Magda Vašaryová ako Tereza Buriánová, špiónka v prospech hokejového reprezentačného mužstva. Udržať si chladnú hlavu aj v "ľadovom prostredí" je však ťažká úloha. Konkurenčné fínske mužstvo vedie kanadský tréner Tommy Donberg (Karol Strasburger), ktorý má pre ženy evidentnú slabosť. Terezu už pozná a špionáž sa začína služobnou cestou v Helsinkách. Tommy má však ďalšie známosti, ale do hry vstúpia naozajstné city a Tereza sa javí ako zdatný "krotiteľ"... (oficiální text distributora)

mandlova

Co toto proboha bylo??? Neuvěřitelně pitomé dialogy otravné hlavní dvojice (vlastně všechny dialogy v celém filmu jsou otřesné!!!). Největší vtip byl ovšem jak strakatá štěňata bassetů vyrostla v rezavé bloodhoundy - tomu se říká kouzlo, Marie! ()

vitekpe

Tak koukam, ze mejdany sportovcu se za posledni desitky let nezmenily. Muzika, chlast, nahy modeliny... slaboucky film, jehoz duvod vzniku jsem vubec nepochopil. A komedii si predstavuju uplne jinak... Krasavice Magda a Katarzyna tak zustavaji jedinym pozitivem. Za kazdou jedna hvezda. ()

Paity

Komedie z hokejového prostředí? To je skoro jako ta pitomost, co jsem viděl včera. Prý akční romantický film. ()

Pablinho odpad!

V jednoduchosti je síla, ale nesmí se to přehnat. Číst celý film titulky naprosto nezáživných rozhovorů je opravdu bezva! Jak je tu několikrát zmíněno - herecký výkon Vášáryové neni špatnej, ale ani to nezachrání tenhle paskvil Poledňákový od odpadu. ()

Chajimwitz odpad!

Největší hovadina,kterou jsem kdy viděl v kině, a to jsme se školou za komoušů chodili povinně na řádný chujoviny.Na týhle sračce jsem byl s podobnejma přiblblíkama dobrovolně,protože jsme si mysleli,že když je to o hokeji,tak to bude zajímavý. ()

wictoria

Tohle se paní režisérce až tak nepovedlo. Herci se mi líbili, ale ten scénář mi přišel nedomyšlený, nepropracovaný... Hlavní hrdinka mi svou ulítaností i váhavostí připomínala tu z Kotvy u přívozu, duo Postránecký + Satinský zase S tebou mě baví svět a to včetně bytu s povědomou verandou :) ()

Pat_rick_fan

Vrcholy filmografie pani Poledňákové nie sú moje šálky batch brew, ale mám voči nej veľký rešpekt ako príjemne vystavala príbehy, ktoré vedeli (a dodnes vedia!) zabrnkať na struny obom našim národom. Mňa subjektívne ale najviac bavil tento bizár "o ničom", ktorý má v sebe tak veľa: 1. československý pokus o romantickú komédiu 2. nechcený/chcený erotizmus hokejového družstva, ktorý spoza mláky závidi aj Top Gun 3. Krásnu Magdalénu Vášaryovú ako slovanskú Bridget Jonesovú 4. popkultúrny sentiment 80-tych rokov, ktorý tak krásne starne. Banálny príbeh o ženskej / mužskej zamilovanosti v milo chaotickom a nelogickom podaní, ktorý bavil. Hlava hovorí 2 hviezdy, srdce chce 4, takže na ČSFD pôjdu 3 :) ()

Denny

Tedy tohle byl dost silný úlet nejen paní Magdy. Ve filmu si vezme hokejového trenéra a pak téměř celý film "vyvádí"... ()

PavelZava

Vtipné bylo, že oba uměli několik světových jazyků, ale stejně se nedorozumněli :-) Magda Vašáryová měla být špionka, ipřesto, že hokeji nerozumněla, viděl jsem dříve, ale dobrý. Udělal jsem si rekapitulaci režisérské práce Marie Poledňákové a má to u mě padesát na padesát nebo spíše 5 líbilo na 5 nelíbilo či neviděl. Reilu peli nevím co znamená v češtině, je u toho dnes česká vlaječka. (09.07.2013) Reilu peli je česky Fair play aháá *** Jak mohla vůbec poznat, že ten chlap na Václaváku má něco společnýho s hokejem ? Třeba měl s sebou hokejku. Shraboval s ní listí ? … Půl roku jsem jí vysvětloval, že to černý pruhovaný na ledě je rozhodčí. Pro ní je to dozorce. … Do Finska ? Jsou snad Helsinki v Jížní Bolívii ? … ()

Durgas odpad!

Tak Magda tu fakt pôsobila ako najvačšie herecké poleno, bohužiaľ za to v plnej miere mohol akurát tak zbabraný a slabý scenár. A to vlastne hovorí za všetko. Netušil som, že v tej dobe u nás mohli vzniknúť aj takéto pomyje. No I did not like this movie even a bit! ()

Pitryx

Nesnáším, když se dospělá žena chová ve filmu jako třináctiletá a ještě debilní. Toto se nese celým filmem, který je o tom, jak se Vašáryová snaží nacpat chlapovi do postele. To je další nesympatická postava, snad kvůli vysokému čelu. Těšil jsem se na konec filmu, ale také musím přiznat pár (jednu?) humorných scén. Takže dvacet procent. Navíc jsem sportovní analfabet. ()

yntelygent

Trochu nesurody pokus o komediu s hokejoveho prostredia.Dve hvezdy za autenticke zabery nasich ceskoslovenskych hokejistov,vtedy skutocnych hviezd svetoveho hokeja,a hudbu M.Kocaba.Ale namet mi pride trochu diskutabilny,vzhladom k mojmu veku tu dobu dobre pamatam a preto viem,ze nasa hokejiva reprezentacia nebola odkazana na nejake spionazne sluzby o superoch.V tych casoch sme totiz hrali majstrovstva sveta na jeden tazky zapas - proti Rusom. U ostatnych islo len o to ci im dame 5 alebo 7 golov... ()

jakoby

Nikdy jsem nebyla hokejovy fanda , tenkrat jsme sli do kina na film ,ktery byl pristupny , ale jedine co me zaujalo je nazev pripominaji Shakespeare. ()

honzic

Otřesné herecké výkony, slabý scénář a trapné titulky a chyby tento film odsuzují mezi nudná céčka. Hodnocení: 20 % ()