dragonian

krasna bitka pri Agincourte..zial nie som fanusik anglofrancuzskych vojen..keby som bol pat hviezd..ale keby radsej tocili daco viac nemeckeho.. ()

Tomacek

V rukou velmi profesionálního štábu dostáváme tento nádherně vizuálně vypadající film. Musím říct, že asi nebudu úplně největším fanouškem některých dialogů. Přišli mi totiž místy až nudné, ale to neplatí u všech. Byly doprovázeny skvělou hudbou a z předválečného proslovu jsem měl dočista nervy co dál. Bitvy vypadaly dost reálně, což je zásluha i famózní kamery. Jak byste u jiných filmů viděli pouze choreografický skvost... , tak tady je to sice skvost, ale doslova tu vidíte jak bojují o holý život, jak se plazí po bahnitém terénu z posledních sil, aby ještě zasadili poslední úder. No a když  jsem si myslel, že mě po velkém finále nemůže už nic nadchnout, tak jsem byl opravdu na omylu... ()

PlysovyMacko

Mocenské boje na kráľovskom dvore uprostred hnusného stredoveku. Film má najprv nevtiahol. V polovici filmu hlavný hrdina vytiahne s armádou do vojny a príbeh začne byť zaujímavý.  Oceňujem výpravu a atmosféru. Chalamet aj Pattinson hrajú dobre. Ako vojaci rozoznajú uprostred boja, že kto je na akej strane, keď všetci vyzerajú rovnako? ()

kubas369

8.5/10. Zcela opulentní kvalitka, založena na famózně zahraných postavách. Trojlístek Chalamet, Edgerton a opět slizký Pattinson ukazují kam až dokáží zvednout laťku svého hereckého umu. Opět po dlouhé době poctivě zapáchající historické drama. ()

husak_k

Takový filmy se ještě točí? Myslím filmy, kde se klade důraz na drama a postavy, i přesto že co se týče akce by se jí tam dalo vecpat až až, ale tvůrci nechtěli, což je dobře. Jaj, spokojenost, a dovolil bych si říct, že zatím asi nejlepší film od netflixu. Chalamet a Edgerton výborní. 80% ()

Han_Quintet

Jestli něco Netflix umí a natírá to HBO na celé čáře, jsou to historické filmy, které věrně a realisticky zachycují dobu. Po Outlaw king, máme další výborný snímek, který svou přirozeností a upřímností zastiňuje všechny předešlé. Není stavěn na falešném patosu, emočním ždímání jako například Bravehearth, ale jde si vůbec tou nejvěrohodnější a nejrealističtější cestou pojmutí historie. Tenhle snímek nemá v současné době co se týče autentičnosti pojetí historické etapy a bitev žádnou konkurenci. Ostatní prostě prodávají pohádky, Netflix historii. ()

matolos1

Asi zatiaľ najlepší film tohto roka. Dobová uveriteľnosť, surovosť súbojov a atmosféra na pána. Netflix si ide svoje. ()

solisoli

Veľmi vážna rozprávková dráma o zlom kráľovi o hlúpom Jindríškovi a všetkému, čo k ďalším postavičkám patrí. Ak sa v tomto duchu povznesieme, tak sa dá konštatovať nad slušnou výpravou, výberom kostýmov, výpravou. Ale tie boje, naivná stratégia, atmosféra, temer žiadne napätie. V celku naivná predstava o mieri. Potom to aj tak vypadalo. ()

Grellenort

Čekání na Dunu bude zase o něco delší, Chalamet je vážně skvělej. Edgerton by měl hrát všude. Skvělá hudba. Omluva Netflixu za Outlaw King přijata. [8,5/10] ()

kominik18

V některém ze svých starších komentářů jsem psala, že Hollywood neměl točit filmy o evropské historii. Vznikají z toho takové filmy, jako je tento. Pokud se na to budu dívat jako na film (ne jako na životopisný a historický film), potom lze říci dobrý, tedy za 3. Timothée Chalamet si otevřel dveře do Hollywoodu již několikrát. Evropské dveře jsou asi nadobro uzavřeny. A nepovažuji za vtipné obsadit do role anglického krále Francouze a do role francouzského dauphina Američana, i když to s kvalitou filmu nesouvisí. Za výpravu 3/5. ()

zerk0

Klobúk dolu pred Netflixom za tento podarený počin. Po veľmi dlhej dobe vznikol poriadny stredoveký biják ktorý má všetky potrebné atribúty (surovosť, blato, krv, intrigy...) a zároveň nepretláča zbytočné romantické prvky, ktoré sú často krát len na škodu. Skvelé herecké výkony a ich "neokukané ksichty" už len dotvárajú dokonalú, vierohodnú atmosféru. Určite chcem viac takýchto filmov! 90% ()

JohnCoffe

Poctivě zrežírovaný, temný a krutý jak jen středověk může být. Netflix po Outlaw King vymáčknul další historický skvost, kterých už se moc netočí. Zvládl bych i delší stopáž. ()

Dejf4

Komplexní a skoro bezchybná filmařina. Kamera dělá divy, hudební doprovod minimalistický, ale zcela funkční. Velmi působivě a pečlivě zrežírováno. Ale především herci. To jsou ti, kteří zaslouží největší pochvalu. Díky nim je snímek ještě o kus lepší. Od nejvyššího hodnocení je to krůček, ale úplně pod kůži se mi to zkrátka nedostalo. 8/10 ()

Bajo.

Žádný oscar žádný zlatý glób a ani žádná nominace WTF???Tady chce někdo skončit jako William s kudlou v hlavě. Tak skvěle řemeslně zvládnuté dílo si to určitě zaslouží.Nejvíc mě zaujal herecký výkon Chalameta,který byl tak přesvědčivý,že vám ve finále ani tolik nevadí že to je Francouz...Hudba byla taky fantastická,výprava,kostýmy,kamera jakbysmet.No a závěrečná bitva je prostě skvělá impozantní dokonalá výborná a pro ty kteří se předchozí hodinu a půl kousali do jazyka tak je to zase hezký wake up a důvod minimálně pro ty tři hvězdičky... ()

srolyma

Jindra je pubertální floutek trávící svůj volný čas v putykách londýnského předměstí. A nemíní na tom nic měnit ani když mu umře tatík a chce se po něm, aby teď vedl rodinnou firmu. Jenže tatík byl anglický král a tak Jindra musí chtě nechtě dát chlastu a děvkám sbohem, dostane za jméno velké véčko s tečkou a jeho pracovní náplní je teď sjednocení země a válka s Francií. Na to, že tam byla jenom jedna jediná bitva a celý film byl spíš povídací než akční, to ubíhalo velmi slušným tempem, takže spokojenost a pochvala pro Netflix. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů