Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. (Bontonfilm)

ArdeliaLortz

Navoněná, nevtipná, snobská krávovina plná vaty, hezkých lidí a stupidních dialogů, kde jsou muži prezentováni jako bytosti k hovnu. Nechápu, proč holky předabovávaly samy sebe, když se samy sobě ani netrefí "do huby". Jedna hvězdička za sexy Koleníka (nebo jak se jmenuje). ()

kyzi

Váhala jsem jestli 3 nebo 4 hvězdičky, ale myslím, že se mi to tolik líbilo jen proto, že jsem Vánočně naladěná. ()

pecolik

Reklama na hotel Kempinski za pomoci známých herců a průměrného scénáře. Čím to, ze Slovenky mají tak hezký herečky? ()

laco176

A ja dám za plný počet. S partnerkou pri víne - absolútná romantika. Tento film hlavne smeruje na nežnejšiu polovičku. A presne sa trafili. Niet čo iné dodať. Určite kebyže som sám doma a dám si pivko by som si tento film nepustil. ()

adaben

Zvláštním způsobem se to pokouší míchat prvorepublikové komedie s dnešními anglickými hity (podvečer šel zrovna Notting Hill) a dialogy jsou místy hodně papírové, ale občas se i člověk zasmál a v nedělní předvánoční nabídce to byla snad jediná věc, kterou už člověk neviděl desetkrát. Z herců jsem lépe vnímal E.Vašaryovou, J.Prachaře s G.Marcinkvou a A.Liškovou i P.Vaňka. ()

alesandro2 odpad!

Tak my máme Český Aspen a slováci zas High Tatras Mountains. Centra snobství, pozérství a trapnosti. No a tohle rádoby filmové dílko to skvěle doplňuje. ()

Atilla

No kterýho vola napadlo nadabovat slovenské herce? A ještě takhle odporně- hlasy jak z telenovely. Tím dabingem jste to úplně zabili, nedá se na to koukat. ()

PinkButterfl

Musím uznať, že veľmi slabý film. Táňu Pauhofovú mám veľmi rada, ale tentoraz ani ona film nezachránila. Dej je veľmi jednoduchý a predvídateľný, v podstate ma film ničím nezaujal. ()

czprava

Rádoby vánoční komedie po vzoru amerických christmasových slátanin a ještě úplně o ničem. Pauhofovou mám rád, Kadeřávkovou mám rád, Norisovou miluju, o to víc mě mrzí, že se podílely na takové slátanině. Typická USA srdcovka, nepovedla se však. Dokonce i Gabča Marcinková, která v Doktorovi z hor ukázala svoje nadání, se tu snažila pozvednout tupý scénář na hratelnou úroveň, nestačilo ani to. Jedna hvězda jen za ty skvělé herečky včetně paní Vašaryové a pana Bartošky. Krásný příklad toho, jak i sebelepší herecké obsazení nestačí na líný nulový scénář. ()

bonsetti

Nemyslím, že to bylo tak hrozné, jak zde většina odborníků prezentuje. Dalo se při tom docela i zasmát. Plus hezké prostředí Tater, a máme to za 3*. ()

Branislav.Po

Pohodicka. Sice herci sa mi plietli s panelakom ci hniezdom ci milenkami ale tak oddychovka. Taky bezny silvester priemerneho slovaka 😀 ()

vecnaAmbra

Prečo v dnešnej dobe ani pri násilnej snahe vytvoriť niečo naozaj vtipné a z čoho by sálalo aké také teplo, tak výsledným pocitom je vždy len prázdnota a trápnosť. Sú tie naše vzťahy tak prázdne, že už ani zahrať nejakú úprimne myslenú vrúcnosť nedokážeme? Ako netvrdím, že po hereckej stránke by to bolo zvládnuté zle, ale sladkobôľný výraz Pauhofovej, zvláštne strhaná (bez make upu?) tvár Liškovej či sebavedomý výraz pózerského Koleníka, ktorý akoby si neustále myslel, že pôsobí dokonale a sexi (pritom skôr namyslene a slizko), starnúca (inak vynikajúca) Vášaryová, silené výrazy a humor ostatných, všetko to skôr nastavuje smutnú tvár obrázku dnešnej doby. Hviezdička za to, že som sa občas trocha pousmiala a že som to dokázala dopozerať do konca, pri niektorých dnešných slovenských či českých filmoch je nemožné už aj to. ()

Hansolo35 odpad!

