Můj táta je duch

• slovenský

Otec je duch

Komedie / Fantasy

USA, 1990, 83 min

Jako malá jsem se na to mohla dívat pořád. Pro mě tenkrát skvělé efekty - chodící oblečení bez hlavy apod :) každopádně v hlavě mi zůstaly už jen scénky s taxikářem a proniknutí Cosbyho telefonním sluchátkem k příteli jeho dcery. Doteď si to kolikrát přeji umět, když s někým telefonuju (hlavně v práci)(26.8.2011)

• haushinkaa

Kdysi mě to celkem bavilo.(4.8.2009)

Celkem dobrá komedie, nenudí, svižné tempo, občas pobaví.(15.8.2009)

Miestami je to nedomyslené a plné hlúpučkých nezmyslov, ktoré docení menšie publikum, ale tento film na druhej strane staršiemu publiku má čo povedať- starajme sa o svojich blízkych, pokým sa ešte dá, my sa naopak radšej zaoberáme nezmyselnejšími vecami, zaujíma nás každodenný život pre nás úplne cudzích ľudí, a tým premeškáme o moc dôležitejšie a krajšie veci a veľakrát si to ani neuvedomíme. Podobné filmy: Neviditeľný na úteku, Láska z nebies.(30.1.2010)

Taková jednoduchá, úsměvná rodinná komedie. 50%(6.7.2010)

• Martin741

Bill Cozby v 90. rokoch uplne vyhasol, mal este cosi do seba kym hral vo filmoch, co tocil isty Sidney Poitier, tu sa uz len trapi, nechcem byt zbytocne vulgarny, ale tu hral hovno : 30 %(19.11.2016)

• Savo

Pohodová komedie která neurazí ani moc nepobaví.(23.4.2003)

• dANo

Tak, toto sa veľmi nepodarilo... seriál sa ešte ako tak dá zvládnuť, ale celovečerný film?!(3.3.2006)

Není nad to stopnout si sympatického taxikáře a zažít s ním vzrušující jízdu bez zábran. Když řekl taxikář "uznáváš satana jako nejvyššího pána", tak jsem se málem potrhal smích a odpověď Billa Cosbyho "já jsem satan", je více než originální. Nečekejte více než průměrnou komedii, která vás ale ničím neurazí. Pár míst je opravdu vtipných a ten zbytek přežijete.(19.3.2006)

Duchařských komedií bylo na konci 80. let hromada a tato zrovna nevyniká. Nicméně má pár zajímavých a vtipných postřehů a nápadů, takže bych ji neváhal zařadit mezi lepší polovinu.(18.3.2013)

Ani vlastně pořádně nevím, proč jsem dala tak vysoké hodnocení, ale tento film mě docela zaujal tou nápaditostí a hlavně hercem Billym Cosbym. Podle mě je to dost dobrý herec a zaslouží si uznání.(4.7.2011)

• Mr.Floyd

Nenáročná zábavka určená pre televízneho diváka, ktorá vás ani neodradí od prepnutia na iný kanál, ale vás ani nepresvedčí o tom, že by ste ju mali v blízkej budúcnosti vidieť znova. Pre poobednajšiu pohodu v kruhu rodiny to určite nie je zlá voľba.(11.4.2008)

Na tento film mám super spomienky :) kedysi to boli filmy a nie teraz!!!(21.11.2012)

"Ano, pane Satane!!" 55%(2.6.2010)

• Hanes88

Tak tomuto filmu jsem nikdy nepřišel na chuť. Bohužel. 35%.(11.9.2012)

Příjemná, komedie, kterou jsem měl v dětství velice rád a až včera jsem na ní náhodně narazil a musel si jí pustit.(6.12.2014)

Bill COsby svůj vrchol prožil v Cosby Show a tohle už jsou jen zbytky jeho umu. KOmedie je to nic neřešící, odpočinková. Sem tam se opravdu zasmějete, ale častěji to jen vyčaruje mdlý úsměv(15.1.2009)

• Zeek

Cosbyho show mi nevadí, ale tenhle film je možná zbytečnost. Sice nikoho neurazí, ale nepamatuju si, že bych se zasmál více než jednou. Moje hodnocení: 40%(5.7.2007)

Velké sólo pro Billa Cosbyho, který v pohodě utáhne i celovečerní film. Příjemná podívaná, která neurazí a pobaví.(20.12.2007)

• Valentin

Bill Cosby... zaručeně příjemně strávené nedělní odpoledne, kdy venku prší/sněží. On nijak výrazně nedokáže hrát, v každém filmu/seriálu se chová stejně, hraje sám sebe.(18.2.2011)

Klasická duchařská komedie s výborným Billem Cosbym.(16.3.2013)