Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet? (Vertical Entertainment)

majo0007

Napokon to nebol až taký bordel, ako sa vás tu niekto snaží presvedčiť, scénka na záchodoch mala dokonca niečo do seba. Ale samozrejme nečakajte žiadny zázrak. Pobavil pentagram z primalexu a soli! ()

Gavin87

Tento film snad oplývá všemi typickými klišé amerického hororového filmu posledních let. Ústřední hrdinkou je mladá běloška, která dokáže porazit zlo tím, že na něj vyzraje. K tomu jí dopomáhá poněkud extravagantní kněz s neortodoxními metodami, který v daném okamžiku přesně ví, co se má udělat a do které knihy v knihovně nahlédnout a abychom to měli kompletní, hlavní hrdinka se nám zamiluje do afroamerického fešáka, s kterým sdílí stejný osud (appku). USA je země neomezených možností. Jiné vysvětlení mi nedává smysl pro to, že si 60GB aplikaci všichni mládežníci do svých mobilů stahovali během několika vteřin. ()

UhLee

(4,5/10). Dost jsem se na tento horror těšil. Zajímavé téma, které je zasazeno do dnešní doby. Smrtící aplikace. To zní prostě slibně. Bohužel to moc slavné nebylo.. Ale nebylo to ani hrozné. 1* za scénu v nemocnici se zrcadlem, 2* za hlavní herečku a 3*za občas nápadité zvuky a hudbu. Více hvězd dát nemůžu, protože se mi tam hodně věcí nelíbilo - moc mi tam neseděli ti démoni a snahy o vtipy na mě skoro nikdy nezafungovaly. ()

vnimatkrasu

Že jde o osmnáctou variaci na Nezvratný osud mě nijak neuráží. Nulová nápaditost povinných smrtí, srandovní pentagram ze soli a smrtka z frcu ale jo. Nebejt příjemný Elizabeth Lail v hlavní roli, štrejchal by Countdown hororový kinodno vyztužený sračkama jako jsou Vadí nevadí nebo Fantasy Island. ()

Ryuuhei

Taky byste neodolali a nainstalovali si aplikaci, která vám předpoví přesný čas smrti a dokonce své slovo i dodrží? Protože já rozhodně ne a ani nemám odvahu se podívat, jestli se někdo nesvezl na popularitě a nevytvořil ji i ve skutečnosti, leč zřejmě bez účinků. I když… člověk nikdy neví! Ale vraťme se do fikce, která v tomto případě působila jako něco mezi Nevratným osudem a Kruhem, šmrnclým humorem z Všechno nejhorší. Co z toho vzešlo? Hrozná šaškárna! Už jen, že se tu objevil třeba kněz, co poslouchá rap a je velkým fanouškem komiksů? Tak... asi tak absurdní. Ústřední nápad dobrý, film sršel až masochistickým nadhledem a humorem, ale ve výsledku působil strašně hloupě. Což o to, lekačky byly promakané a člověku z nich až mrazilo, nicméně se na nich nedá stavět úplně vše. Nedozvěděli jsme se vlastně nic, aplikace zůstala v rukou démona a závěrečný zvrat hovoří sám za sebe - že se vám podaří prolomit jednu verzi neznamená, že nedojde k aktualizaci a máte po ptákách! ()

Akira777

Sednu si k filmu, čekám na spoustu dobrých scén a skvělou atmosféru, pepsi jsem si nekoupil a popcorn nemám rád. No ne že bych si film úplně neužil, ale mohl by někdo z obuškem hlídat uvnitř kin? A dát po hubě každýmu kdo začne mluvit, takže to ruší ostatní. Šel jsem na to s kamarádem a odcházeli jsme naštvaní, film bychom si asi více užili, kdyby každou scénu nekomentovali dvě babky a dvě puberťačky. Byl jsem vždy rád za lekačku, protože to aspoň na chvíli přerušilo ty komentátorky. Tolik k mému zážitku v kině. A teď k filmu, celkově podle mě nejde o špatný snímek, celkem jsem si užil některý scény, démon vypadal celkem líp než sestra a hlavní mužská postava byla sympatická, hlavní hrdinka a její sestra taky, herci hráli celkem obstojně. Byli tam i celkem příjemné humorné scény, i když ty jsem si neužil jak bych chtěl. ()

Lachtaan

Přes typickou šablonu chabých horůrků, které se každý rok točí jako na manufakturním páse, jsme loni v říjnu dostali další kousek, jenž trailerem navnadil na poměrně zajímavou podívanou. Ta se nakonec dostavila jen zčásti, jelikož každý, kdo už za sebou má nějaký ten lepší i horší horor, dokáže s klidem předpovědět větší množství nadcházejících scén. Bojím se, že jestli se dostaví dvojka, tak už se dostaneme do béčkových vod. ()

BROKEN_

Pro hororový fanoušky laciná podívaná, která má levné lekačky, debilní scénář s absolutně nefungujícími postavami. Ani nevím proč dávám jednu hvězdu, ale je pravda, že na odpad to není..... kutí se i horší horory. NEDOPORUČUJI. ()

LUKICKK

Mám rád takovéhle horrory, co jsou celkem krátký a můžu si je pustit před spaním a polekám se trošku. Je to dost creepy abych se bál takže v pořádku z téhle stránky. Swag Quinn. ()

Johnny.ARN odpad!

