výbornom BirdBoxe sa Netflix opäť vracia do hovnistých vôd. ()

alchac

Samozřejmě mě mělo varovat nejpozději to, když si empatický pan nájemný na penzi pořídil štěně! Ovšem ač šlo o videoklipově kýčovitý audiovizuální chrchel vezoucí se na aktuálně silně vzedmuté (a dle mého soudu již poněkud hnědnoucí a zasmrádlé) vlně assasínových bijáků (ke konci navíc přesl(a)zený k zeblití), tak jelikož byl do role ústředního citlivého sociopata namísto gumového a artritického Dicka Nýja obsazen Mikkelův syn, dalo se to přetrpět do konce a se silným sebezapřením udělit aspoň ta jedna pěticípá. Byť by mě samozřejmě velmi zajímalo, kterými rekvizitami byla oblíbenému Dánovi před čtením scénáře vyztužena káva, že se k něčemu takovému upsal… ()

UhLee

(3/10). Jsem hrozně zklamaný a některými scénami i znechucen. Jako já mám žaludek silný a zvládnu toho hodně, ale tady té brutality, krve a zabíjení nevinných lidí i na mě moc. Nezlobte se na mě, ale tohle nebylo ani trochu vtipné. Chápu, že to má mít jakýsi svůj feeling a styl, že je zde všechno tak trochu úchylné a nechutné, ale na mě to dojem vůbec neudělalo. Po hodně filmech mi bývá taky špatně, ale to je psychicky a to je "dobře". Takto ale ne.. A to jsem se na Madse fakt těšil. On byl jediný důvod to v těch nejvíce brutálních scénách vydržet a jenom se šťuřit. ()

jedna_vrana

„Lidi se mě ptají, proč nechávám vyšetření prostaty na konec. Prostě chci, aby se mí pacienti měli na co těšit.“ Áno, film je mierne absurdný a ako už viacerí spomenuli, ak by mal v popise aj žáner komédia, človek by ľahšie naskočil na túto vlnu. Celému filmu kraľuje Mads Mikkelsen – a jemu pristane aj takáto úloha. Príbeh je síce predvídateľný od začiatku do konca – prenasledovaný agent tesne pred dôchodkom. Ale ak očakávate ľahkú zábavu na piatkový večer, film je na to ako stvorený. Herci hrajú tak, že vám je jasné, ako si natáčanie užívali. Príjemný akčný film so špičkovou kamerou a choreografiou. ()

viperDavid

Trošku mi to přípomíná nesmrtelného Johna Wicka aka babujagu. Polar sice není tak nadupanej, ale za to krásně bláznivej. Některý scény jsou tak přitažený za hlavu, že to až bolí, ale stejně jsem se na to díval rád. Netflix tentokrát mile překvapil. A film je důkaz, že i s krásný holky jako je Vanessa Hudgens, může být pěkná škareda :) ()

BROKEN_

Mohlo to být mnohem, mnohem lepší. Tvůrci vsadily především na vizuál, neonová barva je to hlavní co si nejspíš odnesete z filmu. Scénář, režie, není nic co bychom už neviděly. Nemá to ten šmrc, akční scény jsou dobré, kamera přehledná, bohužel žádná výrazná hudba. Co se týče vizuálu, tak estetika je hnusná, barvy k sobě nesedí a hlavně to působí špatně. Mads Mikkelson je tak jako vždycky super, a vlastně on a Matt Lucas tu něco hrají, ostatní nic moc. Fanoušci seriálu Vikings potěší obsazení Katheryn Winnick na kterou je pěkný pohled, bohužel jak už jsem řekl, ostatní včetně jí, nemají co hrát. Brutalita scén je povedená, při jedný scéně jsem musel obracet oči, bylo to nepříjemný. Konec mně ale naštval, protože to bylo tak urychlený až jsem nevěřil vlastním očím. Mohly to udělat podobně jako John Wick, jeden proti všem, ne oni to udělají takhle, meh.... Má to pasáže které jsou zbytečné, nudné, a i když v těch scénách se prohlubuje vztah mezi Madsem a Hudgens, nezajímalo mě to. Škoda, tenhle film měl potenciál. ()

Qitek

Blbina která sedne, pokud máte náladu na... Vlastně na nic. Pustit a nečekat od toho pranic. Nečekat od ničeho nic. Úmyslně přiblblá blbina, kterou táhne dolů skoro až odpornej vizuál. Bez Mads Mikkelsena by to byla regulérní sračka, to víme všichni, ano. Ale bavil jsem se víc než u libovolného Wicka. Ale vidět to už nikdy nechci ()

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (více)