V Redemptionu se koná střelecká soutěž. Tentokrát má opravdu výbornou účast. Kdo z účastníků zvítězí? Záhadná pistolnice Ellen, která z nějakého důvodu nenávidí pořadatele – „starostu“ Heroda, zkorumpovaný a krutý Herod, zvyklý vítězit za každou cenu a vládnoucí celému městu, mladík Kid, prodávající zbraně a střelivo a tvrdící o sobě, že je slavný bandita a Herodův syn, padre Cort, bývalý Herodův partner ve zločinu, který se dal na cestu pokání a soutěže se účastní proti své vůli, nebo neznámý zabiják, kterého si na Heroda najali zoufalí obyvatelé Redemptionu? (TV Prima)

PlysovyMacko

Sharon ako drsna pistolnicka ide za pomstou. Usporiadat sutaz je skvely napad ako sa zbavit nepriatelov, ale len ak vzdy vyhrate. Najlepsia bola postava reverenda, lebo som nevedela ci je hrdina alebo zloduch a skvely Gene ako kral vsetkych hajz*ov. Vyborne pistolnicke suboje. ()

ostravak30

Zápletka příběhu je vlastně naprosto jednoduchá. Pistolnický turnaj a v něm má každý o motivaci postaráno. Přidejte k tomu nadstandartní herecké obsazení a pár opravdu vážných, místy až dojemných chvilek, a náhle před vámi stojí velmi koukatelný western, který je i zábavný a nenudí. Také Leonarda DiCapria jsem nejdříve viděl v Titanicu, takže vidět ho jako ještě mladšího je příjemné. Tím spíš, když se tento fakt může opřít o konstatování, že se jedná o kvalitní herecký výkon. Sharon Stone působila ve filmu trochu jako pěst na oko a je zajímavé, že se herecké síly spíše rozložily mezi všechny hlavní postavy než aby si to někdo vzal na sebe. Stejně jako kulisy i děj je prostě velmi jednoduchý a nelze čekat žádné složitosti, ale někdy je v jednoduchosti krása. ()

Vämpiriüs

Hvězdné obsazení a scénárista to posral, asi tak bych shrnul tento snímek. Pointa je zajímavá, ale místy ten děj tak poskakuje nebo je přímo udušen, že to z celku dělá obyčejné béčko. ()

Kokos odpad!

Raimiho pokus o natočení Westernu s ženou v hlavní roli. Jak to dopadlo? Nevím proč, ale výkon všech herců, kromě Hackmana mi přišel naprosto trapný. Možná proto, že celý scénář byl trapný. Ani, kdyby to nebyl vážně myšlený film(mám rád Desperádo, Od soumraku do úsvitu, Pulp Fiction, Psí vojáky) což si nemyslím, neboť scénář tohoto filmu může klidně splodit uslintaný mentálně retardovaný kripl po nepovedené lobotomii, kterému do dutiny lebeční nalili kýbl sraček.Na druhou stranu každému někdy film šlápne na kuří oko, u tohoto se to stalo právě mě. ()

ric

Sharon Stone s kolty proklatě nízko? To si snad dělají srandu ne? Nakonec to ale možná díky taktovce Sama Raimiho ostuda nebyla. ()

Max Q.

Já tendle film prostě miluju pro krásné zpomalené záběry, rozporuplné hrdiny a úžasně zahrané inteligentní záporňase. ()

LP-SK

Western ma síce príliš neláka, no pri pohľade na meno Raimi, a výborné herecké obsadenie som bol na tento film zvedavý. Žiadne veľké prekvapenie sa ale nekonalo. Rýchlejší ako smrť patrí k jeho horším dielam, zachováva si ale svoj remeselný štandard. Nakoľko však za pozornosť stojí iba výkon Genea Hackmana, dávam 7/10. ()

djbarrel

Sam Raimi a plac plný hvězd, to nemůže dopadnout špatně, zvlášť když prakticky všichni hrajou svoje lepší role. Parádní, svižná, přímočará oddychovka. Tenhle film mě prostě bavil. 87 % ()

Weirdman

Stačí na začiatku sledovania len štipka nadhľadu a ono sa počas filmu nakopí toľko dobrej nálady z ľahkonohej a ľahkomyseľnej filmárčiny, že keď nabehnú záverečné titulky, tak na tvári možno badať spokojný úsmev :) ... (●) ()

Palisander

Začína to troška rozpačito, ale výborne to graduje, aj keď príbeh pomsty v pozadí je klišé ako hrom a v podstate nikoho nezaujíma. Zlo je totiž jasne definované už prvou scénou pána domáceho v bare. DiCaprio pre mňa v prvej úlohe, kde sa mi zdá jeho herecký prejav prirodzený. ()

Lukinek.cz

Skvělá podívaná ,to musím uznat. Ani jednu minutu jsem se nenudil. Film má úžasné herecké obsazení. A herci to zahráli suprově. Nesmím zapomenout na suprové souboje s colty. Pochvalu posílam panu Raimimu , protože vytvořil filmařský klenot. 93% :) ()

VanBradley89

Sharon Stone je neskutečná mrdna :) To jen tak na okraj. A právě to mi brání vidět v ní tu drsnou holku. Bohužel za celou dobu jsem jí to neuvěřil ani chvilku. Jinak to má úžasný obsazení. Skvěle slizkýho Hackmana, zajímavou stylizaci a snímání některých scén a v neposlední řadě zajímavý nápad s turnajem. ()

calculus

Takovou pitomost už nezachránil ani Gene Hackman, kterému jedinému se jeho role dala věřit. Spaghetti? Tak to ani omylem. ()

swinevenca

Marná snaha zaaranžovat atraktivní střelecké souboje do smysluplného příběhu. Jasnej tady je jen motiv hlavní hrdinky, která se navíc na divokej západ hodí jako cibule do šlehačky s ananasem, jinak mě utíkalo proč se co dělo, proč měl kdo na koho pifku a co si kdo dokazoval. Za mě to chtělo víc promyslet. ()

Bumerang

Rádoby drsná Sharon v kombinaci s Raimiho diskofilní režií pistolnických duelů postavených na neskutečně tupém scénáři mě fakt místy zvedala ze židle. Ale ne tak, jak by si asi tahle zaprášená sebranka ve stetsonech přála. Hackman působí v téhle volovině jako emzák z jiného vesmíru. Dvě hvězdy dávám jen a pouze z jeho super šmejda. ()

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

06.08.2012

Leonardo DiCaprio a další western?

Leonardo DiCaprio a další western?

02.08.2011

Hrál mladého pistolníka v Rychlejší než smrt, brzy si zahraje hlavního padoucha v Tarantinově Django Unchained... a poté se na Divoký západ možná vrátí i potřetí. Je totiž hlavním kandidátem na roli… (více)