Kamoško, toto keby zroustoval Zitron, to video by malo väčšiu hodnotu ako tento paškvil. Scenáristi na metadone, casting 5korunový a stále sa opakujúci jumpscare. Otras a zároveň aj ODPAD! ()

oveckaoa

Existuje aplikace, kterou když si stáhnete zadáte tam své údaje a souhlasíte se smlouvou řekne Vám za jak dlouho umřete. Někomu řekne třeba za 50 let a někdo má smůlu a jeho život končí za hodiny´případně dny. A zrovna hlavní hrdinka má smůlu jelikož jí aplikace předpověděla, že umře za 2 dny a aby to bylo ještě horší její sestra si to stáhla taky a umře taky za pár minut po ní. V podstatě kopírka Nezvratného osudu s Vadí Nevadí jen s tím rozdílem, že nemusíte nikoho zabít, aby jste přežily. Konec je nedomyšlený zbývaly jí 2 vteřiny to by ji ještě mohla stihla zabít. Další díl bych klidně bral. P.s. byla by docela sranda kdyby si to někdo stáhl a aplikace mu řekla, že zemře třeba za minutu :-) ()

lykan9

Klasický teenage horor, který neoplývá žádnou inovací, ale jinak tvůrci odvedli slušnou práci. Herci jsou až na nějaké vyjímky sympatičtí, potvora samotná je zajímavě vyobrazená a přesto, že se někdo, kdo už vyděl mnoho hororů, pravděpodobně nelekne, tak si slušně plynoucí horůrek, i tak užije. ()

Jaro.Krafcik

Tak po ranom Mikulášovi sme sa vybrali na večerné premietanie dlho odkladaného hororu Appka, alebo Countdown. Po veľmi dlhej dobe zase v osvedčenej zostave, o to viac sme si film užili. Film ma na tejto databáze nízke hodnotenie dal by som takých 65-70%. Viac asi nie, lebo zase narážky na kresťanov, bibliu atď boli skôr úbohé ako smiešne. Ale tak film je zvyčajne pre teengerské publikum. Tiež mohlo byť viac vrážd a menej predvídateľného deja. Ale oplatilo sa ,z celkom plnej kinosáli, sme odchádzali všetci spokojní. 4* ()

blackkocour

Tajemná aplikace, která vám ochotně sdělí, kolik vám zbývá čas do vaší smrti. Už od dob Samary a Nezvratného osudu, jsem viděl dost otřepaných variant a mutací těchto dnes hororových klasik. A bez mého překvapení, ani jedna nedosahovala hodnocení nad 30%. Démoni se v dnešních hororech serou snad do každého hororu. Od prokletých domů, zasílání kleteb nebo čmárání krvavýho pentagramu po zdech. Tvůrci musí přicházet pořád a pořád s novými nápady. Ty čurácský týnedžry stejně pořád čumí do těch "ajphounů a fejsbuků", takže hlavně jich to nejvíc osloví a pobaví. A ty další čuráci ve filmu jsou taky pořád na smartphounech nalepený jako mouchy, tak je jasné, že kromě malweru dostanou i přesný odpočet svý smrti, které by ti blbý a mladý košťata, promrdali nějakým tím pikem a Jägermaisterem. A nikdo si nebude číst podmínky používání a licenční smlouvy, tak to bezmyšlenkovitě odsouhlasí a je to tam! Slashorové orgie můžou započat. Vyvraždovačka týnedžrů může nekoho bavit, ale pro mě je to jen další průtrž stračen v těch největších hororových klišé, v tupých náhod s ohraným a trapným vymítačem démona a tlustým prodavačem IT elektroniky. Pár těch sexy kostí s černochama - milencema, nemusí uškodit. Ale zase na druhou stranu, nesralo mě to tolik, jako třeba nedávný výplach - Vadí, nevadí? Je to v podstatě to samé, kletbu máš s obojích stran, ať už šlo o kletbu s blbé dětské prokleté hry nebo prokleté aplikácie. ()

jefff

Spíš dvě a půl, než za tři hvězdy. Docela zajímavý nápad je naprosto trestuhodně rozmělněn do sterilního uniformního hororu, bez náznaku napětí nebo atmosféry. Lekačky ještě jakž takž fungují, ale to není zrovna kdovíjaké umění. Škoda. ()