Hromada známých herců v totální debilitě a senilitě. Až když jsem koukl sem, že rejža i scénář je slovenské, pak je to jasný. Asi jsem neviděl slovenský film, který by stál za zmínku. A tenhle není výjimka. ()

Jirkacek

Snímek Šťastný nový rok natočený léta páně 2019 jsem neplánovaně shlédl na chalupě, kde ji zrovna vysílal nějaký český kanál a tak se jednoho večera tato slovenská komedie objevila na obrazovce naší korejské televize. Na začátku jsme se seznámili se čtveřicí kamarádek, které spojovalo dlouholeté přátelství. Jednalo se o Hanu (Tatiana Pauhofová), která těsně před Vánocemi zjistila, že jí její přítel podvádí a tak namísto společné dovolené u moře odjela s ostatními na hory do Tater. Spolu s ní jela šťastně rozvedená Marcela (Antónia Lišková), dále Bára (Zuzana Norisová), která se se svým mužem bezmezně milovala, přestože on neustále někde ztrácel jejich osmiletou dceru a také Bářina ovdovělá maminka (Emília Vášáryová).  Čtyři přítelkyně tedy vyrazily na tradiční lyžovačku a dovolenou do Vysokých Tatrách, aby tam společně strávily Silvestr. Na hotelu je přivítala spokojená manželka ředitele ubytování Veronika (Gabriela Marcinková), přičemž její muž (Jakub Prachař) byl nervózní z toho, že hotel právě koupil neznámý boháč. Nový majitel měl každým dnem přijet, Veroniky manžel proto potřeboval, aby bylo všechno perfektní, a z nervozity začal dělat šílenosti. Jako na potvoru Marcela u vstupu narazila na bývalého manžela (Marek Majeský), který tu byl i s mladou výstavní milenkou, modelkou a influencerkou v jedné osobě (Anna Kadeřávková). A pak už na sebe naráželi na každém kroku. Během týdne na horách začaly přeskakovat jiskry na překvapivých místech, ožila také jedna velmi stará láska a do hry vstoupil i živý medvěd. Když uplynulo 93 minut a film skončil, měl jsem z celého děje podivný pocit. Scénář mi připadal plochý, příliš jednoduchý a zároveň těžko uvěřitelný. Na můj vkus tu bylo ve hře mnoho náhod a vadila mi ta snobská komerce, vyskakující z obrazovky skoro v každé minutě filmu. Naopak se mi hodně líbila zimní příroda drsných slovenských hor. Nejtragičtější byl ovšem český dabing. To byla opravdu hrůza !!! Velmi mi tento fakt zkazil zážitek z filmu, který mne tak nijak nenadchl ani nepobavil. Suma sumárum, komedie Šťastný nový rok ode mne získala dvě novoroční hvězdy **. ()

Mermaidee

Videla jsem už asi před rokem a bylo to celkem zábavné v rámci žánru, od nějž je vždy lepší nic nečekat, abyste mohli být příjemně překvapeni. Je potřeba počítat s tím, že největší idioti jsou tu Češi. I když třeba influencerka seděla chováním na každou druhou (spíš prvni) slovenskou co znam, ale budiž, zábava musí být. Plusem filmu je, že se odehrává v pěkných kulisách a tam ta romantika funguje ještě o dva levely výš (tohle si chlapi zapamatujte, šetřit se nevyplácí!) ()

r3musko

Reklama na tatry, luxusné hotely a okázalý život 5% najbohatších Slovákov. Vo výsledku to nebolo také zlé, škoda, že mi to nič nehovorí. ()

LUIGISde

Pauhofova s Kolenikom v reklame na Vysoke tatry a hotel kempinski a asi piatimi ďalšimj dejovými liniami. Páčila sa mi Vašariová inak tak 50%. Klasicka komedia do lacna. ()