Stanice se připravuje na útok Dominionu; Worf a Garak se ve vězení setkávají s nečekanými spojenci. (SkyShowtime)

RedRose

Výborný dvoudíl! Na DS9 velice příjemné! Nepřijde mi pro Dominion zrovna strategicky výhodné se spojit zrovna s Cardasií o které se delší dobu říká, že je po Klingonském útoku téměř v troskách. Dominion by tím moc nezískal. Ale Federace tím získala návrat Klingonu, takže celkem pozitivní. Trochu stranou je v příběhu, že federace nejsou jen lidé a Klingoni, nebo ostatní se jen vezou a nebojují?! ()

sirien

SLABÝCH 5*, ale dám je... mělo to napětí, mělo to děj na dvou frontách, mělo to dobrou plynulou návaznost na první část dvoudílu a zajímavé rozuzlení i s nějakými dílčími zvraty pocestě, zvládlo to říct něco dalšího zajímavého o některých dalších postavách... Ten závěrečný Jem'Hadar moment mi trochu nesed vůči předchozí stylizaci té rasy, ale je to jediná drobnost a budiž odpuštěna. Vlastně teda... ehm, ta "berlička" s tím, že jim nechají runabout zakotvený hned u vězení... kdyby místo toho nechali hacknout nějakou menší Jem'Hadarskou loď, bylo by to značně... příběhově stejné, ale řemeslně o dost elegantnější. Asi to sou hlavně tyhle mini-detaily, co těch 5* tak oslabujou, protože mě u sledování jinak super dílu místy protivně vyrušily. ()

Časové pásmo bylo změněno