V Redemptionu se koná střelecká soutěž. Tentokrát má opravdu výbornou účast. Kdo z účastníků zvítězí? Záhadná pistolnice Ellen, která z nějakého důvodu nenávidí pořadatele – „starostu“ Heroda, zkorumpovaný a krutý Herod, zvyklý vítězit za každou cenu a vládnoucí celému městu, mladík Kid, prodávající zbraně a střelivo a tvrdící o sobě, že je slavný bandita a Herodův syn, padre Cort, bývalý Herodův partner ve zločinu, který se dal na cestu pokání a soutěže se účastní proti své vůli, nebo neznámý zabiják, kterého si na Heroda najali zoufalí obyvatelé Redemptionu? (TV Prima)

SvobiQ

Dobrý Gene s dobrý Leonarde, Dobře sekundující Russell ale Sharon...ne a ne a ne. Scénář není špatný, herecké výkony až na zmiňovanou Sharon taky nejsou špatný, jen co mi tam nesedí je práce s kamerou a střihy :( ()

Loriana

Kvalitní westernovka s hvězdným obsazením. Drsná Sharon, spravedlivý Russell, krutý Gene, sladkej Leonardo, tomuhle filmu vskutku nic nechybí :-) Ale skutečně výkony herců nejsou přehnané, atmosféra nenáročnému divákovi sedne, komerčnost snímku oproti starším i dobovým klasikám je sice citelná, ale neurazí. Vždy se rád na film podívám znovu. ()

kacer4

Sharon Stone plná sexepílu ma nechala dlho čakať na to, kým ukáže prsia. Mimo toho, dosť ťažký námet vzhľadom na to, že nosnou časťou filmu sú niekoľko sekundové bitky, ktoré sa autori snažili všemožne natiahnuť. A to bol asi najväčší problém filmu, plus kamera bola dosť mimo podľa mňa, a niektoré nelogické pohlady tiež. Ale na piatkový osamelý večer to nebola až taká zlá voľba. ()

p.a.douch

Průměr, průměr, průměr. Sharon Stone je teda stejná pistolnice jako partička Stoweová, Mastersonová, MacDowellová a Barrymoreová v "Pistolnicích", nebo Hayeková s Cruzovou v "Sexy Pistols" - nijaká. Raimi se sice snažil, ale z průměru nevybředl. Nepomohl ani Gene Hackman. O Croweovi a DiCapriovi nemůžu říct nic dobrého - blbé postavy. Původně jsem dal jen 2, ale jednu hvězdu nakonec přidávám za poslední roli Woodyho Stroda. ()

blezg

Gene je démon a dynamit je svinstvo. Stín s dírou po kulce je jasným důkazem toho, že film je 2D a postavy v něm jsou plochý :) ()

KorenGeorge

Asi jsem macho, ale tenhle "gender western" považuji spíše za komedii a to ještě bohužel hodně nepovedenou. Herecké obsazení více než dobré (především opět skvělý mladý DiCaprio), výprava na úrovni, ale tím výčet kladů končí. Příběh o pomstě velmi nevěrohodný, charaktery některých účastníků turnaje tak cool, až otravují. Akce a násilí trochu přepálené, ale vzhledem k režisérovi se ani moc nedivím. Proč tedy potom ale ten vážný příběh o pomstě? Jeden z prvních filmů, který předznamenal nával supr-cool-manly-bad-ass hrdinek, které jsou dnes vidět ve všech žánrech, a nad jejichž trapností se pousměje každý dospělý příslušník lidské rasy s průměrnou inteligencí bez ohledu na pohlaví. ()

Ironhead

Hvězdně obsazená ptákovina s mladinkým DiCapriem a skoro čtyřicetiletou ale stále zatraceně sexy Sharon Stone :_) Dalo se na to dívat, ale žádná velká kvalita tam nikde nebyla... Konec filmu bohužel působil až dost komicky jak z nějaké parodie... a to jak vzpomínka střelby na tatínka, tak díra skrz hrudník kterou prosvítalo Sluníčko :_) ()

Teron

Čistá esence archetypu cesty osamělý střelkyně za pomstou. Šachová partie smrti s prostým vědomím, že hlavního zmrda musí člověk dostat vlastní hrou podle vlastních pravidel, protože on si je taky tvoří po svým. A když vám některý hlášky a scény zůstávaj v paměti i dvacet let poté, co jste to viděli prvně, tak níž než na maximum jít nemůžete;-) ()

Sharlis

Ten zaciatok a predstavovanie postav bolo hodne zabavne, ale dalej to potom bola totalne tuctova zalezitost s podpriemernym az mizernym koncom. ()

PTuranyi

Plnokrvný western so ženou v hlavnej úlohe aj keď sa o ňu s časti delí s Russelom Croweom. Výborný scenár, herecké výkony aj výprava. ()

shinlove

Skvěle obsaztený film, jak jen to ten Raimi dělá? :) jako nenudil jsem se, jen bych čekal aktivnější zapojení Russella do příběhu. DiCaprio opět zahrál, co mu jde nejlíp - provokativního kluka s humorem. A Sharon se po Specialistovi opět mstila. Jen tuhle herečku bych ve filmu vyměnil...vůbec mi do kovbojského neseděla, proto 4* ()

miko105

Sem-tam rád kuknem nejaký ten western. Tento má slušné herecké obsadenie a dobrý scenár začo mu udelím pekné 4* ()

pippo.nero

BYL BY to docela dobrý western, nebýt Sharon v hlavní roli. Ale díky skvělému( jako téměř vždy ) Gene Hackmanovi, odpornému Leonardovi DiCapriovi ( děkujeme za jeho příjemný konec ) a nejslavnější filmové roli Garyho Sinise (že se tvůrci nestydí) dávám plnohodnotných 50% ()

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

06.08.2012

Leonardo DiCaprio a další western?

Leonardo DiCaprio a další western?

02.08.2011

Hrál mladého pistolníka v Rychlejší než smrt, brzy si zahraje hlavního padoucha v Tarantinově Django Unchained... a poté se na Divoký západ možná vrátí i potřetí. Je totiž hlavním kandidátem na roli… (více)