Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Agent Mulder odhaluje stopy o utajování mimozemské entity a potopeného letadla z druhé světové války. Agentka Scullyová pronásleduje muže, který zavraždil její sestru. (Epistemolog)

Recenze (5)

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já jsem tento dvoudíl vychválil do nebes v předešlém komentáři, tak se nebudu opakovat. Všechno platí, jen nám tu navíc ještě přibyl Syndikát. Děsivosti oproti první části ubylo, ale zase je tu větší porce té správné mytologické atmosféry. Napínavá přehlídka ikonických momentů tímto dílem pokračuje. Všichni zúčastnění podávají výborné herecké výkony. Manners si s režií své první mytologické epizody poradil na jedničku. Možná to nepůsobí tak velkolepě jako díly od Bowmana nebo Goodwina, ale i tak je to skvělé. Lepší rozuzlení si příběh z "Piper Maru" nemohl přát. P. S. Pohled na Frohika na bruslích u mě z hlediska vtipnosti trumfne většinu komediálně laděných epizod :-). ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

-Alex Krycek? -Yeah, nice guy, killed my father. Úvodom zaujmú spomienky na mimozemského nepriateľa, ktoré navodia napätie podporené napínavou hudbou, potešia starostlivá Scully a nekompromisný Mulder. Autonaháňačka a vytláčačka zaujme, no The Hitcher to nie je. Bohužiaľ. To by sme boli o nejaký ten level vyššie. Príjemnú atmosféru a výkony skvelých hercov kazí už tradične nesmrteľnosť hlavných hrdinov. ()

Reklama

Nikolas__ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pečeť úžasu - 90 - 95%_ Výborné pokračování skvělého Piper Maru. Perfektní úvodní scéna, napínavé a přiměřeně akční pasáže, dobrý scénář, no prostě jako vždy suprově povedená mytologická epizoda. A je to pořád zajímavé, a rozvíjí se linka černého oleje. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama