V Redemptionu se koná střelecká soutěž. Tentokrát má opravdu výbornou účast. Kdo z účastníků zvítězí? Záhadná pistolnice Ellen, která z nějakého důvodu nenávidí pořadatele – „starostu“ Heroda, zkorumpovaný a krutý Herod, zvyklý vítězit za každou cenu a vládnoucí celému městu, mladík Kid, prodávající zbraně a střelivo a tvrdící o sobě, že je slavný bandita a Herodův syn, padre Cort, bývalý Herodův partner ve zločinu, který se dal na cestu pokání a soutěže se účastní proti své vůli, nebo neznámý zabiják, kterého si na Heroda najali zoufalí obyvatelé Redemptionu? (TV Prima)

Derek

raimiho divoký štýl réžie a práce s kamerou + western? výsledok je dosť dobrá, nenáročná zábava. hlavne pri dueloch sa má fanúšik westernu (komédie a i akčného filmu) na čo tešiť. sharon mi tu príliš nesedí a keď sa práve nestriela tak je to i trochu nuda, ale na pozeranie v hospode je to ideálny film. ()

salalala

Film je místy efektní a nápaditý, jindy je zas hrozně nudný a obyčejný. Přesto rychle uteče a nijak neruší. Sharon Stone vypadá sakra dobře, i když je to trošku divné, ale to neva. Russel je taky dobrý, i když je zvláštní, že hraje zrovna kazatele, DiCaprio je taky v pohodě, takový hejsek. Všem samozřejmě kraluje Hackman, který si tu zopakoval roli z Nesmiřitelných. To byla skoro totožná postava. Celý ten film má být poctou Tenkrát na Západě. Podobný ústřední hudební motiv a téma tajemné pistolnice, která hledá víc než jen peníze. Od začátku je jasné, jak film skončí, jde jen o to, jak k tomu dojde. Je to nenáročný a poměrně povedený western, ani na tři, ani na čtyři hvězdy.. tak na tři a půl, ale vzhledem k tomu, že podruhé bych to vidět nemusel, dám tři. Ale určitě neurazí. ()

CageDepp

Sharone Stone mi tam teda moc neseděla, ale časem jsem si zvyknul. Zbytek slavnýho obsazení celkem ušel, ale mohly dokázat víc a Roberts Blossom mi tam furt připomínal toho dědka s popelnící ze Sám doma. Takže jeho roli hrobníka jsem vůbec nevnímal. ()

Vědma

To mě ale fakt překvapilo a mile. Teď dost koukám na staré westerny a na málokterý se vydržím dívat do konce, ale tento měl atmosféru i děj a hlavně mě dojímalo, jak mladí byli všichni ti, kteří jsou teď už přejetí časem. Leo už tady byl ten bezstarostný a šikovný Jack. ()

Katarine

Výborný western, který jsem si oblíbila už jako malá holka. Až teď jsem ale postřehla tu obrovskou shodu mezi tímhle a nejslavnějším westernem všech dob Tenkrát na západě, pokud ovšem pomineme střeleckou soutěž a to, že hlavní představitel práhnoucí po pomstě je žena. Ona i ta hudba je podle mě dost motivována slavnými Morriconeho tématy, ale Alan Silvestri si naštěstí udělal svou vlastní verzi, žádné kopírování. K hereckému obsazení nelze nic vytknout - jedna hvězda vedle druhé a svou roli zvládli skvěle (nejvíc mě překvapil mladičky DiCaprio, který už v jednadvaceti letech představil své obrovské charisma a herecký um). Tenhle dobrodružný film mám fakt ráda a kdykoliv se na něj podívám znova. ()

ilemas

Slabý western, který nezachrání ani hvězdné obsazení. Nejvíc se mi líbilo, když proletěla moucha celým obyvákem okolo z jedné bedny do druhé. Výborný zvuk. ()

lioncel

naprostý souhlas .. Sharon sem ve své postavě vůbec nepasuje ..ne, že by se nesnažila tvářit drsně .. to ona se jako snaží, ale asi až moc a tak z toho vylezla jen hodně nedůvěryhodná postava .. jedna velká křeč .. měla hrát poloodstrojenou holku ze šantánu (třeba) a ne drsného pistolníka (aby teda nepřišla o honorář) .. ostatním role sedí .. to i ten „Lionardo“ byl dobrý a dalo se mu uvěřit … ()

mikinhoo

Film vůbec nenudil a herecký obsazení je na 5*. Bohužel děj všechno zkazil. Typicky Hollywoodská zápletka a předvídatelný děj. V tomhle film poztrácel hvězdy. ()

Chen

Sharon Stone je stejně sexy se sekáčkem na led jako trošku zašmudlaná s kolty proklatě nízko. Rychlejší než smrt sice není nikterak velkolepou podívanou, ale atmosféru má. ()

Martin741

Westerny ako zaner mam hodne rad, najma s Johnom Wayne-om /Rio Bravo, El Dorado/ alebo Gary Cooper -om /High Noon/. Tento western vynimocne reziroval Sam Raimi /Evil Dead 1, 2/ a film sa podaril. Mozno ze vdaka tomu, ze tam nasvacal co najviac znamych tvari /Gene Hackman, Sharon Stone/. Pribehovo je to slusne, ma to prestrelky a Raimi uz predsa dokazal, ze rezirovat vie. 77 % ()

Figu

Celkem dost silně obsazený akční westernek o jedné velké soutěži na život a na smrt. Něco jako Krvavý sport, akorát že namísto svalů, pěstí a kopaček zde máme klobouky, kolty a neodolatelnou paní Stonovou. Tento turnaj má své velké favority a to především herecky skvělého Gene Hackmana. Pokud připočítám roli z Nepřítele státu, tak pro mě jeho nejlepší výkony! Kdo mě ale dostal byl v tu dobu ještě mladičký DiCaprio. Opravdu měl už v mladistvém věku obrovský herecký potenciál! Crowe pro mě dost nevýrazný, možná i trochu zbytečný... A to si ho jako pana herce taky moc vážím! Solidní filmek, ale žádný extra zázrak. 60% ()

WoWoW

Western, to bude nuda říkal jsem si ještě 10 vteřin před začátkem filmu a pak už jsem se jen královsky bavil. Podle mě je to jeden z mála dobrých westernů 90 let. A můžu říct, že Hackman je fakt pan herec. ()

Petoss1

Quarteto hviezd, slušný režísér ale akosi poslabší scenár. Ako malý som sa na tento film tešil, dnes to už nieje taká zábava ako kedysi ale stále je to pozeratelné. ()

joker.george

Film je postaven především na jednom z hlavních znaků westernů: duelu. Ale ty naštěstí dávají vzpomenout na práci Sergia Leoneho a navíc se snímek může pochlubit kvalitní skvadrou, takže z něj jednoduchost tolik nekřičí. Nejvíc mě bavil skvělý záporák v podání Gena Hackmana, který se nepotřebuje lacině předvádět, aby ukázal, že je skutečnou smrtelnou hrozbou. Ale občasné nešikovné kamerové záběry mě vytrhávaly ze soustředěného sledování. (Netflix) ()

DruidKarel

Super přehlídka kvalitních hereckých výkonů. Na jedné straně mladinký DiCaprio a na druhé nádherná Sharon Stone. Pecka film... ()

C0r0ner

Velmi dobrý film z Divokého Západu, kde se sjede skupina pistolníků, kteří se navzájem pěkně zostra vytřískají. Námět tedy velmi originální a velmi dobře uchopený. Vadily mi ale dvě věci. Mohlo to být kratší, protože někde za půlkou už se to začne malinko vléct. A vadilo mi porušování zákona akce a reakce. Když jeden člověk vystřelí a pistole mu lehce trhne s ramenem, je to v pořádku. Ale když cíl kulky udělá díky zásahu salto vzad, tak už to v pořádku není. To by ten první musel střílet z děla... 75% ()

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

06.08.2012

Leonardo DiCaprio a další western?

Leonardo DiCaprio a další western?

02.08.2011

Hrál mladého pistolníka v Rychlejší než smrt, brzy si zahraje hlavního padoucha v Tarantinově Django Unchained... a poté se na Divoký západ možná vrátí i potřetí. Je totiž hlavním kandidátem na roli… (více)