Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

Nix

Tak tohle byl masakr. Nejen, že Betty vůbec neznám, ale tuhle roli si střihla opravdu na pána nebo teda na dámu. Jatka všude kam se podíváš, příběh nenudil, odsejpal a vše mi tak nějak sedlo. Ani minutu jsem se nenudil a film udrží napětí, např. scéna v autě, takovej kick by záviděl i Gerard. Takové naháněčky můžu a nemám problém se na to kdykoli podívat znovu. Ale berte mne s rezervou, mám na tohle slabost, ale objektivně na 4 hvězdy film opravdu je. Hlavně se mi líbí, že je to bráno i s humorem, který mám rád a spíše to připomíná satiru. ()

Shitonit

No já se napříč spektrální kritice zdejšího zdělaného obecenstva až nečekanananánsky dobře bavil. Počátek mi rozjasnil zrak, krev stříká během prvních pár minut, načež se děj lehce zpomalí, aby dal zobnout děsu při následném lesním děsu i milovníkům atmosférického Hororu. Což já sic tedy nejsem, ale naštěstí se to vzápětí překlápí do systematické vyvražďovačky, protkané humorem a detailnímy záběry čehokoliv. Hlavní Kuliš Crystal je vskutku až nečekaně geniálně jednoduše pojatá postava, kterážto svým vystupováním, pohybem, humorem a uvažováním záhy si získává srdce mé, a díky výše popsanému jsem se místy neskutečně tlemil a zároveň trnul hrůzou o život Kulišův. Závěrečná mistrovská dialogově intelektuální zápletka v zámku nezámku je třešní na tomto vskutku výborném gulášovitém dortu. - ............4 ... Cat. Víš jak. :-) ()

ANTYCHRYST

Rozjezd jak z partesu.. Mrtvoly a parádní zabití diváka hodně namlsaji.. Pak ale přijde pro mě ta nudnejsi část.. Nejraději bych to celé tak jako začátek filmu.. Závěrečný čubčí souboj taky v cajku 50% ()

beso74

Neviem, či si to Trump pozrel (ak aj začal, či prežul hneď úvodné otitulovanie prezidenta) a či nie, ale jeho jasnozrivosť v tom ihneď spoznala záhubu Ameriky a tak sa chytil s týmto životne dôležitým problémom za pasy. A to tak vehementne, že akosi prehliadol nastupujúcu pandémiu. A tá mu, iróniou osudu, pomohla v marci tohto roku pochovať film v kinách po druhý raz. Čo sa mu na tom nepáčilo? Nuž (ak by si to bol pozrel) asi okrem spomínaného titulu, ktorý určite patril jemu, odkaz na Manorgate (áno, presne, tá fáma o zabíjaní jeho prívržencov) a asi aj odkaz na nesmrteľnú Orwellovu Farmu zvierat (aká náhodička, jej meno je MANOR), pretože v médiach sa už niekoľko krát objavilo prirovnávanie jeho osoby k najväčšej svini v celej knihe - Napoleonovi, ktorý vybudoval svet, kde si boli všetky svine rovné, len niektoré rovnejšie. Ale vráťme sa radšej k filmu. Ten začína fakt veľkolepo, veľa sa nekecá, väčšina postáv dostala šancu niekoľko krát sa nadýchnuť, tí šťastnejší aj svojich 30 sekúnd slávy, keď to nádejne vyzeralo, žeby sa mohli stať hlavými hrdinami a potom začalo to pravé peklo. Nanešťastie príchodom na benzínku sa začali dosť krčovito zamiešavať politické názory a film sa začal podobať na starnúceho futbalistu - čím menej behá, tým viac toho na ihrisku obkecá. Samotný záver je na jednej strane síce akčne vybrúsený, akurát že trochu (nielen stopážou) prepálený. Jedna vec, ktorá sa mi na ňom určite páčila, je jeho nejednoznačnosť, povedzete mi, ta bohyňa múdrosti, spravila či nespravila pri výbere chybičku? ()

Brooks

Veľmi rýchly úvod, síce skrz-naskrz béčkový, ale svižný a zábavný, funčne vtiahne do deja. Po väčšinu času to pôsobí ako lacný, produkčne až vandammovsky nekvalitný brak s hlúpym scenárom, ale potom príde flashback, vtipne relativizujúci tunajšie dobro a zlo, ktorým si film svoj vznik viac-menej obhájil. Akcia remeselne slušná, finálny súboj dokonca skvelý. Satiricky je to krotké, po tých kontroverziách som čakal niečo ostrejšie. ()

