Magda Vašaryová ako Tereza Buriánová, špiónka v prospech hokejového reprezentačného mužstva. Udržať si chladnú hlavu aj v "ľadovom prostredí" je však ťažká úloha. Konkurenčné fínske mužstvo vedie kanadský tréner Tommy Donberg (Karol Strasburger), ktorý má pre ženy evidentnú slabosť. Terezu už pozná a špionáž sa začína služobnou cestou v Helsinkách. Tommy má však ďalšie známosti, ale do hry vstúpia naozajstné city a Tereza sa javí ako zdatný "krotiteľ"... (oficiální text distributora)

Gig

Chvilku při pozorování filmu, a když jsem viděl Juliuse Satinského a Václava Postráneckého a jejich chování a mluvu, jsem si myslel, že sleduji pokračování S tebou mě baví zpět. Potom mě zarazilo to hokejové prostředí a ti Fini, tak mě to vrátilo do reality. Myslím si, že tento film byl takový malý omyl paní Poledňákové a připomíná filmy, které bohužel točí dnes. Měla se tenkrát věnovat filmům s dětmi či rodinné. Ty ji šly mnohonásobně líp. Ale zase chápu, že se chtěla na chvíli změnit žánr a nezůstat jen u dětí. ()

ESNYR odpad!

Pan Poledňák musel být buďto děsnej kretén a prase, nebo naopak chudák který si v životě vytrpěl své. Neumím si představit co zlého museli muži Poledňákové udělat že je v každém filmu vyobrazuje jako tupé negramotné prasata, uchyláky, děvkaře a mentálně postižené. I manželka se po cca 30 minutách začala tvářit že rozbije TV. Třešničkou na dortu je "super bigbít" který zní jako když taháš kočku za ocas, kdy si všichni myslely že tvoří hudební revoluci. Ani se nedivím že za to STBáci těm pakům nakládaly pendrekama.  Po cca 30 minutách jsem odešel dobrovolně uklízet garáž a když jsem se po půl hodině  vrátil, manželka koukala na nějaký ten Viasat kýhočerta na veselé příhody opičí rodinky. Takže i ona ztratila nervy a přepla. Neupírám tady divožence Vašáriové určitou sexuální přitažlivost ale to neznamená že dám za holou prdel filmu nějakou hvězdu. Když se ty starý škatule bavily o jakési definici krásy muže, nabyl jsem přesvědčení že Poledňákové už úplně hráblo a styděl jsem se za lidstvo celkově. ODPAD ()

Janiska

Nemůžu si pomoci , 4*, prostě nemožně romantická duše, prostě láska je láska, Straburger je pohledný chlap a Magda tak zoufale zamilovaná .Dámy ruce na srdce, nepoznaly jste se trošičku? Myslím, že základní zápletka neni až tak moc od života, láska přece zblbne spoustu lidí. Z dnešního pohledu je sice perspektiva možného cestování za socialistické hranice trošku úsměvná "Máš doufám pas?" Taky jsem dlouho nemohla uvěřit , že se Tereza-Magda mohla tak rychle naučit " engliš", ale pak jsem potkala příbuznou a viděla na vlastní oči, že to možné je , pokud je motivace a nadání pro jazyky, .....o)))). A taky mě napadá, škoda, že si paní režisérka tenkrát nevybrala pro roli kanadského trenéra pana Brzobohatého, taky pěkný mužský....nebyl by ho problém nadabovat .... ()

moriero

Hele lidi, Marie Poledňáková pro mě není žádná režisérka, alespoň s ohledem na její současnou tvorbu...ty její roztomiloučké dětičky, které dělají pitvoři pitvoři musejí každému lézt na nervy...ale i obyčejný chlap, co má rád hokej, má taky někdy náladu na nějakou tu romantiku. Magda byla naprostá star minulého století a kdyby ji (moje zamilovaná) Streep nevyšachovala ze Sophiiny volby, byla by i star mezinárodní, Strasburger je taky docela sympaťák, scénář je sice slaboučký jako čajíček, ale na mě to všechno nějak fungovalo. Taky krásné glosy pana Kopeckého: Láska by se měla pít plnými doušky, ale člověk by měl vždycky najít sílu nechat něco na dně sklenice... ()

Tanulin

Hele mně se to fakt líbilo...Jednoduché, koukatelné,milá Magda V. a skvělý Karol S. Hokej, láska a tak nějak v tom je co být má.Žádný trhák, prostě pohodovka. ()

markytanek

Milý romantický film. Charizmatický Karol, krásná Magda, vtipné hlášky. Jen ta móda osmdesátek je strašná. Kdyby to natočil někdo jiný než Poledňáková, tak by dostal minimálně o 30% víc, ale této paní se prostě její úspěch neodpouští, co? ()

Melodrama

Film od režisérky Poledňákové nebyl vůbec špatný !! Je to jiný styl, není to ta třeskutá komedia jako např. S tebou mě baví svět (jak někdo psal, nejsou tam děti :-) . Je to příběh lásky Češky k cizinci, což není vůbec vyjímka. Ale nedokážu si představit, jak by mohla lítat sem a tam s Helsinek do Prahy za komunismu ? Pochopila jsem film, že Tereza s trenérem chodit bude stále, ale bude létat do USA - za komunismu ? No nevím .. v každém případě film se mi líbil a komu se líbí Finsko, hokej a zamilovaná Vašaryová - tomu se to bude líbit také. ()

v.pohode

Za komančů jsem tenhle film žral jak sviňa. Teď už to pravda není ono, ale cením si každého hokejového filmu a tenhle počin navíc podtrhuje skvělá Kocábo-Výběrovská muzika. Za mě se tenhle film k dlouhejm zimní večerům docela dobře hodí. Takže tak. Jo a Magda je fakt nádherná ženská! ()

Rade

Na tomhle filmu mě fascinují dvě věci. Jak se tam podařilo Poledňákové propasírovat hudební složku v podobě (tehdy nežádoucího) Pražského výběru. A jak se hlavní hrdinka naučila bleskově ze dne na den tak dobře anglicky... ()