V době útoku na americkou ambasádu přijíždí do Hongkongu na dovolenou losangeleský detektiv James Carter. Jeho přítel, zdejší policejní inspektor Lee, se domnívá, že explozi má nejspíše na svědomí gang Rickyho Tana. Večer jdou společně do nočního podniku, který patří Tanovi. Zatímco Lee pátrá v zákulisí, Carter se dobře baví. Lee zahlédne v klubu obávanou gangsterku Hu Li. Pokusí se ji pronásledovat, ale žena unikne. Krátce nato se stává cílem útoku hongkongská policejní stanice. Lee se domnívá, že Carter zahynul v troskách. Ten se pustíl do pronásledování Rickyho Tana až k jachtě, kde se právě začíná večerní párty. Dostane se na palubu a seznámí se tam s Isabellou, milenkou amerického milionáře Reigna. Pak narazí na přítele, který na loď tajně pronikl. Jsou zajati a předvedeni před Tana. Chce, aby mu Lee pomohl opustit město, je však náhle zastřelen Hu Li. Rozzlobený policejní náčelník odvolá detektiva z vyšetřování a přikáže mu, aby Cartera dovezl na letiště a posadil do nejbližšího letadla směrem do Spojených států. Muži se dohodnou, že budou pokračovat v pátrání. Než se jim podaří případ uzavřít, čeká je ještě řada životu nebezpečných situací, nečekaných zvratů a překvapení. (TV Nova)

Sir Ludvig

Rodinná akčná komédia, politicky korektná, s božským Jackie Chanom a ukecaným Tuckerom v hlavných úlohách. Chana znalých adeptov neprekvapí a rozhodne ani neznechutí. Vydarenejšie ako jednotka - dej sa len tak valí a zaujímavé prostredie (Hong Kong a Las Vegas) robí tiež svoje. Čakal som čosi topornejšie ale tento film sa v rámci svojich vopred obmedzených možností naozaj vydaril. ()

metuj

Tohle není film, na jehož první promítání bych se těšil, nebo nějak obzlášť připravoval. Tohle je film, který jsem viděl propvé až v televizi, zmeškal jsem začátek a v polovině jsem si začal chystat večeři. Na druhou stranu, ve zbylém čase jsem se docela dobře bavil. Proti jedničce to nijak výrazně neztrácí - Jackie je stále rychlý a šikovný, Chris zase stále upovídanější. To první potěší, to druhé méně. ()

curfew77

Filmů jako je Rush Hour (1, 2 a nejspíš taky 3) byly, jsou a budou natočeny stovky. Standardně vyvádějící Jackie Chan, někdy otravný a někdy zábavný Chris Tucker, vtipné momenty střídají trapnější místa a hluché pasáže - pro mě čistočistý průměr, což není zas tak málo... ale ani zrovna moc. Na rovnou padesátku to překlápějí půvabné dámy Sanchezová a Zhangová, ale nic víc. 50 % ()

Renie42

Myslím, že dvojka je na stejné úrovni jako jednička. Opět skvělý Jackie a ten bláznivej černoch. Opět situace, kdy zkazil Jackiemu promyšlenou akci a to několikrát. Aspoň mu to párkrát vrátil i s úroky. Chvílemi jsem nevěděla, o co jde, čínské dialogy nebyly přeložené a čínštinu jsem ve škole neměla. Nakonec jsem to všechno pochopila. Taky jsem se těšila na závěrečné titulky se scénama, které se nepovedli, taky moc zábavné. ()

Peter-1307

Pre mňa najlepšia časť z trilógie Rush Hour čo sa týka bojových scén Jackieho Chana. Samotný dej pokuľháva a drží sa klasiky tohoto druhu filmov. Ani humor Chrisa Tuckera nie až taký oslnivý ako v jednotke. Ale aj tak, tie bojové scény stojí za to vidieť nielen raz. ()

