Tenkrát poprvé

• USA Never Have I Ever
USA, (2020–2023), 19 h 5 min (Minutáž: 22–33 min)

Kamera:

Rhet Bear

Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Ramona Young, Martin Martinez, Mark Collier, Isai Torres, Adam Shapiro, Lee Rodriguez, Gilberto Ortiz (více)

Série(4) / Epizody(40)

Američanka indického původu prodělala traumatický rok a teď chce hlavně místo outsidera být oblíbená. Jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to neulehčují. (Netflix)

yawa

Prijemne prekvapenie. Hoci tinedzerske roky mam uz davno za sebou, serial ma pobavil a nenudila som sa pri nom. Mila, vtipna, svizna a vobec nie hlupa oddychovka. ()

Orion12

Seriál je fajn teenage komedie. Tak jak má vypadat teen komedie, něco mezi sexuální výchovou (ta je lepší) a staršíma prci prci prcičkama. Jako seriál baví, stopáž je krátká, že by se ale jednalo a nějaký šílený zázrak to ne. Některé postavy jsou dementní a hodně to ukazuje LGBT a migranty atd, ale nic co by se nedalo překousnout. Jo, ideální teen letní podívaná, která neurazí, ani nepřekvapí. ()

Thalin

Místy jsem se vážně bavila.  Ale bohužel to nepřevažovalo nad negativy. Nejvíc mi to kazila primitivnost postav. Byly prostě hloupé a hlavní hrdinka to navíc kombinovala se sobeckou zahleděností do sebe. Když se k tomu přidá její neustálá potřeba lhát a vymýšlet si, máte slušně otravnou hlavní hrdinku. A to seriálu zrovna moc do karet nehraje, když vám taková postava svým chováním většinu času leze na nervy. Mě by jen opravdu zajímalo, jestli se tam takhle lidi chovají i ve skutečnosti nebo jen tolik seriálů ohledně chování puberťáků tak přehání. ()

mia.com

Ackoliv uz teen blbiny sleduju jen minimalne, do tohohle jsem se pustila, kdyz vysla posledni rada a vubec nelituju! Tesila jsem se na dalsi a dalsi dil a neskutecne me to bavilo! Dabing se povedl, pribeh byl super a fakt jsem se hodne nasmala. ()

zorrra

Prekvapivo milý seriál, zaujímaví herci a celkovo, veľmi dobrý dojem z prvej série. Na konci série som mala slzy v očiach. Oceňujem humor, naozaj pobavil a tiež veľké plus za Paxtonovu sestru :-) Teším sa na druhú sériu. ()

anicca

Seriál neprináša nič nové ale vôbec mi to nevadí. Je tu mnoho dobrých hereckých výkonov, skvelé zápletky, klasické tínedžerské problémy a aj keď sa nehrajú na novátorov je to vtipné a kvalitné. Rozhodne budem pozerávať a dávam 4 ()

PotS

Výborná študentská komédia, ktorá však má aj potrebnú hĺbku a reálne hovorí o aktuálnych problémoch mladých ľudí. Nie je to silené. A je to zatiaľ najlepší teenagerský seriál na netflixe, ktorý som videla. Skvelé obsadenie, dá sa vcítiť do postáv, čo je pre mňa ako diváka dôležité. Sama som prekvapená, ako veľmi som bavila. Navyše obe série sú rovnako kvalitné. Odporúčam pozrieť. ()

Kukychet odpad!

Už dlouhou ho jsem neviděl takhle zbytečný seriál. Zápletka prakticky žádná, postavy sympatické asi jako tříska v oku a scénář psala opice. Nechápu že tento seriál pokračuje, ale Black mirror skončil. ()

Thamilka

Po dlouhé době opravdu povedený seriál, který neřeší 80 pohlaví, ale klasické problémy nactiletých.  Nejsou tam extrémní vulgarismy apod.,  prostě taková ta klasika, na kterou jsem já osobně byla zvyklá. Nejsem cílová skupina, ale seriály ze střední mám ráda. Dávám plný počet. ()