Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Ze začátku se vám to zdá hodně špatný, potom si celkem zvyknete a ke konci už se vám to možná i začne docela líbit. Seriál pochopitelně táhne Heath Ledger, což je pravděpodobně důvod, proč jste se na seriál podívali (dokonce bez titulků), ale musím říct, že nejvíc se mi líbila Vera Farmiga, její výkon mi přišel ze všech nejpřirozenější. Nic to však nemění na tom, že je to průměrný až podprůměrný seriál.(16.7.2013)

Od seriálu, který byl po pár dílech z tv stáhnut, jsem toho moc neočekávala. A je pravdou, že kvalita je dost nevyvážená, přestože ke konci už to začíná být lepší. Příběh se točí především kolem keltského prince Conora, kterému po smrti svého otce připadne úkol sjednotit ostrovní kmeny. Mezitím musí bojovat proti Římem dosazené královně a jejímu nesmrtelnému rádci. Není tedy nouze o bitky, ale i irské mýty a zajímavé postavy. Za zmínku ještě stojí povedená hudba. Pohybuje se to zhruba někde kolem průměru. Taky je to milá a smutná připomínka toho, o jaký herecký talent jsme to přišli.(23.2.2008)