Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

paascha

je to opravdu shit, ale mezi těmi českými to není ten ze všech nejhorší. Tropška je přeci jen větší kabrňák. ()

Jacinda

Na tomhle filmu oceňuju spoustu absurdních a možná i vadných věcí. Jenže nemůžu zapomenout na: "Vskutku rozkošný dárek" :-) a pak samozřejmě babka ženoucí se ze schodů ()

Ruut odpad!

Nevím jak se to olmerovi podařilo, ale ještě hnusnější než nejhnusnější film všech dob - Playgirls 1. ()

DJ Obelix odpad!

Vzkaz pro pana Olmera a vsem, co se podileli na tomto dilku (berte s nadsazkou :-) - "ty hajzle ... aaaa, ty hajzle ... aaaa, ty hajzle ... aaaa" ()

Snorlax odpad!

Fuj II... Říkala jsem si, že horší už to být nemůže, že více dřevnatou herečku, než je Chytrová, Olmer nesplaší. Spletla jsem se, splašil. ()

Anderton

Jedna hviezdička za fakt, že Omer musel chodiť na natáčanie v električke aj s celým nádobíčkom. Nova vraj nechcela míňat príliš veľa peńazí. Olmer túto sériu podľa vlastných slov neznáša. ()

Fingon odpad!

Nejhorší film ČSFD jsem si prostě nemohl nechat ujít... mimochodem, aby se někomu podařilo dostat do TOP Shit 200 pět svých filmů, to se může povést snad jen Vítu Olmerovi. A ano, je to komedie. Sice jsem se zasmál tak jednou, ale rozhodně se tomuto žánru blíží víc než k erotice. ()

marhoul odpad!

Tak v tomto případě jsem část snímku shlédla v podobné náladě, ve které se pouštím pouze do Soukupovo pořadů na TV Barrandov. Strašný maras! Když už jsem si myslela, že Olmer dosáhl absolutního dna s jedničkou, vzal krompáč a začal kopat.... ()

Dr.film odpad!

Ani tu mě "rejža" o kvalitách tohohle braku nepřesvědčil (a přiznávám, že jsem to ani nečekal), takže můj názor se od prvního dílu prakticky nemění. Sbohem pane Olmere kdysi dávno nám spolu bylo hezky... ()

Natascha odpad!

Ano, mozek mi říká, že to byl odpad na n-tou, ale já jsem se u toho královsky pobavila (a ne sama, velmi náhodně jsem na to narazila se svými spolubydlícími a 3 jsme na to vydrželi koukat celou dobu a bylo to very funny...:-). Nad vyzývavými pohledy gigola Slávka Boury, nad zubatou šlapkou, která chce léčit masochistu něžností, nad video mučením Miší Kuklové, nad těmi dokonalými dialogy a přirozenými hereckými výkony.... Skoro bych řekla, že je to takové malé guilty pleasure (ale už to v životě nechci vidět!!!) ()

honajz

On už ten první díl nic moc, ale aspoň měl trochu nějaký příběh. Tohle už je tak televizní a pomalé, až to bolí. ()

MM11 odpad!

To byl nápad vskutku geniální. Pánové Páral i Olmer by se měli vážně zamyslet. Oběma nějak neprospěla změna politického ovzduší, jejich ďábelské já se zřejmě krotilo, ale po sametové revoluci vyplulo na povrch. Ještě horší bylo jejich spojení. A nejhorší bylo natočení pokračování skutečného propadáku ve stejné sestavě. Druhý díl jen leží na dně kalného jezera. Jelikož se Playgirls 2 natočili ve stejný rok jako jednička, tak předpokládám, že měl Olmer v úmyslu natočit pokračování bez ohledu na to, jak dopadne první díl - a to neměl dělat. ()

GigaPudding

Opět blbost a hvězdička za "celebritky", ale především za scénu s pornoherečkou Dagmar Ďáskovou a tím nadrženým bělorusem nebo co to bylo zač. :) ()

eraserhead666

"Pička kompletna." Erotičtější než jednička, ale zase ne taková sranda. Kromě nárůstu erotiky, hezkých holek (Kateřina Hubálková, Dagmar Ďásková) a Skopečka s Nedorostem všechno ostatní upadlo. I ta Adamcová tady tak neperlí. ()

SOLOM.

Tak dvojka je už vážně dost velká tragédie. To že tu už nehrály Kornová a Chytrová by mi ani tolik nevadilo, ale už se tady ani neurodilo velké množství humorných hlášek „Pička kompletna“ to už moc nevytrhla. Je tu sice zas víc nahoty a Kateřina Hubálková byla celkem pěkná (takový striptýzek bych si nechal líbit), ale příběhově už to stálo téměř úplně za hovno. Hlavně pak ten závěr s vydíráním byl trapný jako prase a to raději ani nemluvím o Pomejem s Bourou. Téměř po celou dobu jsem se vlastně vůbec nebavil a jediný důvod proč tomu neplesknu rovnou ODPAD je právě Kateřina Hubálková a krátký taneček Dagmar Dáškové. Ani se nedivím, že se Páral od obou filmů distancoval… ()

Ištván87

Jen proto, že si to nezaslouží být na pvním místě. Už jsem totiž viděl dost filmů, ze kterých mi bylo na zvracení. Playgirls mezi ně ale nepatří. Ani jeden díl. ()