MaxForValue

Zábavná prkotina, ktorá má, na rozdiel od podobných filmov tohto žánru, aj SCENÁR. Tuckerovi a Chanovi to neskutočne ide a dobre sa dopĺňajú. Po skončení nevypínajte, užijete si skvelé Behind the Scenes. ()

helrohir

Stále veľmi dobrá zábava. Oproti jednotke mi toto pokračovanie nepríde horšie, ani lepšie. Jednoducho povedané, všetko, čo robilo jednotku výbornou komédiou, teda dobrá akcia, tony humorných hlášok a vzájomný vzťahový konflikt medzi dvojicou hlavných predstaviteľov, tu zostalo nalpno zachované. ()

Syna.1990

Mě se to moc líbilo, jednoznačně víc něž jednička!! Hlášky typu .... "Já jsem hezkej velkej černoch a ty jsi jenom ošklivej rákosník".... mě vážně baví!! Dvojice Tucker a Chan, je super a skvěle se doplňují. Možná mé hodnocení je trošku ovlivněné tím, že pro filmy tohoto typu mám slabost, počínaje Mizerové a Smrtonosná zbraň a konče Křižovatkou smrti!! ()

Guran

Dal bych tomu klidně víc než 10 hvězdiček, protože tenhle film je lepší než jeho předchůdce. Děj nás tentokrát zatáhne do Číny, ale e nadlouho. Humor je tady opět lepší a je dobře, že filmaři do příběhu vrazili nové padouchy. Chris Tucker je opět nejlepší z celého filmu! ()

Brano

Druhý diel je ešte horší ako ten prvý. Dejovo slabé a nepriehľadné. Hlavná zápletka ma nebavila a počas celého filmu som sa dosť nudil. Od akčnej komédii by toho človek čakal viac. Ani humor, ani akcia nestála zato. Jedine Jackieho akrobatické kúsky boli vydarené. Tucker ako aj v jednotke už po pár minútach na zabitie. Strašne otravná postava. /40%/ ()

Blazkowicz

A někdo říká, že je to lepší než jednička. Tak to ani omylem. Nevím, kde se stala chyba, ale stálo to za prd. Jednička se sice pomaleji rozjížděla, jenže tady se to nerozjede ani na konci. Skoro celou dobu jsem se nudil jak prase, dělal všechno možné, jen se nedokázal dívat. Akce nebyla zajímá a humoru jsem si ani nevšiml. Korunu tomu dává nevhodný dabing. Ze začátku to poslechově zní líp než v minulém dílu, ale celý film jsem si na to nezvykl a podle mě se to tam nehodí. 2+* ()

Pitryx

Nese se to v duchu prvního filmu, občas nějaká dobrá hláška, pro neznalé občas překvapení. Myslím, že zítra nebudu vědět, že jsem to viděl. Stejně jako u prvního filmu. Tím ovšem tento neodsuzuji k odpadu.  * A PŮL ()

ostravak30

Upřímně řečeno nevidím veliký rozdíl mezi prvním a druhým dílem. V Křižovatka smrti je unesena dcera Hongkongského konzula v USA, zde je napadena americká ambasáda v Hongkongu. V obou případech šlo o gangy, které tato nesourodá dvojice chtěla rozbít. Přes řadu akčních scén a také akčně zábavných Jackieho  Chana je právě druhá jmenovaná věc ta zábavnější. Jinak opět na filmu neshledávám nic nové, výjimečného nebo zcela zásadního. Filmy se v zásadě vskutku neodlišují a místy mi humor, který byl vložen do postavy losangeleského detektiva Jamese Cartera přišel dost prvoplánový. K tomu jako mínus přidávám, že se zabijáci kolikrát chovají jako amatéři, když jednají nelogicky. ()

Filipes

Určitě komerčně procpaný film, zbytečně přeplácaný děj a ani zdaleka to nemá na kvalitu jedničky, i když herci nemají co zkazit. Velké zklamání. ()

(fjw)

Mam rád Jackio Chana, nemám rád Chrise Tuckera:( Ten tu plodí jednu trapárnu za druhou. Ty tři hvězdy jsou pro Chana:) ()

Shley

Nemyslel jsem si že pokračování dosáhle stejné kvality jako první díl, ale povedlo se a Chanovi s Tuckerem to docela jde. ()