Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do 4077 přijíždí válečný zpravodaj Clete Roberts, aby udělal interview se všemi významnými členy MASHe. Tyto černobílé rozhovory se střídají s nejlepšími ukázkami ze starších dílů. (TV Nova)

Recenze (4)

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sestřihový díl, navíc špatně provedený. Kromě záběrů, které jsou v horší kvalitě, než byly v původním díle, se zde projevila slabost překladu. Text s původním díle nekoresponduje, je vidět, že byl nadabován zvlášť, navíc místy s jiným textem. ()

Reklama

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když jsem sledoval seriál poprvé, byl jsem dojatý, že po dlouhé době zase vidím Henryho a Trappera. To bylo než jsem vstoupil na Internet. V dnešní době tyhle sestřihy nemají význam. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Všetky spomienkové scény boli v českom znení znovu predabované, namiesto toho, aby sa použili už hotové dialógy z predošlých epizód. Niektoré postavy boli nahovorené úplne niekým iným, bol použitý aj mierne odlišný preklad a v neposlednom rade bol dabér Pavel Trávniček v tom čase prechladnutý, čo sa odrazilo aj na jeho hlase, a tento hlas má všade, kde v epizóde vystupuje Hawkeye (Alan Alda). (Piri)

Reklama

Reklama