Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

dyfur odpad!

zaujímavý je iba názov - možno, inak cele naivné.Vít Olmer mal zasa slabšie obdobie. Možno pred rokom 1989 by to bolo zaujímavé - takto v r.1995 trááápne ()

DruidKarel odpad!

Je to film pro inteligentní lidi s inteligentním smyslem pro humor... A teď vážně. Hnus, hnus, sračka, sračka... Odpad! ()

MarekT odpad!

Nakonec jsem se dokázal donutit k sledování i druhého dílu. I když, o sledování až tak nešlo. Nahlédl jsem jen občasně, film jsem měl jako zvukový podkres, viděl jsem asi třetinu filmu, ale to vůbec nevadí, něco lze sepsat i tak. Myslím, že je úplně jedno, který díl si vyberete, oba jsou stejná hrůza. Ale tento mohu doporučit jen v případě, pokud chcete vidět (ne)hrajícího Slávka Bouru či jednu nejmenovanou hvězdu dalšího Olmerova opusu z policejní stanice. Škoda, že ani po tomto fušování do erotiky nebylo Olmerově mysli zapovězené a pustil se po sedmi letech zase do díla. ()

Fallen_One odpad!

Dokoukal jsem to do konce. Zasloužím metál. Ba ne...kvalitativně to určitě milovníky artových filmů neosloví. Vlastně to asi neosloví ničím. Vážně. Prostě to shlédnete. Tečka. ()

gabin(a) odpad!

A ještě jednou odpad! Kdyby se udílely znamínka za odpad jako hvězdičky za kvalitu, třeba palce dolů, tak tahle debilovina jich bude mít určitě plný počet. To už jsou snad lepší i reklamy na prací prášky! ()

EstéCaňa odpad!

Čekal jsem, že u tohoto filmu uplatním své pornografické znalosti. No, škoda že nebylo co hodnotit.... 0/10 je slabé -10/10 ()

DivX odpad!

Po shlédnutí spláchnout do záchodu a umýt si ruce. Tohle už je fakt blbost. (více Playgirls 1). 0% (DĚJ odpad VTIP odpad EROTIKA * HERCI *) IMDb.com: 1,9/10 ()