Sovák s Kemrom sú zatlačení do úzadia a naopak do popredia, na ich miesto, je uprednostnený Vladimír Menšík. Čo nie je na škodu veci, nakoľko si tento diel svojím obrovsky žoviálnym stvárnením autobusára Čiháka kradne sám pre seba a všetko ostatné sú len nedôležité etudy. Dosť to pripomína (v zlom) rôzne filmy a seriály, v ktorých sa známi hrdinovia dostanú zo svojho typického prostredia do "veľkého sveta" a zo všetkého najviac to pripomína reklamu na dané miesto/mesto. Ale inak fajn oddychovka.(17.7.2017)

Můj nejoblíbenější díl ze skvělého seriálu Chalupáři. Nejlepší jsou scénky V. Menšíka, jak balí krásnou Alenu Vránovou. A taky zážitky vesnických "buranů" z Prahy. "Sakra dyť je to sejra!"(18.8.2019)

Bylo krásné vidět jak se Josef Kemr s Jiřím Sovákem postarali o Gabrielu Vránovou, když si Vladimír Menšík myslel že smí doufat u vdané ženy.(14.3.2018)

Je to koncert našich herců.Prostě paráda .... pobaví ,rozesměje.(17.7.2017)

• - Otto Lackovič (Fero) ve scéně v prodejně hudebních nástrojů zkouší nové housle. Při tom zazní tóny „Písně sebevrahů“ - skladby „Szomorú vasárnap“, kterou složil maďarský skladatel Rezsô Seress. (single)

• - Ihned poté, co Čihák (Vladimír Menšík) zaplatí v metru pokutu a společně s dámami odchází, je v pozadí slyšet, když už je otočen ke kameře zády, „Pí*o jedna!“, což je adresováno na jednu z přihlížejících žen. (DexMASTER094)