Pobřežní hlídka: Havajská noc (TV film)

Baywatch: Hawaiian Wedding

Pobrežná hliadka: Havajská noc

Akční / Drama / Dobrodružný

USA, 2003, 100 min

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Prostředí 5/10/// +pár známých tváří se tu najde, o postavách ani nemluvě, potěší Cary-Hiroyuki Tagawa, někdo by mohl říct, že se na to hezky kouká -zhruba první polovina je přehlídka silikonu, nudných dialogů a nicotného děje/// Jaj, natočit film, který po několika letech dějově navazuje na seriál, na kterém jsme jako malí vyrůstali (někdo by řekl, protože nebylo na co jiného koukat), nacpat do něj co nejvíce známých (pro ty co seriál neznají tak neznámých) postav a snažit se vytvořit ještě nějakou zápletku. Ehm, no dlouho jsem se rozhodoval mezi odpadem a jednou hvězdičkou, protože úroveň byla někde mezi mexickou telenovelou a tím co zbylo ze seriálu. Což vypadalo hodně špatně. Celé to zachraňuje zhruba poslední půlhodinka a v ní záchranná akce, která byla ještě na úrovni a dala připomenout dřívější atmosféře seriálu. Takže ještě se to dalo zkouknout, ale napodruhé bych tohle nechtěl a ani nic podobného a vlastně jsem si uvědomil, že z Pobřežní hlídky už jsem vyrostl./// Celkem 35%///(6.12.2010)

Po skončení seriálu Pobřežní hlídka, se žádný z herců nijak extra moc neupíchl, tak se byvší plavčík David Hasselhoff rozhodl, že povolá starou partu a spíchnou spolu nějakej ten filmeček, třeba bude mít úspěch a poslouží jako pilot pro nový seriál, to se však nestalo. Děj není vůbec důležitý, nebo snad někdo někdy sledoval Pobřežní hlídku kvůli ději, vělmi pochybuji, to proč měl seriál tak fantastický úspěch, je v obsazení velmi přitažlivých herců, pro mě jako muže, samozřejmě hereček. Takže tento televizní film není žádný zázrak, ale je zábavný a takový procento prsatic na jeden metr čtvereční, se jen tak někde nevidí.(20.11.2006)

• bax

Dúfal som, že to bude niečo príjemné a oddychové, kde sa budem môcť vynadívať na všetkých 0,1% pekných báb v americkej populácii pozvláčaných na jedno miesto zo všetkých kútov USA len kvôli tomuto filmu, ale ostal som nemilo prekvapený. Ak sa niekto pýta čo je to vlastne odpad tak toto by mohol byť jeden z pekných príkladov. Dej to absolútne nemá a hlavnú časť stopáže tvoria zábery na sexi ženy a prípadne na páriky, ktoré sa práve vášnivo objímajú a bozkávajú. Ale keby to bol aspoň erotický film. Ono presne tak to pôsobilo. Úplne nudný príbeh, totálne absurdný dej a zápletka presne ako v porno filme. Akurát samotný akt bol vystrihnutý a ostal len ten odpad, ktorý drží podobné filmy, ktoré sa však honosia hviezdičkou, dejovo ako tak súdržne. Preto aj celý film pôsobil strašne o ničom a nezachránili to ani pekné baby a ani David Hasselhoff. Skutočne tak absurdný, pokazený, nudný a nič nehovoriaci film som už dlho nevidel.(15.6.2009)

• mi-ib

Čeho je moc toho je příliš! Až na ten, pro mě překvapující zvrat ke konci, to byla hrozná nuda. Ale zas takové překvapení to nemohlo být, přece jsem nemohl čekat, že to bude nuda od začátku do konce. Kdo se chce podívat na staré známé silikonové krásky z Baywatch, tak ten má zde jedinečnou možnost.(23.12.2008)

• Klay

Jééé...takovejch potenciálních návleků, opálenejch koček, co zrovna seskočili ze stolu plastickýmu chirurgovi a tolik silikonovejch implantátů na metr čtvereční...tak si představuju ráj. Škoda, že z filmařskýho hlediska je to spíš peklo....ale srandovní víc jak většina úmyslnejch komedií, takže musim lehce nadhodnotit: 1,5*(23.12.2008)