Křižovatky (E05) (epizoda)

 • Velká Británie

  Crossroads

 • USA

  Crossroads

Válečný / Drama / Historický

Velká Británie / USA, 2001, 53 min

 • Volodimir2
  *****

  Seriál z obdobia 2. svetovej vojny zachytáva osudy amerických výsadkárov začínajúc tvrdým výcvikovým táborom v Georgii v roku 1942, cez vylodenie v Normandii v Deň – D, potlačenie fašistických vojsk pri Rýne až po dobitie Hitlerovho Orlieho hniezda v Berchestgadene v roku 1945, cez smrť Adolfa Hitlera až po bezpodmienečnú kapituláciu Japonska. Každá z desiatich epizód je obohatená výpoveďami priamych účastníkov týchto bojov. Najlepší vojnový seriál všetkých dôb.(28.9.2018)

 • Se7enteen
  ****

  8/10(28.9.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "Nixon, Heyliger. Colonel Dobie, British 1 st Airborne. Nixon is our S2. That's 1 st Lt. Heyliger. The Brits lost 8000 men when Market Garden fell which is why Colonel Dobie has to coordinate a rescue for the troops who are trapped." "Dutch Resistance are hiding outside a town north of the river. They'll assemble in the woods. The Canadians have supplied six boats.The rendezvous point is landable. l swam it last night. At 0030, they'll signal V for victory with a hand-held red torch. That'd be a red flashlight." "Operation Pegasus."(24.9.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Tady opět nebylo o čem uvažovat- plný počet hvězdiček pro dokonalou epizodu. Současné snímky o téměř neprůstřelných amerických vojácích, kteří se ve chvíli, kdy jsou skutečně zraněni mění v Terminátory, vypadají vedle takového dílu, jako výplod choré mysli.(10.2.2019)

 • Heisenberg_
  *****

  Tom Hanks ukázal, že je nejen vynikající herec, ale i velmi schopný režisér. Pro fanoušky WWII je tenhle seriál naprostým orgasmem.(16.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace