V Redemptionu se koná střelecká soutěž. Tentokrát má opravdu výbornou účast. Kdo z účastníků zvítězí? Záhadná pistolnice Ellen, která z nějakého důvodu nenávidí pořadatele – „starostu“ Heroda, zkorumpovaný a krutý Herod, zvyklý vítězit za každou cenu a vládnoucí celému městu, mladík Kid, prodávající zbraně a střelivo a tvrdící o sobě, že je slavný bandita a Herodův syn, padre Cort, bývalý Herodův partner ve zločinu, který se dal na cestu pokání a soutěže se účastní proti své vůli, nebo neznámý zabiják, kterého si na Heroda najali zoufalí obyvatelé Redemptionu? (TV Prima)

mfaky

Poprvé jsem tento film viděl jako puberťák a neskutečně se u něj bavil. Teď jsem ho však viděl po letech a už na něm vidím i ty negativní prvky. Jako třeba předvídatelný a chabý scnénář, bídná kamera nebo chybičky, jako jsou například lidé stojící za střelci během soubojů, přemet po zásahu kulky, atd atd. Hlavně je to však biják nabitý hereckými špičkami, který mohl vypadat mnohem, mnohem lépe. Hodnocení bych viděl tak tak na 65-70% ()

Jarsey

Jakmile je někde Gene Hackman, nemusí tam být žádná jiná hvězda! A i ten nejhorší film na světě by neskončil v propadlišti dějin. tento film sice není nejhorší, ale není ani nejlepší. Typická westernovka, která má vše, co k westernu patří, pistolníky a pistolnice, lehké ženy, souboje, někoho, kdo se mstí. Tečka. Nic jiného se vyzdvihnout snad ani nedá. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Měl jsem krásnou ženu... Byla nevěrná." - "Kde je teď?" - "Říkal jsem ti, byla nevěrná." Sharon Stone a pistolnická soutěž, kdo tasí svůj kolt rychleji. Sharon ukáže cecky po sexu s Leonardem Di Capriem, kterému tady ještě teklo mlíko po bradě. Jinak průstřel hlavy a odrovnání Gena Hackmana bezva, ovšem jinak nic. Novodobý western napráskaný zvučnými hereckými jmény, který neoplývá ničím zajímavým. - 50%. ()

ezop1012

Tento film treba brať ako komédiu, je to viacmenej paródia na vtedy na západe 1968 a ani nemusela byť paródia, len bolo treba viac dbať na detaily. Mne najviac vadilo, že v tom zaprášenom a špinavom prostredí malý sopliačik, mimochodom slepý, vraj, mal totálne vyčistene okuliare, ďalej, je to americká produkcia takže dialógy na najhoršej úrovni. Ženská (Sharon Stone) mi tak ani nevadila vzhľadom, ale tým, čo robila samozrejme opomeniem fikciu, že ženská sa v tom čase mohla takto správať, to by neprežila pol minúty, ale to je o inom, beriem film taký aký bol. Kid (Dicaprio) bol výborný a vidieť, že ten chlapec vtedy mal veľký talent, ešte by som vyzdvihol hlavného zaporaka Herolda (Hackman) nemám mu, čo vytknúť. Čo sa týka finálnej prestrelky, tak tvorcovia sa mali viac krotiť, akože dierka cez telo? To vážne? takže za mňa je to niečo medzi 2 až 2.5 hviezdičiek, dávam 2/5. ()

Pedro72

Vlastně úplně zbytečný film. Děj to nemá, vizuálně je to vlastně stejné, jako tisíc westernů před tím. Zbývá jen defilé hereckých celebrit, co si hrají s pistolkami. ()

Tucne.prasa

Veľmi slabé. Hackman, Crowe a DiCaprio hrajú dobre, ale Stone je ako jej meno, doslova skamenená, v každej situácii hrá úplne inú emóciu, ako je vhodné. Radšej preto otŕča vnady, aby aspoň mužské oko nezostalo suché. Scenár je úplne tupý a režisér bol zdá sa počas celého natáčania na PN-ke. Pekné sú snáď len občasné spomalené zábery na padajúci pohár alebo vybuchujúci dom. Inak pôsobí film ako z jehovistickej brožúry - taká koncentrácia dofarbených západov slnka sa inde nevidí. ()

Edus

Tenhle western má rozměry divadelního dramatu; všimněte si, že v něm hraje jen ulice (hlavní jeviště) s pár interiéry kolem. Příroda, tak oblíbená v kovbojkách, nemá žádnou roli, nebo se manifestuje jen střídáním počasí. Psychologickou a vztahovou linii: kdo už je definitivně zatracen a kdo má ještě šanci, kdo si věří a kdo se jen chvástá, kdo zemře a kdo přežije... ale nabourávají podle mě zbytečné efekty. A to nejefektnější, erotickou scénu mezi Russelem Crowe a Sharon Stone, vystříhali! Alespoň při posledním shlédnutí v televizi jsem si jí nějak nevšimla. ()

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

06.08.2012

Leonardo DiCaprio a další western?

Leonardo DiCaprio a další western?

02.08.2011

Hrál mladého pistolníka v Rychlejší než smrt, brzy si zahraje hlavního padoucha v Tarantinově Django Unchained... a poté se na Divoký západ možná vrátí i potřetí. Je totiž hlavním kandidátem na roli… (více)