Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

MáŠa

Obdoba prvního dílu. Opět se mi těžko hledá něco jako nějaké poselství. Spíš je to takový dějový popis s pokusy provokovat a hlásit. Určitě bych to nevyhlašoval nejhorším filmem všech dob, od toho tu jsou jiné sračky, ale na druhou stranu když by to nevzniklo, tak by se taky nikdo nezlobil. Dobrý film to není, vtipný taky ne, ale nejhorší film všech dob už vůbec ne. ()

Torision odpad!

Viděl jsem prvních 20 minut a to mi úplně stačilo,abych se přesvědčil,.že tenhle kousek je dost daleko za hranicí debility. Poprávu nejhorší film na ČSFD. ()

corpsy

Škoda, že Vít Olmer nepojal oba filmy ako jeden dvojhodinový ´´majstrštyk´´, tým by sa možno zamedzilo toľkej kritiky. Každopádne má aj toto pokračovanie svoje svetlé chvíľky ( Achmed ) a nieje to totálna katastrofa. Tej sa približujú skôr snímky dnešné. ()

Marsik

TV BARRANDOV - Vtipný, jak má film 6% a je uveden jako 2. nejhorší v celé databázi :)) Přiznám se, že mě to tak špatné nepřišlo...alespoň ne na české poměry. Já to beru jako odvážný pokus o zachycení erotiky, nevěstinců a všeho toho bordelu okolo :)) 73 minut se dalo vydržet. Jenom jsem čekal na Jirku Pomeje a on nikde. Tak snad se ukáže ve třetím díle :)) 40% ()

rt12 odpad!

Fuj-girls. Olmer nám opět nabízí přehlídku toho nejhoršího co může. Pokleslý - sračkový scénář, polena co se vydávají za herce, tvářící se jako hvězdy Hollywoodu. Tak antisexuální, po shlédnutí člověku přešla chuť na veškeré laškování. BLeee ]:-> ()

Rakosnicek77 odpad!

Snaha a pokus natočit divácky atraktivní formát v době, kdy po něm byl v Čechách hlad, navíc nekvaliním VHSkám docházel dech a v Čechách se nic podobného v tu dobu netočilo. Hrůza a trapnost, obcující Moravec do té doby známý spíše z rolí pohádkových králů, případně snídaňový moderátor Boura v roli gigola, to jsem nedokázal rozdýchat a tuhle dvoudílnou hrůzu okamžitě odstřelil do odpadních stok! ()

stration odpad!

Prdem velikonoční vajíčko nevymaluješ. Opravdu hrozný film. Hrozně rád bych viděl scénář a vůbec bych chtěl být u natáčení. Na co ti lidé mysleli? Mysleli to vážně? Opravdu se jim nezdálo, že z toho nemůže vzniknout alespoň přijatelný film? V tom filmu není jediné světlé místo. Herci neumí hrát a nemají co hrát. Divák celou dobu sleduje hlavně bitvu všech zúčastněných hlavně s filmovým řemeslem. A všichni prohrávají na celé čáře. To už opravdu není ani sranda (jako třeba u filmů Uwe Bolla). Zajímalo by mě, co by se z filmu stalo, kdyby se režije ujal třeba Oldřich Lipský nebo Alexandre Aja. ()

Derek odpad!

môže byť niečo horšie ako pôvodné playgirls? áno, a to playgirls 2. je to ešte (aj keď sa tomu dá ťažko uveriť) väčšia hovadina. ()

L_O_U_S

„Ó, plejgéls…“ Podobně jako jednička je i Playgirls II naprosto zbytečný film bez smysluplného scénáře. Na Kuklovou se sice docela dá dívat a jako svědectví o polovině 90. let to nechtěně funguje, nános diletantismu je ale příliš silný. Co se týče Jiřího Pomeje, tenhle matador mizerné české kinematografie pro mě představuje tak trochu záhadu (netuším, kde se člověk s tímhle démonicky vychlastaným hlasem vůbec vzal). Účast radikálního porotce Slávka Boury v roli džigola je už jen pomyslnou třešní na dortu. (1 112.) ()

Colonist odpad!

Nejhorší film na CSFD? A zrovna v televizi? To jsem prostě musel vidět, jinak bych o tuto slátaninu vážně nikdy nezavadil. No nakonec mi stačilo pouhých 30 minut, kdy jsem si uvědomil, že to není ani komedie, ani erotika, a po instruktáži "jak postavit šulína" jsem to vypnul a zachránil si tak duševní zdraví, protože takový "skvost" se opravdu nevidí... ()