Equilita

The Hunt je pre mňa prekvapením roka v tomto žánri. Na jednu stranu je téma filmu absolútne klišé a nemá čím prekvapiť, no malo to taký zvláštny nedefinovateľný šmrnc, že sa mi to nakoniec veľmi páčilo. Zrejme za to môže Betty Gilpin a jej postava Crystal a cením, že sa dej filmu prakticky celú druhú polovicu venoval len jej. Horor je asi príliš silné slovo pre tento film, ale ako zábava v čase, kedy som nehľadala nejakú intelektuálnu hodnotu, dobre poslúžil. ()

Knor

Tohle mě baví, jednoduchá a zábavná blbost, která skvěle odsejpá, má nápady a skvělý postavy. V čele obsazení kraluje Betty Gilpin, která hraje drsňačku co se s ničím a s ničím nesere, nedá se jí odolat a nefandit. Za mě skvělé krvavá zábava, kterou si určitě zopáknu. ()

maramashi

Nudná blbosť ktorá sa chce hrať na 4 filmové žánre no pritom nepatrí ani do jedného a myslím že tento film by bol urážka aj pre oslovenie "béčko". Film ktorý nemá ani štipku humoru ani kvality okrem kamery tej patrí tá hviezdička inak je to absolútne nudná nútená hlúposť ktoré sa chce vyrovnať svojej kvalite svojimi krvavými scénami a posledný "final fight" je ako bitka z Kill Bill z wishu. Námet vyzeral vpohode ale výledok vyzerá ako premarnené trapne "céčko". ()

BFG2000

Naprosto fantastické "guilty pleasure!" Hilary Swank je úspěšná a má všechno, dokud si pár lumpů na internetu nepustí hubu na špacír. To ji donutí udělat z pomluvy realitu. Při výběru hlavních postav pro svou hru však udělá jeden malý, avšak poměrně zásadní přehmat. Namísto Crystal Mey Creasey si totiž vybere Crystal May Creasey. Namísto neškodné prodavačky, veteránku z Afganistánu. A tím tak nějak začnou všechny trable :-) Skvěle vyvážený mix napětí, vtipu a akce s přiměřeně užitými gore scénami. Betty Gilpin neskutečně válí a byla fakt trefou do černého! Závěrečný souboj moc moc povedený. Hilary od dob Milion Dollar Baby v nejlepší formě! Je to vážně originální a neotřelý film a hlavně neskutečně zábavný! A hláška za všechny - "Why isnt it working? Wait, did you pull the pin?" ()

Kiki-Jiki

To, co jsem od filmu čekal, skončilo už v jeho první části. O to zvědavější jsem byl, jak se bude vyvíjet dál. A byl jsem příjemně překvapen. Ačkoliv je žánr komedie uveden až na posledním místě, je zastoupen dost silně. Místy se sice jedná o černý humor, který nemusí sednout každému, podle mě se však do filmu hodí. A přiznejme si, bez použití humoru by bylo obtížné z těch zápletek věrohodně vybruslit. ()

kachie

Pustila som si to ako film, pri kt. nebudem mať výčitky zaspať. Nikdy predtým som o ňom nepočula, ale páčila sa mi len 90 min stopáž . Takže očakávania nulové. Nakoniec milé prekvapenie. Niekedy som mala pocit, že sa pozerám na Kill Bill vs. počítačovú hru vs. paródiu Hunger Games a veľmi oceňujem nápad, že "slniečkari" poľujú na "hoaxerov", kde prekvapivo viac fandíte "hoaxerom". Malo to aj slabšie chvíľky, napr druhá polovica filmu. Ale začalo to úplne skvele (Emma Roberts - kt.bola druhým dôvodom, prečo som si to zapla :D). Človek bez vysokých nárokov sa pobaví. Niekto tu písal, že celé je to vlastne len metafora na facebookove "diskusie", úplne súhlasím. Dávam nespravodlivé 4* (v rámci žánru) ...aj keď sa z toho dalo vyťažiť viac a na konci som mala pocit, že je to celé len dlhšia reklama na šampanské. ()

Hemlock

The Hunt mi absolutně sedl - akce hned od začátku, kebule praskají, s krví se nešetří a vše podtrhuje řádně suchý, ale naprosto fungující humor. Mám pouze jednu výtku - účastníci tohoto zájezdu ze startu umírali až příliš rychle, takže proto dávám čtverec. Jednoznačně ale mohu tuto libovku doporučit. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)