V době útoku na americkou ambasádu přijíždí do Hongkongu na dovolenou losangeleský detektiv James Carter. Jeho přítel, zdejší policejní inspektor Lee, se domnívá, že explozi má nejspíše na svědomí gang Rickyho Tana. Večer jdou společně do nočního podniku, který patří Tanovi. Zatímco Lee pátrá v zákulisí, Carter se dobře baví. Lee zahlédne v klubu obávanou gangsterku Hu Li. Pokusí se ji pronásledovat, ale žena unikne. Krátce nato se stává cílem útoku hongkongská policejní stanice. Lee se domnívá, že Carter zahynul v troskách. Ten se pustíl do pronásledování Rickyho Tana až k jachtě, kde se právě začíná večerní párty. Dostane se na palubu a seznámí se tam s Isabellou, milenkou amerického milionáře Reigna. Pak narazí na přítele, který na loď tajně pronikl. Jsou zajati a předvedeni před Tana. Chce, aby mu Lee pomohl opustit město, je však náhle zastřelen Hu Li. Rozzlobený policejní náčelník odvolá detektiva z vyšetřování a přikáže mu, aby Cartera dovezl na letiště a posadil do nejbližšího letadla směrem do Spojených států. Muži se dohodnou, že budou pokračovat v pátrání. Než se jim podaří případ uzavřít, čeká je ještě řada životu nebezpečných situací, nečekaných zvratů a překvapení. (TV Nova)

Ellmariachi

Pokračování v pravém slova smyslu. jede se dál podle ověřených not. Tucker v českém dabingu suprově hláškuje a opět mě několikrát dostal jen tím, kdy a za jakých okolností použil určitou větu. Akce, možná se mi to jen zdálo, je tak nějak pitomě sestříhaná a tentokrát mě tolik nebavila. I když Chanův styl je stále super. Jenže střihači občas umí "divy". Děj je trošičku lépe vystavěn a jediné co mu vytknu je to, že by mu občas slušela trošku temnější atmosféra. Tím, že je hlavní dvojce už ve vztahu kamarádském, se trošku omezí jejich špičkování a vzájemné naschvály. Což je škoda, protože to mě asi na jedničce bavilo nejvíc. Každopádně ta chemie tam stále je. Rozhodně se jedná o zábavnou žánrovku a 70 procent je tak akorát. ()

jondzavid

Solídne pokračovanie, pár slušných hlášok, pár výborných choreografií a slušná voľba na víkendovú oddychovku. Jackie Chan je štandardne skvelý, Tucker zase prehráva (ale našťastie nie tak ako Jamie Foxx v Bait) a Zhang Ziyi sa hrá na Lucy Liu. Dúfam, že trojka udrží aspoň podobnú úroveň. ()

buldock

Tohle pokračování mi příjde zcela vyrovnané prvnímu dílu , film je skvělý na relaxaci a oddych , choreografie bojových scén a jejich provedení v podání mrštného Jackieho Chana ( který je ve svém oboru špička) na úrovni a všemu napomáhá strašně ukecaný parťák černé pleti ze západu , který se nejednou dostane do problémů díky svému nepřehlednutelnému vzhledu a ostrému jazyku! Musím říct že je lepší film shlédnout v originálním jazyce , dabing je oproti originálu značně zpackaný , vřele doporučuji! ()

kaylin

Naprosto stejný formát jako jednička. Jde hlavně o to, že Chris Tucker je uřvané pako, které dělá problémy jen tím, že řve, Jackie Chan je pak celkem čestný borec, který se také snaží o komedii. Zápletka nudná, nepřekvapivá, i když si o sobě myslí opak. Podruhé už to prostě není taková sranda, obviňování z rasismu je pořádná nuda. Film je mnohem křečovitější a vyčpělejší, než aby se to sneslo naprosto s klidem. ()

JohnMiller

Nebaví, hoci to malo, viac, než dosť vtipných momentov, takéto investigatívne, komediálno-akčné srandičky u mňa dokázali udržať pozornosť, popri reklamách na komerčných televíziách, iba keď som bol podstatne mladší. Nostalgia mi síce hovorí, nech dám o hviezdičku viac, ale to radšej dám iným filmom podobného ranku, ktoré ma vtedy bavili. Ako oddychovka v TV alebo backround, perfektné. ()

OG_Swifty

Už je to dost dlouho, co jsem viděl první film, ale ono to vůbec nevadilo. Je to strašná slátanina, kde si tvůrci prostě mohli vymyslet kdekoli cokoliv a dva klauni by z toho jakkoli vyvázli ještě s humorem sobě vlastním. Když tedy pominu všechny ty akrobatický srandy na bambusech a provazech s dekoracema, tak netradičně tradiční bitky Jackie Chana stále baví a Tucker (ač nepatří mezi mé oblíbence) se dá zkousnout. Ale jestli zrovna tenhle film posloužil tvůrcům Gejši k objevení Zhang Ziyi, tak to teda potěš koště... ()

peto12

Výborné pokračovanie úspešnej komédie s Jackie Chan a Chris Tucker v hlavných úlohách. Chris Tucker ako Michael Jackson v bare - Dont stop till you get enough ma najviac na filme pobavilo. ()

Martin741

Esteze v dvojke bol Chan, ktory film zachranoval. Ta dalsia postava, co sa vola Tucker, to bolo take ukecane, az to bolo trapne. 69 % ()

marcek

Vyšší hodnocení ma jako obvykle jednička. Ale u dvojky se podle me vice zasmejem a krizovatky 2 jsou vice komedie ()

Fallen_One

Průměrná záležitost, kde Chris Tucker zase hraje děsně zábavnýho negra "všichni se mi smějte páč sem děsně vtipnej"...ale od dvou hvězd to zachraňuje proklatě sexy Roselyn Sanchez. Nj, ženský... ()

c.tucker

Furt stejný Jakie Chan (no chlapec už začíná dosti dědkovatět) a Chris Tucker zase kecá jak o život. Děj nic moc, ale je to koukatelný. ()

Googlak

Veľmi podarené akčné pokračovanie tejto podarenej dvojice, ... ešte by som povedal, že o trochu zábavnejšie ,ale zase užž to nemá taký dej ako predošlá časť, ... Duo Chan&Tucker šľape ako hodinky + dostali ma hlavne podarené hlášky Tuckera :-) (Tentokrát tě už nebudu šetřit jenom proto, že jsi ženská. Budu si představovat, že jsi chlap. Nádhernej chlap, s dokonalou figurou, se kterým bych šel do kina):-) ()

WolfR

Talent Tucker s gumovou držkou a Hong Kongská ikona Jackie Chan a se opět sešli a natočili další splašenou a vtipnou jízdu, tentokráte ještě šílenější než posledně, avšak scénáristicky slabší, takže se to vyrovnává, 3 hvězdy. ()